• 44 43:06
    0:6
    (Kočí)

T.K.S. TJ Turnov - Předvýběr.CZ Florbal MB 0:6
branky: 7. Matěj Boček, 18. Ondřej Petrák, 29. Matěj Boček, 40. Daniel Stuchlík, 41. Jan Bekešský, 44. Daniel Bruntz; rozhodčí: Marek Pohunek - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 79; zásahy brankářů: Mikuláš Mlejnek ? - Jakub Duban ?; po třetinách: 0:1, 0:2, 0:3
45:00 Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér): Z naší strany to dnes nebylo idealni utkání, ale v tom dalším budeme lepší. Soupeř velmi dobře využíval svých silných stránek, bojoval do konce utkání, za co jim patří velká poklona. Mám velkou radost z výkonu našeho brankáře, který nás v těžkých chvílích podržel. Děkuji hráčům za dnešní zvládnutý zápas, soupeři za utkání a fanouškům za podporu! AVÉ BOLKA! ;)
45:00 Komentář domácích Jiránek Tomáš (Vedoucí): Výsledek krutý. Za aktivitu v zápase jsme si nějakej ten gól zasloužili. Přesně takovéto zápasy si kluci musí zažít, aby florbalově rostli. Soupeř byl sice více na balonu a rozdíl v kvalitě byl znát, ale naše TKSko se ze zápasu nepo.... a bylo vyrovnaným soupeřem. Děkujeme moc neskutečným divákům a všem rodičům, že si našli cestu na tento match. Díky také soupeři a rozhodčím za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 12:6
43:06 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:6
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #10 Daniel Bruntz, asistoval #86 Filip Kočí (0:6)
40:49 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #4 Jan Bekešský, asistoval #85 Matyáš Krkoška (0:5)
39:12 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
39:11 Timeout T.K.S. TJ Turnov
39:11 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #70 Daniel Stuchlík, asistoval #18 Ondřej Petrák (0:4)
34:28 Vyloučen hráč #57 Matěj Boček družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 4:9
28:11 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #57 Matěj Boček bez asistence (0:3)
23:00 Vyloučen hráč #10 Daniel Bruntz družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře
17:17 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #18 Ondřej Petrák, asistoval #57 Matěj Boček (0:2)
06:19 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 0:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #57 Matěj Boček, asistoval #85 Matyáš Krkoška (0:1)