• 58 57:42
    2
    Denis KOUTNÝ

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - Bulldogs Brno 6:0
branky: 14. Dominik Bürger, 14. Jakub Kabourek, 24. Samuel Kopejtko, 40. Jakub Ruml, 44. Dominik Bürger, 57. Dominik Bürger; rozhodčí: David Kytler - Jakub Tázler; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Miroslav Kovařík 24 - Filip Prokeš 25; po třetinách: 2:0, 2:0, 2:0
60:00 Komentář domácích Palatínus Antonín (Trenér): Florbalově jsme podobný zápas samozřejmě očekáváli, nicméně jsme dnes nebyli dostatečně kvalitní na hokejkách a všechno nám trvalo. Spoustu šancí se tedy vlastně ani neodehrálo. Každopádně máme první bod a dokonce s nulou, na kterou se tedy musel Míra nadřít víc, než jsme si představovali. Díky soupeři za první zápas, vidíme se zase zítra. Šťastnou cestu všem!
60:00 Komentář hostů Kyzlink David (Trenér): Z pohledu výsledku to může vypadat jako jednoznačné utkání, kdo byl v hale viděl jak domácí hrají převážně na míčku a využívají naše chyby. My bohužel chyby domácích nevyužili k vstřelení branek. Zápas jsme odehráli na hraně svých možností, ale rezerva tam ještě je a doufám, že v zítřejším utkání to tam napadá a Bohemku výsledkově potrápíme. Děkuji hráčům za výko!
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
59:44 Mazánek opět na hřišti, do-to-ho Mazi!
57:43 Hra 4 na 4, uvidíme co nám týmy předvedou.
57:42 Vyloučen hráč #55 Samuel Kopejtko družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování
57:42 Vyloučen hráč #47 Denis Koutný družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
56:05 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Dominik Bürger bez asistence (6:0)
56:05 Po neskutečné sekeře, která by dokázala posekat dub se Bürger dostal mezi hráče a ze středu velkého brankoviště zakončuje do horní části branky.
53:38 Kapitán Bulldogs Morávek sám na Kovaříka. Kovařík si udržuje své čisté konto.
52:21 Neskutečný počet šancí co má v této přesilovce Bohemians. Po Borkové přihrávce se netrefuje z těžkého úhlu do prázdné branky Bürger.
51:00 Vyloučen hráč #55 Marek Mattes družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
49:07 Mazánek se dostává na hřiště. Uvidíme co nám údajný hráč první třetiny předvede.
48:47 Kovařík má štěstí, míček se od tyče naštěstí pro Kovaříka pouze odráží.
47:34 Bulldogs se nevzdávají a snaží se stále dostat k míčku.
46:29 Nepříjemný zákrok na Rumla. Ruml je jak z kamene a bez problému se zvedá.
44:58 Bürger nahrává skákavou přihrávku Kyselkovi. Kyselka míček trefuje, ale špatně.
43:04 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 5:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #23 Dominik Bürger, asistoval #74 Filip Brynda (5:0)
43:04 Bürger střílí a po odrazu hráče Bulldogs míček padá do branky.
42:42 Vyloučen hráč #7 Maxim Kejř družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře
42:21 Rozhodčí zvedají ruce. Následuje přesilovka pro Bohemians.
41:43 Ruml menši chyba na vlastní půlce. Kovařík šanci zastavuje.
41:04 Začátek třetí třetiny dost nahoru, dolů.
40:00 Střely ve 2. části: 14:8
39:59 Naježený konec druhé třetiny. Hráči se do sebe začínají pouštět, zápas nabírá obrátky.
39:15 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 4:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #87 Jakub Kabourek (4:0)
39:15 Ruml po asistenci od Kabourka střílí z levé strany velkého brankoviště a nemýlí se.
38:28 Bohemians bojují se svojí rozehrávkou. Trnka hází vzduchem míček na Grézla do klidu. Ice-cold Grézl ukázkově zpracoval z první.
37:00 Bürger po přihrávce od Kyselky z první trefuje Prokeše.
35:40 Mattes ve střele, ale vedle branky.
33:53 Kyselka v individuální šanci se dostal ke střele, ale těsně minul vedle pravé tyčky.
33:01 Kabourek se pokusil trefit míček ve vzduchu. Míček trefil a zároveň trefil Home-run.
31:50 Bürger zkouší ze standartky, trefuje nejbližšího hráče Bulldogs.
30:48 Svatoň se obtočil mezi třemi hráči Bohemky. Když se dostal do předbrankového prostoru, těsně minul branku.
27:24 Svatoň na Mrvu, Mrva ze středu míjí.
26:57 Trnka zkouší z úzkého úhlu. Připravený Prokeš chytá.
23:57 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #55 Samuel Kopejtko, asistoval #64 Tomáš Trnka (3:0)
23:57 Trnka nádherný cross na Kopejtka. Kopejtko se nemýlí a zakončuje.
22:30 Mattes zkusil střelu ze středu. Klidný Kovařík chytá.
20:40 Šance pro Bohemians, Prokeš chytá.
20:01 Mazánek se údajně považuje za hráče první třetiny. Na hřiště zatím nenastoupil.
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:41 Teďka takzvaný "ťukec" mezi Grézlem, Gregou a Kopejtkem. Prokeš chytá.
18:25 Teď jsou u míčku spíše Bulldogs, snaží se snížit gólový rozdíl před koncem první třetiny.
16:57 Borek ze středu střílí, branku netrefuje.
13:23 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:0
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #87 Jakub Kabourek, asistoval #17 Milan Svoboda (2:0)
13:23 Dva rychlé góly Bohemky. Oba šikovně umístěné ke konstrukcím branky.
13:05 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:0
12:53 Novák sám na Kovaříka,Kovařík chytá.
11:56 Vyloučen hráč #97 Marek Pařenica družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za opakované přestupky
10:23 Bláha nádherná střela z první, hbitý Prokeš chytá.
09:03 Bulldogs v přesilovce udělali chybu, Fryš vychytal míček a pokusil se sám jít na gólmana. Kyselka dorážel ale neúspěšně.
08:44 Vyloučen hráč #77 Jakub Ruml družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání
08:09 Grega byl v šanci do prázdné branky, míček netrefil.
05:14 Oba týmy se dostávají do šancí, jen zatím žádnou nevyužili.
03:13 Oba týmy se snaží dostat v každé šanci k míčku.
00:18 Zápas začal s rychlým tempem, bohemka se ujímá míčku.