Štěpán HANZL

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Orel Rtyně v Podkrkonoší - Sokol Rudná 7:2
branky: 4. Miroslav Kábrt, 8. Marek Weinelt, 14. Kamil Hebelka, 29. Miroslav Kuře, 37. Miroslav Kábrt, 45. Marek Weinelt, 59. Marek Weinelt - 1. Jan Karásek, 45. Marek Vojáček; rozhodčí: Filip Neumann - Martin Klán; vyloučení: 6:7; využití: 1:0; diváků: 162; zásahy brankářů: Jan Beneš 25 - Jan Křemen 11; po třetinách: 3:1, 2:0, 2:1
60:00 Komentář domácích Havlíček Karel (Trenér): Tohle utkání mělo snad všechno. Asi se budu opět opakovat, ale fyzicky a psychicky náročné utkání, kterých jsme v základní části divize odehráli pramálo, ne-li snad ani jedno. Tohle je prostě play-up. Díky moc soupeři za tenhle víkend. Jsem nadšený z výkonu našich hráčů, ale i hlavně z psychického projevu. Vedeme sice 2:0, ale v Rudné hrajeme zase od nuly. Těšíme se na výlet a další náročné utkání. A teď to, z čeho jsem měl po celou dobu utkání husinu - NAŠI FANOUŠCI. Jste úžasní a nejlepší, díky moc za tak úžasnou kulisu během těchto dvou utkání. V poslední řadě přeju soupeři šťastnou cestu domů, vidíme se za týden.
60:00 Komentář hostů Hluchý Marek (Vedoucí): Dneska mě to se přiznám moc nebavilo. Spousta zbytečných zákroků až kolikrát bych řekl za hranicí nějakého fair play. Hádky, pošťuchování samé věci okolo a florbalu dnes pomálu. Mrzí mě, že takový výkon jsme předváděli dva tři roky zpátky a myslel jsem, že už jsme se někam posunuli, bohužel dnes to tak nevypadalo. Pozitivní na celém zápase bylo snad jen to, jakým způsobem fandí místní fanoušci. Krásná kulisa, bubny kotel a neslyšel jsem jedinou nadávku nebo sprosté slovo. Takhle by to mělo být.. Velký potlesk pro ně... A děkuji našemu malému hloučku fanoušků za podporu!!! Budeme se těšit do Rudné...
60:00 Střely ve 3. části: 3:10
59:33 Vyloučen hráč #81 Štěpán Hanzl družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
58:56 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 7:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt bez asistence (7:2)
57:46 Rudná v šesti.
56:51 Timeout Sokol Rudná
55:45 Akce Rtyně v podání Labíka na Geislera, který ale trefuje nad.
52:05 Rudná dneska nemá svůj den na přesilovky.
50:05 Máme tu šestou přesilovku Rudné, kde mají možnost prolomit smůlu.
50:04 Vyloučen hráč #4 Filip Kulda družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za špatné střídání
48:31 Rudná nevyužívá přesilovou hru.
46:30 A máme tu opět přesilovku Rudné.
46:29 Vyloučen hráč #83 Filip Geisler družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
44:47 Máme tu dva rychlé góly.
44:46 GÓL Sokol Rudná! 6:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #21 Marek Vojáček, asistoval #30 Lukáš Kepka (6:2)
44:38 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #10 Miroslav Kábrt (6:1)
43:12 Rudná nevyužívá prřesilovky.
41:09 Vyloučen hráč #94 Šimon Vacek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
40:04 Buly pro Rtyni.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
36:39 Po krásné náhravce Rusina nekompromisně Kábrt zakončuje.
36:38 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #77 Vojtěch Rusin (5:1)
34:44 Vyloučen hráč #5 Lukáš Slepička družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:00 Hra je více agresivnější.
28:32 Rudná nevyužívá ani druhé přesilovky a Rtyně z trestného střílení zvyšuje na 4:1.
28:31 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Miroslav Kuře z trestného střílení (4:1)
28:31 Vyloučen hráč #98 Jan Josef Brychta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nesportovní chování
26:53 Rudná svou první přesilovku nevyužívá a po pouhých 7 sekundách jim Rtyně dává další šanci.
26:52 Vyloučen hráč #77 Vojtěch Rusin družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
24:46 Uvidíme i přesilovku hostů.
24:45 Vyloučen hráč #77 Vojtěch Rusin družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nesportovní chování
23:04 Rtyně nevyužívá přesilové hry.
21:04 Máme tu hned ze začátku další vyloučení a  Rtyně získává přesilovku.
21:03 Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
20:01 Buly pro Rtyni
20:00 Střely v 1. části: 8:9
16:16 Rudná se snaží míček dostat pod kontrolu, Rtyně zatím tlaku odolává.
13:05 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #25 Kamil Hebelka bez asistence (3:1)
13:05 Kamil Hebelka získal míček a backhandem zakončuje do brány, stav 3:1
12:09 Po neshodě před bránou domácích, tu máme hru 4 na 4.
11:50 Vyloučen hráč #15 Matěj Labík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za držení
11:50 Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za bránění ve hře
10:25 Šmíd zkouší vystřelit zpoza brány, Beneš chytá.
07:12 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (2:1)
07:12 Po nebezpečné akci Rudné jde Rtyně do breaku a zvyšuje na 2:1
03:42 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
03:42 Rtyně využívá hru 5 na 3 a srovnávají na 1:1
03:16 Vyloučen hráč #31 Jan Karásek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hra rukou
03:16 Rozhodčí nám ukazují hranice pro tento zápas.
02:39 Vyloučen hráč #14 Marek Cihelka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nesportovní chování
00:17 GÓL Sokol Rudná! 0:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #45 Adam Pivoňka (0:1)
00:17 Máme tu rychlý start, Sokoli v prvních sekundách otevírají skóre na 0:1