14:4
    Tomáš URBAN
    (Fojtík)

Florbal Ústí - Florbal Chomutov 14:4
branky: 3. Tadeáš Weber, 4. Aleš Vlach, 14. Aleš Vlach, 16. Martin Hrabánek, 16. Marek Chroustovský, 21. Martin Hrabánek, 23. Štěpán Malý, 27. Tadeáš Weber, 27. Adam Fišer, 31. Martin Hrabánek, 39. Aleš Vlach, 40. Vojtěch Frolík, 43. Štěpán Malý, 45. Aleš Vlach - 8. Vojtěch Daňo, 51. Petr Kříž, 53. Jan Holovej, 57. Tomáš Urban; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 58; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 16 - Jan Leština 16; po třetinách: 5:1, 7:0, 2:3
60:00 Komentář domácích Vlček Pavel (Vedoucí): Dnešní zápas rozhodlo prvních čtyřicet minut, kdy jsme plnili všechny pokyny a cíle, které jsme si před utkáním nastavili. Poslední třetina byla od nás hodně podprůměrná, mysleli jsme si, že se zápas vyhraje jednoznačně, což nám Chomutov s přehledem vyvrátil. Nejenže trestal naše zbytečné chyby, ale také jsme soupeři nabídli čtyři přesilové hry. Zítra musíme předvést koncetrovaný výkon po celých šedesát minut. Děkuji soupeři za utkání a našim skvělým fanouškům za neskutečnou podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
58:20 Domací se dostavají do problémů
57:13 Ústí viditelně polevuje a Chomutov toho využívá
56:49 GÓL Florbal Chomutov! 14:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #92 Tomáš Urban, asistoval #14 Tobiáš Fojtík (14:4)
55:41 Vyloučen hráč #16 Tadeáš Weber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra rukou
54:44 Chomutov začíná tlačít na Ústí
52:39 GÓL Florbal Chomutov! 14:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Jan Holovej, asistoval #39 Vojtěch Daňo (14:3)
52:09 Vyloučen hráč #44 Adam Fišer družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
52:09 Domací opět v oslabení
50:46 GÓL Florbal Chomutov! 14:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #98 Petr Kříž, asistoval #34 Jan Ibl (14:2)
50:46 Kříž dava nádherný gól po nahrávce Ibla
47:28 Chomutov opět v problémech
45:21 Domací v pěti
44:50 GÓL Florbal Ústí! 14:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #14 Martin Hrabánek (14:1)
44:50 Ústí předvedlo nádhernou akci a dávají už druhý gól v oslabení
43:40 Chomutov zatím lepším týmem ( ve 3. třetině )
43:21 Vyloučen hráč #27 Matěj Hruštinec družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
42:00 GÓL Florbal Ústí! 13:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Štěpán Malý, asistoval #16 Tadeáš Weber (13:1)
41:00 3. třetina začína dost vyrovnaně
40:00 Střely ve 2. části: 13:6
39:52 GÓL Florbal Ústí! 12:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #31 Vojtěch Frolík, asistoval #16 Tadeáš Weber (12:1)
38:00 GÓL Florbal Ústí! 11:1
38:00 Ústí se dostalo do situace 3 na 1 a dávají góla v oslabení
37:15 Vyloučen hráč #28 Štěpán Krupica družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra rukou
35:50 Ústí má problémy v obraně, ale dokazali si poradit
33:24 Daňo předvedl nádhernou akci ale Dobosz jeho střelu vychytal
31:39 Hosté mají problém se dostat na druhou půlku
30:44 GÓL Florbal Ústí! 10:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #48 Marek Chroustovský (10:1)
28:51 Kalijanko nepustil Krupicu za svoje záda
27:34 Leština po souboji zůstává ležet na zemi
26:32 Timeout Florbal Chomutov
26:32 GÓL Florbal Ústí! 9:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #44 Adam Fišer, asistoval #73 Ondřej Hubka (9:1)
26:00 GÓL Florbal Ústí! 8:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #14 Martin Hrabánek (8:1)
25:42 Chomutov si neví rady s útokem Ústí
24:31 Hosté v pěti
23:30 Dobosz si poradil s protiútokem 1 na 1
22:31 Vyloučen hráč #29 Vít Sobek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
22:17 GÓL Florbal Ústí! 7:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Štěpán Malý bez asistence (7:1)
22:17 Malý vystihnul rozehrávku hostů a davá gól
20:31 GÓL Florbal Ústí! 6:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #16 Tadeáš Weber (6:1)
20:31 Ústí se hned pustilo do hostů a davají gól na 6:1
20:00 Střely v 1. části: 10:5
18:08 Chomutov začína hrát agresivně
17:00 Chomutov má problém se dostat na míček
15:58 GÓL Florbal Ústí! 5:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #29 Aleš Vlach (5:1)
15:03 GÓL Florbal Ústí! 4:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Martin Hrabánek, asistoval #29 Aleš Vlach (4:1)
15:03 Hráči domacích si poradili se situací 2 na gólmana
13:32 GÓL Florbal Ústí! 3:1
13:22 Frolík zastavil protiútok protihračů
11:46 Fišer překvapil brankáře Chomutovu ale gól s toho nebyl
09:28 Dobosz předvedl perfektní přesun a drží Ústí ve vedení
07:08 GÓL Florbal Chomutov! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #39 Vojtěch Daňo bez asistence (2:1)
07:08 Daňo nádhernou akcí otevírá skoré hostů
06:12 Obrana domacích zatím stoprocentní
04:40 Hostům se nedaří dostat se na balónek
03:37 GÓL Florbal Ústí! 2:0
03:30  Weber spálil velkou šanci
02:08 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #16 Tadeáš Weber, asistoval #29 Aleš Vlach (1:0)
00:01 Bule pro Chomutov
00:00 Dneska nás čeká severočeské derby mezi Chomutovem a Ústím