3:5
    Daniela FRANTÍKOVÁ
    (Plášková)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:5
branky: 12. Karolína Mezerová, 55. Kristína Belicová, 59. Daniela Frantíková - 4. Michaela Kubečková, 15. Simona Grāpēna, 40. Jessica Kabelková, 41. Sára Seevaldová, 57. Sára Seevaldová; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 10647; zásahy brankářů: Jana Christianová 15 - Nikola Příleská 17; po třetinách: 1:2, 0:1, 2:2
60:00 Střely ve 3. části: 9:5
59:00 Ženské Superfinále sleduje v O2 aréně 10 647 diváků!
58:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Daniela Frantíková, asistoval #18 Magdaléna Plášková (3:5)
58:59 Další pokus o hru bez brankářky přináší gól i na druhou stranu! Chodovu opět chybí 2 branky, ale zbývá pouze minuta!
56:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #15 Šárka Staňková (2:5)
56:57 Vítkovice dávají do prázdné! Chodov zkusil hru bez brankářky, ale po necelé minutě inkasuje a skóre je necelé 3 minuty před koncem 3. třetiny o 3 góly!
55:52 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
55:18 Snížení Chodova rozbouřilo atmosféru v O2 aréně a kulisa je nyní neskutečná!
54:02 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #56 Barbora Vávrová (2:4)
54:02 Máme tu snížení! Vítkovickou chybu na polovině hřiště trestá Belicová!
52:48 Těžiště hry je více a více na polovině Vítkovic, ale zakončení Chodova často obránkyně slezského celku dokáží zblokovat.
51:47 Přesilovka Chodova zůstavá nevyužita a jejich tlak na chvíli přeruší reklamní pauza.
50:51 Obrana Vítkovic odolává stahující se chodovské smyčce.
49:46 Vyloučen hráč #15 Šárka Staňková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
49:46 Naděje pro Chodov? Zahrají si totiž přesilovku po vyloučení Staňkové.
47:59 Vítkovice příliš nepouštějí Chodov do ohrožení branky Příleské. Většina míčků, které se k ní dostanou, není moc gólových.
46:20 Vítkovice mají díky vysokému presinku Chodova více prostoru na brejky. Jeden z nich teď musela zákrokem řešit Christianová.
45:03 Chodov zvedá aktivitu v napadání a nyní se hraje převážně na polovině Vítkovic.
43:27 Standardní situace poblíž brankoviště soupeřek pro Chodov byla velkou příležitostí ke snížení. Vítkovice ale tento moment zvládly, a Chodov se tak dostal jen ke slabé střele.
42:46 Náznaky šancí na obou stranách, všechny ale zastaveny dobrými defenzivními zákroky.
40:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Sára Seevaldová, asistoval #26 Barbora Husková (1:4)
40:35 Vítkovice zkraje třetího dějství už vedou o 3 branky! Výborné napadání chodovské rozehrávky přináší ovoce a Seevaldová posílá Vítkovice do tříbrankového náskoku!
40:01 Třetinu číslo 3 začínáme v podstatě nerozhodným buly! Míček získal nejprve Chodov, ale nakonec jej zmocnily Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 6:4
39:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Jessica Kabelková, asistoval #96 Nela Kubalčíková (1:3)
39:32 Vítkovice odskakují! Krásnou střelou tahem od levého mantinelu se na bližší tyč prosazuje Kabelková!
38:18 Ostřejší souboj u mantinelu rozhodčí vyloučením řešit nebudou, byť se to vítkovické střídačce moc nepozdává.
36:27 Vítkovice hrají na branku pod sektorem vítkovických fanoušků, kteří ženou svůj tým za dalším gólem.
35:02 Poslední pětiminutovku druhé třetiny začínají na míčku Vítkovice.
33:49 Stále se plnící O2 aréna nyní sleduje oboustranně opatrnou pasáž.
31:38 Brejkové zakončení Vítkovic Christianová chytá.
30:39 Při rozehrávce jsou v posledních minutách oba týmy hodně obezřetné a raději trpělivě hledají okénka v obraně soupeřek.
28:53 Skvělý výhoz Christianové a velká šance Chodova! Příleská ale připravena v ideálním postavení a s ledovým klidem střelu kryje.
26:33 Na míčku nyní spíše Vítkovice, ale Chodov aktivní obranou příliš zakončení nepovoluje.
25:20 Dva pokusy v krátkém časovém sledu na straně Chodova, ale žádný nevedl ke srovnání.
23:04 V úvodu druhé části je na balónku více Chodov. Příleskou však zatím zaměstnat nedokáže.
21:47 Příleská neměla se střelou z bližší vzdálenosti sebemenší problém.
20:01 Druhou třetinu tohoto klání nakonec vyhraným buly zahajuje Chodov.
20:00 Střely v 1. části: 5:10
19:12 Christianové pomáhá břevno! První pokus skvěle vychytala sama a dorážku za ní řeší břevno! Obrovská smůla pro Vítkovice.
17:11 Pražský celek překonal aktivní napadání Vítkovic a na chvíli se usadil na polovině soupeřek. Chudá z dálky dokonce ohrozila branku, ale Příleské nenadělala mnoho potíží.
16:09 Vstřelená branka nakopla vítkovický tým a ten teď má více ze hry.
14:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #41 Simona Grāpēna, asistoval #20 Nela Sikorová (1:2)
14:48 Hezká souhra a Vítkovice opět vedou! Sikorová sice nedokázala po zajímavé kombinaci zakončit, vrátila ale balonek před branku, kde se už prosadila Simona Grapena!
13:49 Po chodovském srovnání se hraje hodně trpělivě z obou stran. Na míčku jsou více Vítkovice.
11:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #5 Karolína Mezerová, asistoval #25 Lucie Baldreichová (1:1)
11:44 Srovnáno! Ze skrumáže na středu hřiště vyvezla balonek Baldreichová a v situaci 2 na 1 pobídla ke gólu Mezerovou. Ta bez problému míjí prázdnou branku!
10:37 Christianová dvakrát v krátkém úseku musela řešit nebezpečné střely Vítkovic. S pomocí svých obránkyň vše nakonec zvládla.
08:59 Aktivita při rozehrávce soupeřek Chodovu přináší zisky balónků, ovšem k ohrožení branky se příliš nedostává.
07:05 Chodov pálí od mantinelu a v brankovišti Příleské bylo při dorážkách hodně rušno! Stav utkání se však prozatím nemění.
06:28 Chodov s vysunutou obranou nedává moc prostoru Vítkovicím na rozehrávku.
04:01 Chodov se nyní snaží kombinovat na polovině soupeřek, zatím ale více hrozí Vítkovice z brejkových situací.
03:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková bez asistence (0:1)
03:09 Vítkovice jdou do vedení! Kubečková si položila brankářku Chodova a otevírá skóre dnešního Superfinále!
01:51 I na druhé straně proběhlo prověření brankářky. Příleská pokus na bližší tyč ale likviduje.
00:37 První střela zápasu mířila na Janu Christianovou, která si s ní však dokázala poradit.
00:01 Úvodní buly letošního Superfinále pro sebe získávají Vítkovice.
00:00 Vrchol sezóny 2023/24 je tady! Vítejte u Superfinále florbalu 2024, které otevře ženský zápas mezi FAT PIPE FLORBAL CHODOV a 1. SC TEMPISH Vítkovice.