• 60 59:23
    4:9
    (Chlup)

FBC Slavia Praha - FBC Draci Říčany 4:9
branky: 2. Vojtěch Šafář, 20. Lukáš Kubánek, 44. Filip Steinhaizl, 60. Lukáš Svačinka - 5. Matyáš Pros, 6. Jakub Tabášek, 10. Matyáš Pros, 37. Marek Honzák, 40. Filip Nochta, 49. Vojtěch Honzák, 52. David Tománek, 58. Matyáš Pros, 59. Matěj Tabášek; rozhodčí: Jaroslav Verner - Marek Jeřábek; vyloučení: 2 + Ondřej Otáhal 4 + TDKU:2; využití: 1:1; diváků: 167; zásahy brankářů: Pavel Chlup 32 - František Lerch 14; po třetinách: 2:3, 0:2, 2:4
60:00 Komentář hostů Čechovič Adam (Trenér): První se sluší pogratulovat soupeři k sezóně. Postoupili do play up, vyhráli první kolo a s námi sehráli dobré zápasy, gratulace. My budeme dále v play up sbírat zkušenosti za což sem hrozně rád. Po prvním víkendu, který byl od nás všelijaký se nám ten druhý vydařil a byť jsme dnes na půlku druhé třetiny hodně znervózněli a ztratili tempo, tak jsme to dotáhli a postoupili troufám si říct zaslouženě. Musíme se připravit na dalšího soupeře a odevzdat maximum v dalších kolech. Moc děkujeme našim fanouškům, po tomhle víkendu musím říct, že co se týče Vás, tak hrajeme doma všude.
60:00 Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): Gratulujeme soupeři k postupu. Zasloužili si ho. Nám by se to muselo sejít úplně v topu a to se nestalo. Mému týmu se však sluší poděkovat za celou sezónu, ve které jsme se po třetí v řadě probojovali mezi nejlepších 16 týmů Divize. Dnešní zápas bylo jiné kafe než včera, a tak to má být. Jsem na kluky hrdý a zároveň se omlouvám za můj osobní zkrat. Děkujeme soupeřům za sérii a divákům obou táborů za parádní atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:23 GÓL FBC Slavia Praha! 4:9
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #70 Lukáš Svačinka, asistoval #13 Pavel Chlup (4:9)
58:43 GÓL FBC Draci Říčany! 3:9
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek bez asistence (3:9)
58:36 Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany neproměnil #14 Jan Brejcha.
58:10 Vyloučen hráč #88 Jakub Blažek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
57:57 GÓL FBC Draci Říčany! 3:8
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #22 Filip Homola (3:8)
57:24 Timeout FBC Draci Říčany
57:00 Slavie v šesti.
54:55 Máme tady další přesilovku hostů. Svačinka na trestné spořádaně odpočívá a nabírá zase síly.
53:47 Vyloučen hráč #70 Lukáš Svačinka družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za blokování florbalky
53:00 Neskutečná střela od Schiera tečovaná Beranem , bohužel v bráně neskončila.
51:47 Timeout FBC Slavia Praha
51:47 GÓL FBC Draci Říčany! 3:7
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #5 Vítězslav Špok (3:7)
50:28 Vyloučen hráč #70 Lukáš Svačinka družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře
48:59 GÓL FBC Draci Říčany! 3:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #63 Marek Honzák (3:6)
48:28 Vyloučen hráč #5 Vítězslav Špok družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
46:00 Sedláček dnes hraje  velmi procítěně. Vkládá do toho srdíčko.
44:40 Slavie zase útočí na vyrovnání dnešního utkání.
43:32 GÓL FBC Slavia Praha! 3:5
Vlastní branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #18 Filip Steinhaizl (3:5)
40:00 Poslední třetina dnešního zápasu.
40:00 Střely ve 2. části: 2:17
39:10 GÓL FBC Draci Říčany! 2:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #21 Kilián Smetánka (2:5)
38:14 Domácí si oblíbili lehárko před vlastní bránou.
37:00 Hosté odskakují již o dva góly.
36:51 GÓL FBC Draci Říčany! 2:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #4 Jan Dušek (2:4)
34:25 Utkání se přiostřuje.
27:06 Napínavé oslabení domácích.
23:47 Vyloučen hráč #33 Ondřej Otáhal družstva FBC Slavia Praha do konce utkání
23:47 Vyloučen hráč #33 Ondřej Otáhal družstva FBC Slavia Praha na 2+2 minuty za nesportovní chování
22:12 Beran zblokoval nebezpečnou střelu tahem.
20:00 Bule pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 8:15
19:18 GÓL FBC Slavia Praha! 2:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #25 Lukáš Kubánek, asistoval #14 Tobias Schier (2:3)
18:00 Osmnáctka z hostů si probjovala cestičku až do půle hřiště, ale nezakončila.
14:30 Váhala se vyválel na zemi, ale vypadá v pořádku.
09:13 GÓL FBC Draci Říčany! 1:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #5 Vítězslav Špok (1:3)
06:50 Mezi mlaďochy to vypadá na rvačku.
05:49 GÓL FBC Draci Říčany! 1:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #82 Filip Nochta (1:2)
04:55 GÓL FBC Draci Říčany! 1:1
04:11 Slavistická branka je teď velmi obstřelována.
02:10 Oba týmy hrají naplno již od samého začátku..
01:07 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #55 Ondřej Volf (1:0)
00:00 Dobré odpoledne vážení diváci. Stav série je zatím 2:1 pro hosty. Možná již dnes rozhodne dnešní 4.utkání.