60
  • 60 59:28
    Vítkovice

K1 Florbal Židenice GU19 - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:5
branky: 6. Viktorie Hrazdírová, 7. Veronika Straková, 33. Viktorie Hrazdírová, 33. Karolína Václavíková - 9. Karolína Šimková, 25. Natali Kalábová, 28. Karolína Šimková, 29. Niki Kalábová, 50. Dagmar Hradilová; rozhodčí: Vojtěch Eliáš - Bruno Weber; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Jana Bartesová 27 - Eliška Gereková 24; po třetinách: 2:1, 2:3, 0:1
60:00 Komentář domácích Filipová Eva (Trenér): Skvělá série s Vítkovicemi, kdy jsme dokázaly ze sebe dostat maximum a přitom cítit relativní komfort na florbalkách. Oba týmy předvedly fantastický florbal. Aktivní hra na míčku, tvrdé, ale férové souboje a drama u každé střely. Velmi mě těší, že holky předvedly co v nich je a dokázaly být týmově nastavené po celou dobu. Herně nám nevyšel vstup do druhé třetiny, kdy jsme polevily v hlídání si soupeře a odskočil nám o dva góly. Rychlou odpovědí jsme se opět dostaly zpět a v třetí třetině to už bylo o tom, kdo to urve na svoji stranu. nDěkujeme všem fanouškům a pořadatelům za zápas i celou sezonu. Soupeři přejeme hodně štěstí do další série.
60:00 Komentář hostů David Patrik (Asistent trenéra): V první řadě bych chtěl smeknout před hrou soupeře. Je vidět, že tady jdou správným směrem a věřím, že se vrátí ještě lepší a silnější. Věděli jsme, jak těžkého soupeře si vybíráme a ceníme si toho, jak to holky zvládly. Dnes měl lepší vstup do zápasu soupeř, ale v průběhu třetiny jsme se nastartovali i my a zápas jsme otočili. Bohužel jsme na chvíli ztratili koncentraci a soupeř rychle srovnal. Třetí třetina byla hodně vyrovnaná a jsme rádi, že jsme zápas opět překlopili na svou stranu a dokázali sérii ukončit. Děkujeme soupeři a hlavně fanouškům, kteří nám dnes vytvořili domácí atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:28 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
59:00 Domácí hrají v šesti, málem dostali gól
58:39 Hosté určitě beton nehrají (zatím) :)
57:12 Timeout K1 Florbal Židenice GU19
56:50 Hosté se stahují. Budou hrát tzv. beton?
54:12 Vítkovice střílí, ale neproměňují
52:39 Židenice napadají, jen tak se nenechají :)
51:00 Intenzita hry se pořád zvyšuje!
49:50 Vítkovice jsou ve vedení, škoda neproměněné přesilovky Židenic.
49:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #6 Dagmar Hradilová, asistoval #99 Natali Kalábová (4:5)
48:20 Vítkovice v útoku, ale taky marně
48:01 Židenice střílejí, avšak marně
46:54 Vyloučen hráč #3 Zuzana Slívová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:42 Židenice zbytečně sekají
45:09 Neskutečný zákrok gólmanky hostů
44:22 Nepovedená střela Dračic
43:48 Fanoušci šílí! Jak to nakonec všechno dopadne?
42:43 Další nebezpečná šance před brankou domácích- Jančová výborně odbránila
42:20 Nebezpečná situace před brankou domácích
40:40 Nádherná střela Vítkovic z vytočení
40:00 Střely ve 2. části: 12:13
39:31 Domácí ubránili přesilovku
38:30 Hosté se snaží dát branku za každou cenu, zatím se však nevede
36:54 Vyloučen hráč #21 Adéla Žampachová družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za bránění ve hře
36:54 Bude se vylučovat
35:42 Vítkovice střílí o sto šest
35:00 Žampachová skvěle brání nebezpenčnou hráčku
32:55 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 4:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #15 Karolína Václavíková, asistoval #66 Veronika Straková (4:4)
32:55 Dračice se jen tak nenechají! Střílí dva luxusní rychlé góly za sebou!
32:46 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 3:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #75 Viktorie Hrazdírová, asistoval #21 Adéla Žampachová (3:4)
32:08 Vynikající zákrok Židenické gólmanky ramenem!
31:21 Vítkovice střílí mimo brámu
31:09 Židenice dobře zdvojují
30:21 Atmosféra je napjatá. Holky dělají tento zápas velmi přitžlivý pro diváky!
28:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Niki Kalábová, asistoval #33 Adéla Částečková (2:4)
28:50 Krásné akce ze strany Židenic.... bohužel střílejí buď tyčky nebo do gólmanky :(
27:01 Vítkovice střílí gól a tím se dostávají do vedení!
27:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #77 Niki Kalábová (2:3)
26:31 Židenice blokují střelu Vítkovic
24:50 Vítkovice srovnávají skóre na 2:2!
24:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #99 Natali Kalábová, asistoval #77 Niki Kalábová (2:2)
24:31 Klvačová nádherně vypíchla míček, avšak střílí do shaftu soupeře :(
23:50 Standardka z rohu pro Vítkovice na jejich polovině
23:10 Vítkovice soupeřkám nechtějí vedení nechat na dlouho! Bojují tvrdě a krásně využívají chyb Židenic.
20:01 Úvodní buly vyhrává Viki Hrazdírová!
20:00 Střely v 1. části: 9:11
19:01 Standartka před bránou hostů se holkám Židenic nepovedla- střílí přímo do gólmanky
18:00 Židenické dračice se soupeřek nebojí! Napadají a jdou tvrdě do každého souboje!
16:36 Krásná střela Vítkovic- gólmanka vypinkává míček helmou.
15:55 Vítkovice opět střílí mimo bránu
14:00 Krásný zákrok gólmanky Židenic!
12:32 Nebezpečná situace nevyšla ani domácím. Výsledkem je promáchnutí před bránou :(
11:41 Standartka z poloviny Vítkovicím nevyšla. Střela mimo bránu.
09:58 Vítkovice se nedají...přichází další dvě nebezpečné střely!
08:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #24 Karolína Šimková, asistoval #99 Natali Kalábová (2:1)
08:11 Vítkovice střílí tutovku z předbrankového prostoru
08:00 Krásné dvě střely ze strany Židenic. Jak si s tím poradí Vítkovice?
06:00 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 2:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #66 Veronika Straková, asistoval #15 Karolína Václavíková (2:0)
05:50 GÓL K1 Florbal Židenice GU19! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice GU19 vstřelil #75 Viktorie Hrazdírová bez asistence (1:0)
05:41 Žampachová A. střílí do hokejky soupeře
04:10 Vítkovice zastavují gólovou přihrávku
03:23 Domací se brání ve 4 hlava nehlava
01:54 Vyloučen hráč #26 Sára Skalníková družstva K1 Florbal Židenice GU19 na 2 minuty za sekání
01:30 Hrazdírová nebezpečně střílí na bránu
00:02 úvodní buly vyhrál hostující tým
00:01 Dobrý den, vítám Vás u on-linu dnešního utkání. Oběma týmům přeji hodně štěstí! :)