45
  • 45 44:32
    Draci

FBC Draci Říčany - FAT PIPE Start98 1:3
branky: 20. Matyáš Filip - 2. Matěj Michálek, 21. Šimon Majer, 22. Šimon Kubů; rozhodčí: Michal Kolář - David Kolář; vyloučení: 5:2; využití: 0:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Jakub Mrázek ? - Otakar Janoušek ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 0:0
45:00 Komentář domácích Pros Matyáš (Trenér): Dnešní zápas rozhodla vyšší efektivita soupeře, vytvořil si více nebezpečných šancí, které také využil. Bohužel naše vyloučení hru hodně rozkouskovala a nebyli jsme schopní se dostat do plného zápřahu. Pokud zítra předvedeme nás standardní výkon, můžeme stále pomýšlet na postup.
45:00 Střely ve 3. části: 7:6
44:32 Timeout FBC Draci Říčany
41:13 Vyloučen hráč #4 Štěpán Paták družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:03 Vyloučen hráč #22 Robin Vazač družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 11:6
28:46 Vyloučen hráč #29 Matěj Hronek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost
21:04 GÓL FAT PIPE Start98! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #53 Šimon Kubů, asistoval #73 Lukáš Kott (1:3)
20:32 GÓL FAT PIPE Start98! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #64 Šimon Majer, asistoval #88 Aleš Sulan (1:2)
19:45 GÓL FBC Draci Říčany! 1:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #73 Matyáš Filip bez asistence (1:1)
15:00 Střely v 1. části: 9:8
15:00 První třetina ve vysokém tempu. Hraje se hodně nahoru a dolu
13:50 Vyloučen hráč #78 Václav Wysoglad družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hrubost
13:50 Vyloučen hráč #19 Matěj Bezstarosti družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost
12:00 Domácí kotel chce gól ve čtyrech
11:43 Vyloučen hráč #19 Matěj Bezstarosti družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
09:25 Nebezpečný break Startu!
08:40 Obrovská šance Draků z přesilovky, brankář vyráží!
08:10 Vyloučen hráč #88 Aleš Sulan družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
01:26 GÓL FAT PIPE Start98! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #36 Matěj Michálek, asistoval #14 Lukáš Míka (0:1)