1:6
    Matěj KUBEŠ
    (Hájek)

FbK Orlicko-Třebovsko - Horní Počernice Orka 1:6
branky: 10. Tomáš Vaňous - 4. Martin Durda, 24. Matyáš Libánský, 31. Lukáš Holada, 34. Lukáš Holada, 43. Matěj Kubeš, 45. Matěj Kubeš; rozhodčí: Lukáš Picek - Jiří Vaňous; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Štěpán Rozlívka 23 - Adam Woller 16; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:4
45:00 Komentář hostů Hejtík Filip (Trenér): Z naší strany dobrý výkon, do zápasu jsme vstoupili trošku nervózněji než bylo zdrávo. Ve třetí třetině jsme se konečně uklidnili na míčku a začali dávat branky. Díky soupeři za zápas, těším se na odvetu
45:00 Komentář domácích Ludvíček Josef (Trenér): Bohužel playoff po jarních prázdninách je pro nás těžký termín. Kluci bojovali, ale soupeř proměňoval. Děkuji soupeři za zápas.
45:00 Střely ve 3. části: 9:11
44:18 GÓL Horní Počernice Orka! 1:6
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #89 Matěj Kubeš, asistoval #15 Sebastian Hájek (1:6)
44:00 Poslední minuta dnešního zápasu
42:52 GÓL Horní Počernice Orka! 1:5
41:45 Timeout Horní Počernice Orka
36:25 Výborný blok domácího kapitána
33:31 GÓL Horní Počernice Orka! 1:4
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #59 Lukáš Holada, asistoval #71 Matěj Pavlas (1:4)
30:15 Hned ze začátku poslední třetiny se míček dostal za záda gólmana domacích a Orka odskakuje už na rozdíl dvou branek
30:14 GÓL Horní Počernice Orka! 1:3
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #59 Lukáš Holada, asistoval #60 Matyáš Libánský (1:3)
30:00 Střely ve 2. části: 2:8
29:07 Nadějný útok Orlicka končí na čepeli hostů
23:53 GÓL Horní Počernice Orka! 1:2
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #60 Matyáš Libánský, asistoval #73 Otakar Vachek (1:2)
22:55 Vyloučen hráč #13 Jáchym Kubíček družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za zvedání florbalky
22:55 Uvidíme další přesilovku Orky
18:12 Samostatný únik Orka neproměňuje
15:00 Střely v 1. části: 6:10
12:47 Hra je vyrovnaná a přelévá se ze strany na stranu
09:22 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #77 Tomáš Vaňous, asistoval #21 Jonáš Ludvíček (1:1)
08:25 Orlicko-Třebovsko kombinuje za bránou
04:54 První gól si dnes zapisuje Orka
03:42 GÓL Horní Počernice Orka! 0:1
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #45 Martin Durda, asistoval #12 Oliver Voldřich (0:1)