(Drápalová)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC Dobruška - Aligators Šitbořice 11:2
branky: 2. Veronika Eimannová, 6. Vanesa Bašová, 14. Eliška Buchalová, 15. Adéla Vávrová, 16. Kateřina Poláčková, 19. Victoria Bartošová, 32. Vanesa Bašová, 38. Diana Peterová, 46. Sandra Peterová, 48. Kateřina Poláčková, 59. Eliška Buchalová - 27. Tereza Lengálová, 60. Tereza Lengálová; rozhodčí: David Richter - Jiří Vaňous; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 218; zásahy brankářů: Karolína Špačková 11 - Sabina Dvořáčková 40; po třetinách: 6:0, 2:1, 3:1
60:00 Komentář domácích Černý Jan (Trenér): Dneska skvělý týmový výkon, na který budeme chtít zítra navázat. Jjsme na to připraveni a těšíme se. Děkuji všem našim skvělým divákům, ti předvedli zase skvělou atmosféru a hnali nás za každou vstřelenou brankou. Zítra pokračujeme!
60:00 Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Trenér): Není pochyb, že byl dnes soupeř lepší. Rozhodla první třetina, kterou jsme prospali. Druhá třetina je světlým momentem do zítřejšího utkání. Nyní nám nezbývá nic jiného, než dnešní zápas hodit za hlavu a zítra zabojovat o prodloužení série. Na závěr bych chtěl pochopit, proč když je tu 215 domácích diváků a tři naši, kteří přijedou s bannerem, mají nutkání ti domácí během druhé třetiny jít a náš banner odvázat a hodit na zem...takové chování do sportu nepatří. Gratuluji soupeři a těšíme se zítra.
60:00 Střely ve 3. části: 14:8
59:59 Utkání končí štastně pro Dobrušku která si připisuje první výhru.
59:02 GÓL Aligators Šitbořice! 11:2
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #29 Petra Drápalová (11:2)
59:02 Hosté v šanci která končí golem.
58:33 Vyloučen hráč #44 Adéla Vávrová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
58:01 GÓL FBC Dobruška! 11:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #98 Eliška Buchalová, asistoval #88 Victoria Bartošová (11:1)
57:01 Hosté v plném počtu
55:01 Vyloučen hráč #2 Petra Ondráčková družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za hrubost
55:00 Domácí si zahrají druhou přesilovku tohoto utkání.
51:45 Hosté v šanci,ale míček míří nad branku.
50:24 Dobruška nepouští Šitbořice ke hře.
48:15 Dobruška stále na míčku.
47:02 GÓL FBC Dobruška! 10:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #22 Adriana Horáková (10:1)
45:27 GÓL FBC Dobruška! 9:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #13 Sandra Peterová, asistoval #12 Magdaléna Bašová (9:1)
41:34 Hraje se spíš na straně hostujícího týmu.
40:01 Úvodní buly opět pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 17:2
39:59 Blíží se nám konec druhé třetiny.
37:21 GÓL FBC Dobruška! 8:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #44 Adéla Vávrová (8:1)
37:20 Domácí přidávají další branku.
37:05 Poláčková střílí tyčku.
36:23 Dobruška kontroluje zápas.
33:34 Hostující golmanka se dnes opravdu nenudí.
31:55 GÓL FBC Dobruška! 7:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #14 Vanesa Bašová, asistoval #49 Michaela Ulbrichová (7:1)
31:54 Skvělá dorážka backhandem od Peterové D. golem naopak končí.
29:58 Vávrová v šanci,ale tato situace golem nekončí.
27:55 Vyloučen hráč #14 Vanesa Bašová družstva FBC Dobruška na 2 minuty za špatné střídání
27:54 Šitbořice si zahrají přesilovku.
26:51 GÓL Aligators Šitbořice! 6:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #85 Sabina Dvořáčková (6:1)
22:34 Hosté v šanci.
20:01 Úvodní buly pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 20:3
19:58 Dobruška si udělala krásný náskok do druhé třetiny.
19:34 V první třetině dominuje Dobruška.
18:30 GÓL FBC Dobruška! 6:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Victoria Bartošová, asistoval #12 Magdaléna Bašová (6:0)
17:04 Vyloučen hráč #72 Natálie Hodová družstva Aligators Šitbořice na 2 minuty za vysoká florbalka
17:03 Bude se vylučovat na straně hostů.
15:46 Timeout Aligators Šitbořice
15:46 GÓL FBC Dobruška! 5:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #44 Adéla Vávrová (5:0)
14:12 GÓL FBC Dobruška! 4:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #44 Adéla Vávrová, asistoval #17 Diana Peterová (4:0)
13:44 GÓL FBC Dobruška! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #98 Eliška Buchalová, asistoval #20 Jitka Fleglová (3:0)
12:56 Dobruška nenechává Šitbořice na míčku.
12:03 Bašová v šanci.
11:34 Z tribuny slyšíme také úžasné domácí fanoušky.
08:13 Hra se odehrává na hostující straně.
05:42 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #14 Vanesa Bašová, asistoval #98 Eliška Buchalová (2:0)
05:41 Bašová posílá Dobrušku do dvou brankového vedení.
01:46 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #25 Veronika Eimannová, asistoval #98 Eliška Buchalová (1:0)
01:45 Krásná dorážka Eimannové končí golem.
01:30 Na míčku převážně hostující tým.
00:01 Úvodní buly pro hosty.