• 60 59:37
    7:3
    (Břeská)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Tatran Střešovice 7:3
branky: 13. Michaela Moravcová, 27. Lucie Švajcrová, 34. Andrea Břeská, 37. Andrea Břeská, 44. Nikola Skoková, 60. Klára Jiříková, 60. Nikola Skoková - 13. Aneta Machulková, 44. Markéta Seidlerová, 45. Aneta Machulková; rozhodčí: Jan Hanzal - Vojtěch Kos; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 235; zásahy brankářů: Karolina Bačková 20 - Veronika Novotná 26; po třetinách: 1:1, 3:0, 3:2
60:00 Střely ve 3. části: 13:12
59:37 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #48 Andrea Břeská (7:3)
59:37 Skoková se nejprve trefila do tyčky, poté už trefuje odkrytou branku Tatranu a domácí tým vede 7:3.
59:08 Tatran to opět zkouší v šesti.
59:02 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Klára Jiříková bez asistence (6:3)
59:02 Jiříková vypíchla balonek Bláhové a trefuje prázdnou branku přes celé hřiště.
57:45 Tatran jde do šesti.
56:40 Skoková na Jiříkovou ta z první, Novotná chytá.
55:06 Soukupová sama na středu, Jiříková blokuje její střelu.
54:55 Tatran rozehrává na půlce, Bačková vyráží.
54:09 Trestné střílení družstva Tatran Střešovice neproměnil #24 Sofie Gocová.
54:09 Rozhodčí viděl faul Skokové, za který nařizuje nájezd.
52:44 Břeská trefuje břevno.
51:28 Tatran tlačí na Chodovskou rozehrávku, jmenovitě Fuchsová.
48:36 Týmy hrají ve vysokém tempu.
47:35 Hra je nyní poměrně vyrovnaná.
46:36 Jiříková v individuální akci přestřeluje.
44:17 GÓL Tatran Střešovice! 5:3
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #81 Aneta Machulková, asistoval #16 Monika Bláhová (5:3)
44:17 Machulková trefuje odražený balonek za záda Bačkové a za Tatran opět snižuje.
43:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #25 Lucie Baldreichová (5:2)
43:33 Akci Chodovských Žolíků zakončuje nadvakrát Skoková.
43:07 GÓL Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #25 Markéta Seidlerová bez asistence (4:2)
43:07 Seidlerová snižuje nenápadnou střelou na 2:4.
40:01 Úvodní buly vyhrál Chodov.
40:00 Střely ve 2. části: 14:5
39:43 Nepříjemnou střelu Machulkové vyráží Bačková.
38:54 Jiříková z dorážky vysoko nad.
38:38 Střelu Soukupové vyráží Bačková.
36:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #98 Eva Křtěnová (4:1)
36:01 Břeská se vytočila od mantinelu po nahrávce od Křtěnové a dostává Chodov do 3brankového vedení.
35:19 Skoková našla Jiříkovou, ta ji balon vrátila do velkého brankoviště. Novotná chytá.
34:47 Skoková blokuje střelu Bláhové. Míček se jí však zasekl v nohavici trenek a následuje buly.
33:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #56 Barbora Vávrová (3:1)
33:38 Vávrová našla Břeskou a ta se sama před Novotnou nemýlila.
31:38 Baldreichová, Jiříková a Skoková jsou nebezpečnou útočnou trojkou, vytváří nepříjmený tlak na Tatran a jeho obranu.
30:28 Tatran se snaží kombinovat na polovině Chodova.
29:12 Křížová v souboji s Vávrovou v rohu Tatranu, míček mají hosté.
28:29 Seidlerová ze středu 10 cm nad.
26:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #36 Nikola Štekerová (2:1)
26:53 Štekerová našla úplně volnou Švajcrovou a ta prostřelila Novotnou.
26:19 Pěkná střela Štekerové, Prokůpková blokuje.
24:55 Fuchsová i Gocová střílí, obě vedle.
23:25 Jiříková v dobré příležitosti.
22:12 Oba týmy se střídají ve hře s balonem.
21:26 Břeská našla pěkné Vávrovou, ta sama před Novotnou neproměňuje.
20:00 Střely v 1. části: 6:6
19:47 Fialková nádherně našla Břeskou, ta trefuje 10 cm vedle.
19:04 Baldreichová sama nadvakrát do Novotné.
17:55 Lovíšková proti Bačkové od mantinelu, gólmanka Chodova chytá.
16:16 Břeská nadvakrát z dorážky, Novotná.
14:22 Jiříková motá soupěřkám hlavy, ke gólu to však bohužel pro domácí zatím nevede.
13:56 Křtěnová po přihrávce Venerové ze strany do tyče.
12:38 GÓL Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #81 Aneta Machulková, asistoval #82 Eva Budinová (1:1)
12:38 Tatran rychle srovnává akcí 2:1 v podání Budinové a zakončující Machulkové.
12:06 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #36 Nikola Štekerová (1:0)
12:06 Moravcová doklepla balonek, který poskakoval vedle malého brankoviště po zemi za Novotnou a Chodov využívá přesilovku.
11:19 První minuta přesilovky, Chodov kombinuje na polovině Tatranu ale bez úspěchu.
10:19 Vyloučen hráč #14 Barbora Lovíšková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
10:19 Lovíšková ze zadu do hokejky při střele a Chodov bude hrát první přesilovku.
07:38 Střelu Veličkové chytá Novotná.
03:36 Hra je z obou stran vyrovnaná.
02:26 Atmosféra v hale je bouřlivá.
01:22 Na straně obou týmů můžeme vidět juniorské reprezentantky i účastnice nedávné semifinálové série Čez Extraligy žen.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým hostů.
00:00 Vítejte u 1. finálového utkání 1. ligy juniorek. V němž nastoupí vítěz základní části Chodov a Tatran Střešovice.