Chomutov

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Florbal Ústí - Florbal Chomutov 2:7
branky: 2. Markéta Kociánová, 53. Kateřina Šímová - 6. Tereza Suková, 11. Adriana Hýsková, 18. Barbora Suková, 31. Adriana Hýsková, 35. Laura Vytrhlíková, 37. Petra Malecká, 60. Simona Pilíková; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 4 + Eliška Janurová 4 + TT:3; využití: 0:2; diváků: 149; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 23 - Adéla Kotulová 14; po třetinách: 1:3, 0:3, 1:1
60:00 Komentář hostů Hýsek Martin (Vedoucí): 450 fantastických diváku v součtu obou utkání hovoří za vše.  nDíky za hezký víkend a nás čeká příprava na další kolo. nJdeme slavit postup.
60:00 Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér): Výkon hodný play-off. Výborný vstup do utkání nakonec na vytoužené prodloužení série nestačil. Deset utkání během posledních šesti týdnů si vzhledem k úzkému kádru vybralo svou daň. Holky přesto předvedly výkon, za který zaslouží velkou pochvalu a uznání. Dnes byla na Slunetě elektrizující atmosféra, za kterou patří dík oběma táborům fanoušků. Děkuji soupeři za sérii a přeji mnoho zdaru do dalších kol.
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
59:59 Tímto zápasem Chomutov postupuje do semifinále a pro domácí tak play-off končí. Děkujeme všem divákům za krásnou atmosféru a budeme se tešit na přístí sezónu!!!
59:58 Utkaní končí za stavu 2:7 pro hostující Chomutov.
59:50 Rumlová zastavuje blokem možnou osmou branku Chomutova.
59:35 Ústí opět v šesti!
59:10 Timeout Florbal Chomutov
59:10 GÓL Florbal Chomutov! 2:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Simona Pilíková bez asistence (2:7)
58:28 Domácí to zkouší bez gólmanky.
58:00 Hra se přesouvá nahoru dolu!
56:59 Morová a její přihrávka na slepo.
56:43 Nepříjemná situace z hlediště.
55:37 Šímová zkusila vystřelit, ale balónek ji sjel z čepele.
54:43 Poláková tento zápas nemá moc šťastnou náladu.
54:07 Dlouhá zachraňuje tým nádherným zákrokem!
52:04 GÓL Florbal Ústí! 2:6
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #85 Kateřina Šímová bez asistence (2:6)
52:04 Máme tu druhou branku domácího týmu kterou vstřeluje Kačka Šímová!
51:45 Bratscheadlová zastavena v individuální akci.
50:00 Domací tuto třetinu oslabení zvládají s naprostým přehledem.
49:22 Vyloučen hráč #85 Kateřina Šímová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra bez florbalky
49:22 A máme tu další vyloučení za hru bez florbalky kterého se dopustila domací hráčka Šímová.
47:04 Kociánová to zkouší individuálně, ale bez šance.
44:05 Chomutov má celou hru absolutně pod kontrolou.
42:30 Ústí pod tlakem.
40:20 Domácí v plném počtu.
40:15 Chomutov začína ofenzivně.
40:00 Střely ve 2. části: 6:10
39:59 Třetina končí za stavu 1:6 pro Chomutov.
39:15 Havlínová se dostala do střely, Dlouhá bez problemů chytá.
38:16 Ústí se i přes oslabení drží vetšinu času na balónku.
37:28 Špírková vytvořila krásnou šanci pro Mečířovou, ta bohužel střílí mimo.
36:20 GÓL Florbal Chomutov! 1:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #50 Petra Malecká, asistoval #14 Simona Pilíková (1:6)
35:47 Vyloučen hráč #55 Eliška Janurová družstva Florbal Ústí do konce utkání - technický trest
35:47 Vyloučen hráč #55 Eliška Janurová družstva Florbal Ústí na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
35:47 Vyloučen hráč #39 Michaela Matušová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře
35:47 Nemilá chvilka pro Ústí kdy jedna z hráček nebyla uvedena v sestavě.
34:55 Timeout Florbal Ústí
34:55 GÓL Florbal Chomutov! 1:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #50 Petra Malecká (1:5)
33:06 Vyloučen hráč #5 Eliška Poláková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
33:03 Poláková seká a rozhodčí nepřehlédl.
32:21 Chomutov si momentálně hraje s domácím týmem i přesto, že je v oslabení. Domácí tým by se měl postavit na nohy.
31:04 Vyloučen hráč #50 Petra Malecká družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:04 Opravdu odporný zákrok Malecké kterým zasáhla Flachsovou do obličeje. Snad už takovou věc v tomto zápase neuvidíme!
30:07 GÓL Florbal Chomutov! 1:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (1:4)
30:06 Špírková tělem tvrdě zasáhla Sukovou která končí padá za mantinel.
29:46 Bratscheadlová končí na zemi v bolestech.
29:28 Poláková teď krásně vyvezla balón z nebezpečí.
27:18 Přesilovku oba týmy nevyužívají a stav tak zůstavá stejný.
25:17 Vyloučen hráč #5 Eliška Poláková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra bez florbalky
25:17 Poláková zahrála balón bez florbalky z čehož plyne vyloučení na dvě minuty.
24:20 Vyloučen hráč #91 Nela Havlínová družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:20 Ústí má po faulu Havlínové opět možnost využít přesilovou hru.
23:05 Ústí se začíná vracet do hry!
21:30 Šímová šanci nevyužila.
20:01 Uvodní buly pro Chomutov.
20:00 Střely v 1. části: 5:11
19:59 Do kabin se jde za stavu 1:3 pro hostující Chomutov. Uvídíme co nám přinese druhá třetina!
19:50 Fojtíková po vypršení trestu vyběhla rovnou do šance. Tu ale překazila Poláková.
19:48 Ústí nevymyslelo za přesilovku vůbec nic.
17:48 Vyloučen hráč #10 Nela Fojtíková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
17:48 Máme tu první přesilovku která bude po vyloučené Fojtíkové hrát domácím do karet.
17:05 GÓL Florbal Chomutov! 1:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #9 Barbora Suková, asistoval #50 Petra Malecká (1:3)
17:05 Suková a její střela končí třetí brankou hostujícího Chomutova.
16:05 Chomutov ukazuje velkou dominanci ve hře.
15:11 Bratscheadlová padá k zemi po postřčení od protihráčky.
13:20 Kociánová vyslala další nebezpečnou střelu, ale Kotulová i přes to, že balón vůbec neviděla, vyráží ven z předbrankového prostoru.
11:24 Domácí jsou v hlavě po dvou brankách lehce otřeseny.
10:16 GÓL Florbal Chomutov! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková bez asistence (1:2)
10:16 Hýsková svojí individuální akcí posíla Chomutov do vedení!
09:40 Chomutov se stále udržuje více na balónu.
08:30 Atmosféra by se zde dala krájet, velké DÍKY všem co jsou tu a fandí!!!
07:20 Další nebezpečná střela Kociánové končí v rukou Kotulové.
05:30 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #71 Tereza Suková, asistoval #93 Michaela Voráčková (1:1)
05:30 Odpověď na domácí gól od Sukové která vyrovnává stav utkání.
03:15 Chomutov se zatim drží více na balónku. Uvídíme jak s tim v zápase naloží!
01:42 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #99 Lada Flachsová (1:0)
01:42 Máme tu první gól od domácích kde zakončila Kociánová skákavou střelou, kterou gólmanka neměla šanci chytit.
00:01 Fanoušci dneska opravdu válí!!! Z tribun jde neskutečná podpora.
00:00 Všechny vás vítám u dnešního onlinu! Jak už jistě víte, nadchází derby mezi Ústím a Chomutovem. Připravte se, bude to jízda!!!