Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

ACEMA Sparta Praha UNYP - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 0:6
branky: 2. Zuzana Glacová, 24. Valérie Žižková, 35. Eliška Kostková, 37. Anna Kytlicová, 45. Zuzana Glacová, 45. Adéla Červenková; rozhodčí: Vít Žebra - Tomáš Nechutný; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Nicol Jakešová 36 - Karolína Žižková 13; po třetinách: 0:1, 0:3, 0:2
60:00 Komentář domácích Staněk Lukáš (Trenér): Soupeři gratulujeme k postupu do další fáze PO. Doufali jsme v nějakou jiskru během zápasu, která by nám vlila krev do žil, ale nestalo se. Víc k zápasu asi nemám. Sezóna nám končí a pro mě osobně nejen sezóna. Děkuji holkám za tento rok, Spartě za úžasné roky, a hlavně trenérům, díky kterým to pro mě znamenalo vždy o trochu víc.
60:00 Komentář hostů Pasecký Luděk (Trenér): Byla to robota. Domácí hráli tak, jak pro ně bylo s ohledem na počet nejefektivnější a za jejich výdrž si zaslouží pochvalu. My jsme museli celý zápas tvořit tempo a doslova dobývat alespoň prostor pro střelu. I když jsme zahráli dobře, většinou se Spartě povedlo dostat do našeho zakončení nějakou nohu a nepustit míček na branku. Teď máme týden na to dostat se do standardního režimu hry pro čtvrtfinále. Děkujeme soupeři.
60:00 Střely celkem: ACEMA Sparta Praha UNYP- 13, FBC ČPP Bystroň Group Ostrava- 42
60:00 Střely po třetí třetině: ACEMA Sparta Praha UNYP- 3, FBC ČPP Bystroň Group Ostrava- 18
60:00 Střely ve 3. části: 3:18
59:58 V poslední minutě zápasí oba týmy ze všech sil.
58:44 Sparta získává balónek.
58:21 Ostrava u domácí brány.
57:47 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
57:00 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:12 Domácí se dostávají na útočnou polovinu, ale střela letí mimo hrací pole.
55:37 Jakešová ladně chytá střelu do ruky.
54:07 Hra se odehrává na polovině domácích, ale Sparťanky nedávají protihráčkám možnost ke střele.
51:21 Feiková běží sama na bránu, ale čistý zákrok obrany ji překazil výstřel.
50:20 Svižná střela Haldké chycena golmankou.
49:33 Střela z rzehrávky domácích n apolovině hřiště nekončí v bráně.
47:36 Krásná střela na domácí bránu, která byla hbytě odražena golmankou.
47:27 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
45:54 Pevná se probojovala na útočnou polovinu, ale obrana ji střelu nedovolila.
44:52 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #79 Adéla Keberlová (0:6)
44:51 Keberlová běží na bránu, rychlá nahrávka těsně před gomankou a střela Červenkové zvyšují.
44:13 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #38 Zuzana Glacová, asistoval #11 Eliška Kostková (0:5)
42:51 Hladká střela na domácí golmanku byla odražena.
42:00 Ostravanky si předaly nahrávku těsně před bránou, ale do brány nezakončily.
40:24 Hostí nečekají a jdou hned do útoku.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrála Ostrava.
40:00 Střely po druhé třetině: ACEMA Sparta Praha UNYP- 4, FBC ČPP Bystroň Group Ostrava- 16.
40:00 Střely ve 2. části: 4:16
39:43 Ostrava nebezpečně blízko před bránou s balónkem na čepeli.
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:25 Jakešová opět skvělý zákrok v souboj před bránou.
38:04 Sparta v útoku střílí, ale míček těsně míjí bránu.
36:27 Neúspěšná akce předává balónek hostům.
36:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Anna Kytlicová, asistoval #54 Katarína Glacová (0:4)
36:09 Hostí rozehrávají z útočného rohu.
35:58 Ostrava zkouší dorazit do brány, ale neúspěšně.
34:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #11 Eliška Kostková, asistoval #90 Aneta Feiková (0:3)
34:11 Jakešová úspěšně odráží další střelu.
33:21 Sparta na své polovině s balónkem na čepelích.
30:50 Obrana Sparty ubránila prudkou střelu hostí.
29:05 Ostrava převážně na balónku.
24:23 Včelná získává balónek a klidní hru.
23:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #17 Valérie Žižková bez asistence (0:2)
23:30 Žižková získává balónek a běží sama na bránu.
22:26 Krásná střela Mandíkové.
20:21 Jakešová odráží střelu nohou.
20:00 Střely po první třetině: ACEMA Sparta Praha UNYP- 6, FBC ČPP Bystroň Group Ostrava- 8.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
19:58 V posledních veřinách běží Ostrava do útoku.
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:15 Střela Včelné míjí bránu.
16:35 Nahrávku před bránu překazila obrana hostí.
16:34 Sparta rozehrává z rohu na útočné polovině.
15:23 Bolenová mezi nohama protihráčky střílí na bránu, ale golmanka chytá.
13:26 Červenková se u mnatinelu nezvdala a balónek ubránila.
12:40 Krásný zákrok Jakešové.
12:04 Mandíková krásně prokličkovala mezi protihráči, ale závěrečná střela letí mimo bránu.
09:20 Rozehrávka domácích letí ma druhou polovinu hracího pole a chytá ji golmanka.
08:55 Ostrava na balónku hledá na své polovině možnost k útoku.
07:42 Nádherně ubráněná útočná akce Ostravy,
07:30 Sparťanky nebezpečně před bránou hostí.
07:18 Střela hostí letí mimo hrací pole.
06:52 Sparta zkouší vybojovat balónek, ale Ostrava stahuje na svou polovinu a hledá příležitost k útoku.
06:22 Hostí rozehrávají z rohu na polovině domácích a jdou do útoku.
05:39 Ostrava na balónku a na útočné polovině.
05:20 Spartťanky vbojovaly balónek.
01:40 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #38 Zuzana Glacová bez asistence (0:1)
00:00 Sparta vyhrává úvodní buly dnešního zápasu.