(Bašová)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC Dobruška - FAT PIPE Tigers Start98 3:2p
branky: 25. Adéla Vávrová, 57. Adéla Vávrová, 62. Kateřina Poláčková - 22. Eliška Rojíčková, 51. Kristýna Jirásková; rozhodčí: Jan Čečetka - Daniel Suchý; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 544; zásahy brankářů: Karolína Špačková 15 - Eliška Držíková 35; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:1, 1:0
70:00 Komentář domácích Černý Jan (Trenér): Dneska by se nám to hořce kousalo, ale jsem rád, že jsme to nakonec zvládli. Soupeř dobře připraven a my jsme dobývali tuhou obranu se skvělou gólmankou. První bod máme, zítra jdeme znovu od nuly bojovat o ten rozhodující. Děkujeme všem pořadatelům a našim neskutečným fanouškům. To co předvádí je naprosto úžasný, DĚKUJEME!
70:00 Komentář hostů Koníček Miroslav (Trenér): Těžký, hodně těžce se to hodnotí. Chyběl nám kousíček a soupeř ho měl. My teď musíme dobře zregenerovat a připravit se na žítřejší souboj. Věřím, že se sem ještě vrátíme a ukážeme naší sílu. Díky moc holkám za zápas, nemají se vůbec za co stydět. Díky také rozhodčím a místním divákům.
70:00 Střely v prodloužení: 3:1
70:00 Ukončení prodloužení
61:50 GÓL FBC Dobruška! 3:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #12 Magdaléna Bašová (3:2)
61:50 Nebezpečná střela Vávrové se dostala k Poláčkové, která se nemýlila a její zásluhou si Dobruška připisuje první bod v této sérii!!
60:47 Střela Zeiskové skončila na bloku Žitné.
60:01 První a nejspíš poslední buly v prodloužení vyhrály hráčky Dobrušky.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
59:59 Závěr dnešního zápasu byl hektický a nabídne nám ještě prodloužení. Po krátké pauze tu jsme zas.
59:00 Vanes Bašová si našla míček na hranici velkého brankoviště. Svoji střelu ovšem poslala do hrudi Držíkové. Nejspíš uvidíme prodloužení.
58:45 Buchalová teď po skvělé souhře s Bartošovou ocitla v zajímavé šanci a volila zakončení backhendem. Střela skončila mimo.
57:43 Sledujeme napjatý konec. Dnešní zápas se může přiklonit na kteroukoliv stranu.
56:52 GÓL FBC Dobruška! 2:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová, asistoval #25 Veronika Eimannová (2:2)
56:52 Sara Perche ti amo hraje v dobrušské hale podruhé!. Postaraly se o to zejména dvojice Eimannová a Vávrová. Eimannová v roli přihravájící a Vávrová znovu v roli skórující.
56:32 Buchalová teď trefila skákající bálonek na velkém brankovišti. Držíková chytá.
54:25 Hráčky Startu ukazují svoje zkušenosti z nejvyšší soutěže a zatím v klidu rozehrávají a nikam se neženou.
53:17 Pořadatelé hlásí znovu vyprodáno. Dnešní utkáni sleduje celkem 544 diváků. Všem moc děkujeme.
52:31 Přesilovka se Dobrušce moc nevyvedla a navíc hráčky dostaly branku. Asi jeden z nejhorších scénářů, který se tu mohl objevit.
50:50 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #22 Kristýna Jirásková, asistoval #55 Emilie Skalíková (1:2)
50:50 Ve vlastním oslabením se Jirásková vymotala z levého křidla na střed hřiště a prostřeluje Špačkovou, která si na balónek ještě šáhla, ale nezabránila tomu, aby nedoskákal za brankovou čáru.
50:31 Vyloučen hráč #77 Janika Kerzelová družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za sekání
50:31 A vidíme první vyloučení dnešního zápasu. Kerzelové ve slibném protiůtoku nebezpečně sekla Špačkovou a je před námi přesilová hra Dobrušky.
47:13 Jsme momentálně svědky asi nejklidnější části utkání, oba týmy si uvědomují, že jedna chyba nebo detail může rozhodnout celé utkání.
44:55 Jirásková předvedla ukázkovou stahovačku, která musela být zastavena faulem domácích.
43:55 Kapitánka hostích Emílie Skalíková se objevila v zajímavé pozici. Naštěstí pro Dobrušku její střelecký pokus mířil vedle svatyńě domácí branky.
43:14 Nahození Ulbrichové klidně podržela Držíková.
41:45 Škorpová zkoušela střelu z otočky. Její pokus byl zblokovaný a skončil za brankou Špačkové.
41:15 Buchalová nabídla míček Bartošové ke střele ze slotu. Střela byla  zblokována.
40:01 První buly 3. třetiny pro hráčky hostích.
40:00 Poslední třetina utkání je před námi. Zvládne Držíková držet svoji nastavenou laťku a ustojí tlak domácích hráček? To se dozvíme v následujících minutách.
40:00 Střely ve 2. části: 9:4
39:48 Celou halou se teď otřásá chorál vedený ultras domácích fanoušků "šalalalalá, Dobruška gól". Bohužel holky nevyslyšely přání domácích fanoušků a gól nepadl
38:55 Právě zbývá poslední minuta a nějaký drobný, uvidíme ještě branku ke konci 2. třetiny?
38:10 Vanes Bašová chytře rozehrála dlouhý balónek na Dýdu Peterovou. Ta se elegantně obtočila kolem obránkyńě a zakončila vedle.
37:30 Trenérský štáb Dobrušky naordinoval větší tlak na rozehrávku hostí. Hostující hráčky nedisponují dneska úplně širokým kádrém a energie je rozhodně na straně domácích hráček.
35:59 Dobruška teď buší na branku Držíkové útok za útokem. Proti je vždy Držíková a nebo bloky Startu, který zatím působí klidným dojmem, když vezmeme v potaz, jak vypadá hra na hřišti.
33:37 Verča Eimannová znovu svoji aktivitou byla přínosem svému týmu. Nahrála Viki Bartošové, která vypálila do bloku. 3.Útok domácích hýří skvělou aktivitou a je záhodou, proč ještě nebyly holky odměněný brankou.
31:45 Verča Eimannová si teď s Eliškou Buchalovou prohodily role. Eliška nahrávala Verče do vyložené šance. Držíková byla opět na svém místě a skóre se nemění.
31:35 Dalši secvičená standartní situace třetího útoku, která byla zahrána skvěle. Chybělo jí pouze zakončení.
30:22 Ulbrichová teď nádhernou střelou tahem z půlky ohrozila Držíkovou. Naneštěstí pro ni šla střela mimo.
28:07 Nyní se skvělým střídáním blýskl i 1. útok. Dýda Peterová dvakrát předložila skákající bálonek Poláčkové. Ani jednou balónek nebyl trefený čistě a skončil v rohu hřiště.
26:25 Hra teď nabízí skvělé tempo, které se musí líbit všem v hale. Otázkou ovšem je, jestli to náhodou nezanechává vrásky trenérům.
24:38 GÓL FBC Dobruška! 1:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová, asistoval #17 Diana Peterová (1:1)
24:38 Špačková si teď sebrala bonbónek ze vzduchu a hned založila protiútok na Dýdu Peterovou. Ta nahrála na levé křídlo Ádě Vávrová, která neuvěřitelně vymetla levý horní růžek branky a fenomenální Držíková je překonána. Skóre je vyrovnané a skladba Sara Perche ti amo otřáslo Pulicema.
22:55 Poláčková si teď vymíchala Žitnou a vznikla z toho zajímavá šance pro Sandru Peterovou. Zas a znova Držíková drží naděje svého týmu.
21:08 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #54 Eliška Rojíčková, asistoval #95 Anna Rozvaldová (0:1)
21:08 Hned v zápětí Rozvaldová z protiútoku předala bálonek Rojíčkové, která chladnokřevně zakončila do pravé dolní části bránky Káji Špačkové.
20:59 Sandra Peterová si vyběhla za branku a předložila bálonek Fléglové. Držíková si svoji formu nenechala v šatně a znovu vytáhla důležitý zákrok.
20:01 I první buly druhé třetiny je pro domácí.
20:00 První část byla ve znamení hráček Dobrušky. Holky ovšem svoji převahu nedokázaly přetavit v góly. Sara Perche ti amo jsme bohužel ještě neslyšeli, ale snad tuhle klasiku uslyšíme ve 2. třetině zápasu.
20:00 Střely v 1. části: 14:6
19:56 Poslední šanci 1. třetiny měly hráčky Startu, znovu připravená Špačková. 1. Třetina nabídla neskutečný souboj gólmanek, které se obě vyznamenaly.
18:37 Verča Eimannová teď znovu po senzačním pressu získala balónek za brankou hostí, poté nabídla Buchalové slibnou šanci. Na Elišku Buchalovou zívala skoro prázdná brána. Bohužel šance zůstala nevyužita a skóre je furt bezbrankové.
17:23 Viki Bartošová šla teď z levého křídla sama na branku. Držíková helmou chytá a následně se ke střele dostala i Áďa Horáková. Nadějnou střelu ovšem zastavila Držíková.
14:45 Blízko ke změně stavu utkání teď byly hostující hráčky. Po přečíslení 2 na 1 přišla střela nad.
14:35 Střela Dýdy Peterový mířila bohužel těsně vedle brány, z následujícího protiútoku se znovu připomněla skvélá Špačková. Stav skóre je zatím bezbrankový.
13:00 Nahození Fléglové, které chytře tečovala Bašová Majda. Držíková znovu připravena.
11:30 Opět aktivní Eimannová si vyběhla z práve strany na střed hřiště a zakončila na bližší tyčku, Držíková chytá.
10:31 Další aktivní střídání 3. útoku, které znamelo střelu Eimannové a následně další střelu Bašové V., která mířila vedle branky hostí.
10:03 Bašová M. se po krásném souboji dostala k bálonku a vypustila jedovatou střelu, která byla tečována a miříla do pravé dolní části bránky. Držíková teď podržela svůj tým.
08:05 Jirásková se teď svým výběhem a sólem dostala do pěkné pozice a backhendem krásně zakončila, ovšem Špačková s klidem chytá.
06:44 Secvičená standartka 2. útoku domácích skoro znamenala oslavy většiny přihlížejích v hale.
05:30 Po střele Viki Bartošové se míček objevil na hranici malého brankoviště před Eimannovou. Poté přišel obranný zákrok a míček se objevil v rohu hřiště.
03:45 Tak si první zákrok připsala i hostující brankářka. Po výpadu po levém křídle Eimannová servírovala bálonek pro Buchalovou, bohužel do ruky gólmánky.
03:10 Poprvé zahrozily i domácí hráčky. Po vydařeném pressu Bašové M. se k odraženému míčku dostála kapitánka domácíh Fléglová. Bohužel střela skončila v bloku.
00:40 První šanci zápasu si připisují hráčky Startu. Kája Špačková si připisuje první a důležitý zákrok po střele z velkého brankoviště.
00:01 První buly pro domácí.
00:00 Dokonce se tu před zápasem objevilo speciální pyro představení, atmosféra nastartována. Nastupuje se a začátek utkání je za dveřmi.
00:00 Halou už se začínají ozývat chorály domácích fanoušků. Klub hlásí před zahájením utkání vyprodáno, za což všem srdečně děkujeme. Pokoří se další divácký rekord z posledního domácího zápasu, který činil 544 fanoušků?
00:00 Vážení diváci, zdrávíme vás ze svatostánku SH Pulická. Vrchol sezóny je tu. Karty jsou rozdány jasně, vítěz přímo postupuje do extraligy, poražený se utká s nejhorším týmem extraligy v baráži o poslední místo v nejvyšší soutěži žen.