()

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Kanonýři Kladno - Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA 1:9
branky: 43. Adam Staněk - 11. Jan Šik, 13. Matěj Kubeš, 18. Jan Šik, 20. Vítek Vyčíchlo, 29. Matěj Sobek, 39. Petr Hajšman, 41. Ondřej Balý, 52. Marek Fuchs, 58. Matěj Sobek; rozhodčí: Barbora Beranová - Lucie Hejnová; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 45; zásahy brankářů: Matěj Adamec 26 - Petr Smazal 17; po třetinách: 0:4, 0:2, 1:3
60:00 Komentář domácích Minář Stanislav (Trenér): Omlouváme se divákům, že na sobotní odpoledne si vybrali tento program, omlouváme se klubu, městu. Zítra nastoupí jiný tým.
60:00 Komentář hostů Polomis Jan (Asistent trenéra): Hned na úvod potřeba pochválit celý tým. Takhle má vypadat play off. Koncentrovaný výkon po celou dobu utkání. Dovolím si tvrdit, že dnes jsme zaslouženě zvítězili. Byli jsme lepší ve většině herních činností, výsledek moje slova pouze potvrzuje. Skvělý brankář je jen třešnička na dortu. Bereme cenný první bod a zítra jedeme od znova. Děkuji pořadatelům a chci také vyzdvihnout výkon rozhodčích. Takto kvalitně odřízené utkání jsme dlouho nezažili. Létající Velbloudi <3.
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
59:35 Ani Kratochvíl neprostřelil Smazala.
57:52 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 1:9
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #18 Matěj Sobek bez asistence (1:9)
57:52 Devátý gól hostů trefuje Sobek.
57:33 Horákova tvrdá rána pouze do Smazala.
56:24 Špaček se v předbrankovém prostoru k zakončení nedostal.
52:55 Růžička z výběhu pouze do připraveného Smazala.
51:44 Kříž zastavuje další útok hostů.
51:12 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 1:8
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #11 Marek Fuchs, asistoval #16 Matěj Kubeš (1:8)
50:55 Hájkovu střelu kryje Adamec.
49:25 Adamcův dlouhý výhoz mířil na Procházku, avšak jeden z hostujícíh obránců tento úmysl přečetl a rovnou zakládá další plzeňský útok.
46:20 Procházka vyzkoušel Adamcovu pozornost, kdy si málem sám hodil míček do vlastní branky.
45:20 Vaněk zkusil štěstí, ale ani jeho střela nanašla cestu mezi tři tyče.
44:51 Blažek pálí další domácí šanci.
44:25 Burgr v šanci trefuje boční síťku.
43:50 Kubeš s Hájkem vymíchali Kříže, ale zakončovali nepřesně.
42:29 GÓL Kanonýři Kladno! 1:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #78 Adam Staněk, asistoval #17 Hynek Špaček (1:7)
42:29 Přeci jen se Kladno v dnešním zápase prosazuje.
41:28 Procházkovo zakončení chytá Smazal.
40:27 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 0:7
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #15 Ondřej Balý, asistoval #27 Patrik Hájek (0:7)
40:27 Balý ze středu trefuje přesně levý roh
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 6:13
39:37 Vyloučen hráč #23 Vítek Vyčíchlo družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za bránění ve hře
39:37 Počet sil na hřišti srovnal Vyčíchlo.
39:02 Vyloučen hráč #89 Karel Frýba družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
38:42 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 0:6
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #19 Petr Hajšman, asistoval #10 Daniel Denisov (0:6)
38:42 Špatné střídání na domácí straně trestá rychlou rozehrávkou Hajšman.
36:50 Hosté si tvoří spoustu pěkných akcí, domácí v tuhle chvíli vůbec nestíhají.
33:30 Plzeňská akce 3 na 1 končí střelou Šika do bloku.
32:04 Vyloučen hráč #11 Marek Fuchs družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za blokování florbalky
30:31 Smazal nadvakrát skvěle zasahuje proti Prochazkovi.
29:11 Volf v šanci branku netrefuje.
28:03 Adamec nedpokázal zkrotit míček na svém těle, a tak popáté inkasuje.
28:02 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 0:5
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #18 Matěj Sobek, asistoval #10 Daniel Denisov (0:5)
27:30 Procházka mohl potrestat nepřesnost v rozehrávce Plzně, jeho zakončení se ovšemnesetkalo s úspěchem.
26:08 Vyloučen hráč #26 Ondřej Zábranský družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení
25:13 Procházka zastavil brejk plzeňských, vyvezl míček na útočnou polovinu, kde vyzval k zakončení Volfa. Střela končí v boční síti.
23:05 Balý sám proti Adamcovi, ale netrefuje.
22:10 Staňkův výběh z rohu likviduje Smazal.
21:17 Šik dostal od domácích hodně prostoru a mohl zkompletovat hattrick. Adamec byl naštěstí pro domácí připraven.
20:40 Blažkovu střelu chytá Smazal.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají hosté, kteří pokračují v bránění početní výhody domácích.
20:00 Střely v 1. části: 3:10
19:45 Horák pálí pouze do Tyče.
19:30 Po faulu hostujícího Hajšmana si zahraje přesilovku také Kladno.
19:26 Vyloučen hráč #19 Petr Hajšman družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za hrubost
19:22 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 0:4
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #23 Vítek Vyčíchlo, asistoval #14 Filip Huml (0:4)
18:48 Špaček špatně rozehrál, ale svoji chybu dokázal napravit, aniž by Kanonýři znovu inkasovali.
17:03 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 0:3
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #26 Jan Šik, asistoval #12 David Janovský (0:3)
17:03 Další gol z plzeňské dílny, opět z hole Šika.
14:27 Bémova přihrávka nenašla nikoho ze spoluhráčů, hosté tuto chybku nezvládli potrestat.
12:59 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 0:2
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš, asistoval #27 Patrik Hájek (0:2)
12:59 Hájkovu přihrávku přes celou šíři hřiště využívá Kubeš.
12:22 Půčkův pokus končí vysoko nad.
10:19 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 0:1
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #26 Jan Šik, asistoval #23 Vítek Vyčíchlo (0:1)
10:19 Po Špačkově sekání dostala Plzeň výhodu přesilové hry, kterou střelou ze zátahu využívá Šik.
09:27 Vyloučen hráč #17 Hynek Špaček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
09:15 Šmatlák vystihl rozehrávku hostů, po nešťastném odrazu se však míček vrací opět na plzeňské hokejky.
07:28 První zákrok hostujícího golmana po střele Procházky.
07:13 Skvělý blok domácího Růžičky.
06:10 Baxa si z abrankou pozadil se Špačkem, jeho střel apak zamířila do boční síťky.
04:51 Fuchs sám před brankou trefuje masku golmana.
04:20 Hájek ve dvou šancích, Adamec obě jeho střely kryje.
01:32 Šikovi v dobré pozici střela nesedla, Adamec tak stále bez zákroku.
00:55 První plzeňský útočný výpad zastavuje Růžička a domácí střídají.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají hosté.