• 58 57:56
    2
    Denisa WRONKOVÁ

Aligators Šitbořice - FBC Dobruška 0:7
branky: 2. Diana Peterová, 17. Diana Peterová, 18. Sandra Peterová, 21. Diana Peterová, 26. Adéla Vávrová, 48. Eliška Buchalová, 50. Eliška Buchalová; rozhodčí: Jan Kouba - David Lovas; vyloučení: 3:5; využití: 0:0; diváků: 63; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 43 - Karolína Špačková 13; po třetinách: 0:3, 0:2, 0:2
60:00 Komentář domácích Dolíhal Zdeněk (Trenér): Rozhodně se nemáme, za co stydět. Odehráli jsme férové utkání od začátku do konce. Holky nechali na hřišti všechno, a to jde. Sezóna pro nás končí, ale hlavy nevěšíme. Nyní nás čeká odpočinek, a poté již příprava na další sezónu. Gratuluji soupeřkám a přeji hodně štěstí v dalších kolech. Fanoušci, byť jsme Vás nejspíše úplně nepotěšili, DĚKUJEME za veškerou podporu skrze celou sezónu a hlavně v play-off, byli jste ÚŽASNÍ! Vidíme se opět v září!
60:00 Komentář hostů Černý Jan (Trenér): Přijeli jsme si pro druhý bod a od prvního střídání to bylo vidět. Opět skvělý týmový výkon, kdy jsme nenechali soupeřkám prostor a hráli jsme to co jsme chtěli. Chválím holky, postup a cestu domů si užijeme, ale od zítra se chystáme a soustředíme na další kolo, na které se velmi těšíme. Děkuju domácím za zápas a i domácím divákům za dobrou kulisu. Největší dík samozřejmě patří našim ultras, který pomohli vytvořit opět skvělou atmosféru zápasu (tady v té plechovce to bylo s těmi bubny o uši :-) ). Zdravíme všechny diváky u onlinu, a zveme vás všechny v sobotu k nám do haly, na čtvrtfinále!!
60:00 Střely ve 3. části: 4:12
59:56 Domácí v plném počtu
58:51 Peterová zkusila probít rozhýbanou obranu, Dvořáčková ale chytá
57:56 Vyloučen hráč #3 Denisa Wronková družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za hrubost
57:56 Hosté mají první přesilovou hru
56:28 Buchalová od mantinelu trefuje blok
55:30 Hra se hraje v plném počtu
54:16 Buchalová přeběhla celé hřiště, Dvořáčková ji však vytláčí do mantinelu
53:30 Vyloučen hráč #19 Jana Kubalíková družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za hrubost
53:30 Vyloučen hráč #44 Adéla Vávrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost
53:30 Kuriozní situace u branky domácích končí vyloučením na obou stranách
53:08 Vyloučen hráč #88 Victoria Bartošová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře
53:08 Domácí opět v přesilovce
50:30 Zimolová vytáhla míček až skoro před bránu hostů, její pokus je však zastaven a míček končí v boční síti
50:00 Kohoutková dokázala bravurně vystřelit do volné brány Špačkové, ta však předvádí ukázkový zákrok a vyráží
49:03 GÓL FBC Dobruška! 0:7
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #98 Eliška Buchalová, asistoval #88 Victoria Bartošová (0:7)
49:03 Buchalová předvádí další pěkný kousek, když se obtočila mezi obrannou domácích a zakončuje do pravého horního rohu
47:23 GÓL FBC Dobruška! 0:6
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #98 Eliška Buchalová, asistoval #16 Markéta Zeisková (0:6)
47:23 Buchalová obratně tečuje míček za záda Dvořáčkové
46:47 Vokálová skvěle vystihla akci hostů a vytahuje balónek, její akci zastavuje až Špačková
46:04 Hamplová zkusila vytáhnou míček ze své poloviny, výběh zakončila střelou, ale její pokus je blokován
45:42 Kubalíková jen milimetry od zakončení
44:05 Zimolová hledala volnou skulinku na přihrávku před bránu, recipienta však nenachází
42:15 Poláčková ze středu vysílá nebezpečnou střelu, Dvořáčková je však připravena
41:30 Bašová hledala vysokým míčem spoluhráčky před bránou, její pokus však chytá Dvořáčková
35:11 Pevná zkusila z výběhu, její pokus však Špačková chytá
34:39 Vyloučen hráč #8 Monika Zimolová družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za bránění ve hře
34:39 Po faulu Zimolové jdeme hrát 4na4
34:09 Vyloučen hráč #20 Jitka Fleglová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost
34:09 Domácí získávají třetí přesilovou hru
32:50 Buchalová našla Bartošovou, ta dokázala vystřelit, nicméně Dvořáčková je připravena
31:55 Ulbrichová zkusila vysoký balónek od půlky, ten však končí za bránou domácích
31:38 Trestné střílení družstva Aligators Šitbořice neproměnil #44 Eliška Hroudná.
31:38 Hroudná zkusila přehodit Špačkovou, její pokus však dokázala zneškodnit
30:45 Buchalová prošla obrannou domácích a hledala Bašovou, její pokus však končí na mantinelu
28:45 Wronková zpracovala výhoz Dvořáčkové, její střela však problém Špačkové nedělá
26:22 Hamplová neskutečný únik mezi hráčkami Dobrušky nedokázala zakončit a její pokus trefuje pouze tyč
25:08 GÓL FBC Dobruška! 0:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová, asistoval #14 Vanesa Bašová (0:5)
25:08 Vávrová vyslala z točky nechytatelnou střelu do levého horního rohu branky Dvořáčkové a hosté odskakují o pět gólů
23:36 Hosté hrají v plném počtu
23:19 Hamplová zkusila z nahrávky Mátlové, její pokus je však blokován florbalkou hostů
22:42 Drápalová vyslala pumelici na Špačkovou, ta však zvládá zakročit v pravém horním rohu rukou
21:36 Domácí získávají opět přesilovku
21:28 Buchalová hledala Eimannvou před bránou, nicméně její pokus zachytila obránkynně domácích
20:16 Wronková zkusila zakončit nahrávku Zimolové, její střelu však blokuje čepel soupeřky
20:03 GÓL FBC Dobruška! 0:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #44 Adéla Vávrová (0:4)
20:03 Peterová rychlým výběhem po buly kompletuje hattrick
20:00 Střely v 1. části: 2:20
19:54 Bartošová nedokázala správně přijmout přihrávku Eimannové, nedokázala tak zakončit
18:55 Dobruška kontroluje miček a nepouští domácí do šancí
17:14 GÓL FBC Dobruška! 0:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Sandra Peterová, asistoval #20 Jitka Fleglová (0:3)
17:14 Peterová našla i přes tlak před bránou místo v rohu brány Dvořáčkové a navyšuje na tři góly
16:43 GÓL FBC Dobruška! 0:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (0:2)
16:43 Peterová se prosmýkla mezi blokem domácích a zakončuje pod nohu Dvořáčkové
16:21 Kohoutková před bránou blokuje pokus Ulbrichové
15:25 Dobruška vytváří neskutečný press
14:10 Zeisková našla Bartošovou na brankoviši, ta však skákavou přihrávku nedokázala řádně zakončit
13:14 Dvořáčková neskutečně chytá pokus Fleglové do horního rohu branky
12:48 Zeisková otočkou blokuje nához domácích
11:44 Buchalová našla perfektní přihrávku přes brankoviště domácích, kterou však nikdo nezachytil
10:12 Buchalová zvládla utéct obraně, ale míček dopravila pouze do boční sítě
09:41 Lengálová trefuje z úhlu pouze helmu Špačkové
08:58 Mátlová po chybě obrany hledala Pevnou, ta však přes obránkynni nedokázala zakončit
08:40 Odráčková posílá rychlou střelu na nohu Špačkové, ta však stíhá reagovat
08:25 Vyloučen hráč #22 Adriana Horáková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za držení
08:25 Domácí získávají přesilovku
05:08 Vokálová zkusila vysokým lobem ohrozit branku Dobrušky, míček však končí na mantinelu
04:40 Buchlová petelicí z rohu trefuje Dvořáčkovou do helmy
04:10 Bašová zkusila z výběhu, nicméně trefuje pouze blok domácích
03:10 Peterová opět ohrožuje branku domácích, tentokrát přízemní střelou
02:55 Dvořáčková hledala Kohoutkovou, její výhoz byl však moc prudký a nachází jen gólmanku hostů
02:20 Ulbrichová skvěle vystihla lob domácích a nepouští je na svou polovinu
01:59 GÓL FBC Dobruška! 0:1
01:59 Peterová vužila zmatku před bránou domácích a doťukává míček za Dvořáčkovou
01:44 Poláčková jen kousek od zakončení dvou šancí
01:35 Dvořáčková si připisuje skvělé zákroky
00:45 Lengálová odklízí míček z předbrankového prostoru domácích
00:12 Dobruška začíná utkání ve vysokém tempu