(Vodičková)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

TJ Sokol Královské Vinohrady - FbŠ Bohemians 2:18
branky: 22. Natalie Kovačová, 23. Monika Prokopová - 6. Marie Čápová, 8. Sabina Siňorová, 11. Nicol Fryčová, 22. Lucie Vodičková, 23. Lucie Vodičková, 26. Lucie Čermáková, 33. Nicol Fryčová, 35. Sabina Siňorová, 43. Sabina Siňorová, 43. Lucie Vodičková, 45. Lucie Čermáková, 45. Sabina Siňorová, 47. Nikola Pieczonková, 50. Lucie Čermáková, 52. Nicol Fryčová, 53. Nikola Pieczonková, 55. Sabina Siňorová, 55. Marie Čápová; rozhodčí: Ondřej Slabý - Vojtěch Prokop; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Anne-Marie Werner 35 - Julie Čapková 18; po třetinách: 0:3, 2:5, 0:10
60:00 Komentář domácích Král Šimon Jakub (Trenér): Sezónu zakončujeme se vztyčenou hlavou. Ač tomu výsledek neodpovídá, druhá třetina patřila k našim nejlepším. Holky se skvěle kously a dokázaly se vyrovnat herně tak kvalitnímu týmu, jakým Bohemka je. Samozřejmě ve třetí třetině, nám Bohemka začala dokazovat svou kavlitu a při stažení na dvě lajny jsme se začali obávat dvacítky. Nicméně klobouk dolu před týmem, kdy se nám to úplně nerozpadlo a i přes velmi nepříznivé výsledky co jsme během sezóny nasbírali.
60:00 Komentář hostů Cabejšek Daniel (Trenér): Jsme rádi za postup do další fáze, na kterou se teď pečlivě připravíme a budeme chtít příští neděli postoupit zase dál. Děkujeme soupeřkám za dva fairplay zápasy. Florbálku zdar a vidíme se za týden!
60:00 Střely ve 3. části: 8:17
55:50 Nepovedená akce domácích.
54:35 GÓL FbŠ Bohemians! 2:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Marie Čápová, asistoval #43 Lucie Vodičková (2:18)
54:25 GÓL FbŠ Bohemians! 2:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Sabina Siňorová bez asistence (2:17)
54:25 Kombinace před domácí bránou.
52:56 GÓL FbŠ Bohemians! 2:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #37 Kristýna Říhová (2:16)
51:29 GÓL FbŠ Bohemians! 2:15
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #16 Nicol Fryčová, asistoval #98 Nikola Pieczonková (2:15)
51:29 Trio Pieczonková, Siňorová a Fryčová přidávají další branku.
51:00 Neúspěšná střela hostů.
49:14 GÓL FbŠ Bohemians! 2:14
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #61 Lucie Čermáková bez asistence (2:14)
46:11 GÓL FbŠ Bohemians! 2:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #19 Kristýna Halousková (2:13)
45:33 Vyloučen hráč #27 Michaela Richtrová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
44:39 GÓL FbŠ Bohemians! 2:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Sabina Siňorová, asistoval #98 Nikola Pieczonková (2:12)
44:11 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
44:11 GÓL FbŠ Bohemians! 2:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #61 Lucie Čermáková, asistoval #43 Lucie Vodičková (2:11)
42:23 GÓL FbŠ Bohemians! 2:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková bez asistence (2:10)
42:07 GÓL FbŠ Bohemians! 2:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Sabina Siňorová, asistoval #16 Nicol Fryčová (2:9)
41:26 Střela hostů nenachází cíl.
40:00 Střely ve 2. části: 8:19
35:12 Domácí neproměňují šanci.
34:30 GÓL FbŠ Bohemians! 2:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Sabina Siňorová, asistoval #19 Kristýna Halousková (2:8)
34:30 Siňorová má našlápnuto na hattrick.
32:47 GÓL FbŠ Bohemians! 2:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #16 Nicol Fryčová bez asistence (2:7)
27:40 Hosté kombinují na polovině domácích.
25:28 GÓL FbŠ Bohemians! 2:6
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #61 Lucie Čermáková, asistoval #8 Johana Hacklová (2:6)
22:58 Druhá třetina začíná velmi akčně.
22:31 GÓL FbŠ Bohemians! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková, asistoval #14 Karolína Škopová (2:5)
22:10 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 Monika Prokopová, asistoval #92 Anne-Marie Werner (2:4)
22:10 Domácí golmanka si připisuje první asistenci v sezóně.
21:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #64 Natalie Kovačová bez asistence (1:4)
21:01 GÓL FbŠ Bohemians! 0:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #43 Lucie Vodičková bez asistence (0:4)
20:00 Střely v 1. části: 4:17
17:43 Hosté neproměňují šanci.
15:28 Domácí běží na bránu, ale netrefuje.
10:05 GÓL FbŠ Bohemians! 0:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #16 Nicol Fryčová bez asistence (0:3)
07:47 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #33 Sabina Siňorová, asistoval #37 Kristýna Říhová (0:2)
05:57 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #10 Marie Čápová, asistoval #61 Lucie Čermáková (0:1)
05:30 Nepovedená akce domácích.
05:00 Hosté hrají na polovině domácích.
00:50 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #88 Ema Forštová.
00:50 Forštová trefuje tyč
00:49 Tým domácí v prvních minutách získává nájezd.