(Kriegler)
  • 59 58:12
    Sparta

Wizards DDM SO Praha 10 - ACEMA Sparta Praha UNYP 8:7
branky: 14. Kryštof Pitoňák, 17. David Kriegler, 24. Vojtěch Göpfert, 32. Matěj Bednář, 44. David Kriegler, 52. Matěj Dvořák, 58. Lukáš Tichopád, 59. Vojtěch Göpfert - 12. Jakub Bernat, 24. Matyáš Bláha, 28. Kosťantyn Šlosar, 32. Jakub Bernat, 33. Vojtěch Andrášek, 38. Kosťantyn Šlosar, 54. Lukáš Mitera; rozhodčí: David Kytler - Jakub Tázler; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 62; zásahy brankářů: Adam Bednář 18 - Vítek Šimáček 12; po třetinách: 2:1, 2:5, 4:1
60:00 Komentář hostů: Dnes od začátku dominance, kdy jsme předvaděli lepší výkon než včera, ale vybrali si všechnu smůlu v zakončení. Přestože jsme drželi kontrolu nad hrou, nepovedlo se nám odskočit. Soupeře jsme drželi ve hře nedisciplnovaností a dovolili mu velmi laciné branky. Výchovná facka, ve středu drama nedopustíme. Díky za utkání.
60:00 Komentář domácích Urbanec Roman (Vedoucí): Jak jsem včera psal, tak dnes jsme to dali. Rozhodne středa. Bude to nesmírně těžké, s nesmírně těžkým soupeřem. Takže přijďte nás ve středu do domácího prostředí Sparty podpořit. Potřebujeme vás.
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
58:13 Göpfert dělovkou z osy střílý otáčí skóre.
58:12 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
58:12 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 8:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #55 Vojtěch Göpfert, asistoval #97 David Kriegler (8:7)
57:00 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 7:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #77 Lukáš Tichopád, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (7:7)
56:09 Wizards teď tlačí a snaží se srovnat, ale nedaří se.
53:58 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 6:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #68 Lukáš Mitera, asistoval #37 Štěpán Novák (6:7)
53:44 Vyloučen hráč #97 David Kriegler družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za opakované přestupky
52:22 Hra je vyhrocená a napětí by se dalo krájet.
51:26 Dvořák ze zátahu střílí a je srovnáno.
51:25 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 Matěj Dvořák, asistoval #81 Filip Černý (6:6)
50:05 Vyloučen hráč #68 Lukáš Mitera družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:16 Krieglerův padající list z půlky zapadl přímo do brány a je sníženo
43:15 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #97 David Kriegler, asistoval #25 Marek Bauer (5:6)
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
39:17 Krásná točená střela od Krieglera, ale jen do tyče
37:21 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #79 Robin Havlina (4:6)
36:20 Sparta se snaží něco uvařit, ale ne a ne najít tu správnou přísadu
35:21 Vyloučen hráč #16 Pavel Linhart družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře
34:42 Fičerný se ocitl sám před brankou, ale Šimáček vytěsnil.
33:28 Zápas je velmi vyrovnaný, ani jeden tým se nevzdává, ale Sparta má o jeden gól navrh.
32:21 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #66 Marek Cígler (4:5)
31:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #7 Marek Sedliský (4:4)
31:36 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #33 Jakub Bernat, asistoval #68 Lukáš Mitera (3:4)
27:29 Sparta skvělou trefou srovnává.
27:28 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:3
26:50 Od posledního gólu je zápas poklidný obě strany si snaží vytvořit nějaké šance
23:33 Rychlá odpověď Sparty a ta tím snižuje stav.
23:32 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Matyáš Bláha, asistoval #68 Lukáš Mitera (3:2)
23:21 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:1
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:01 Sparta je z obratu otřesena a tak se wizards čím dál víc dostávají na míček
17:20 Pitoňák neskutečným backcheckem ubránil situaci 3 na 1.
16:44 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #97 David Kriegler z trestného střílení (2:1)
15:30 Bednář konečky prstu zabránil Spartě se dostat do vedení
13:38 Pitoňák skvěle z dorážky trefil branku a srovnává skóre
13:37 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #30 Kryštof Pitoňák, asistoval #97 David Kriegler (1:1)
11:50 Tlak Sparty se stále zvyšuje a je vidět že chtějí dávat góly.
11:16 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #33 Jakub Bernat, asistoval #37 Štěpán Novák (0:1)
10:40 Obrovská šance fičerného, ale Šimáček měl situaci pod kontrolou.
01:20 Sparta se hodně tlačí do koncovky, ale Bednář skvěle zasahuje.