• 60 59:59
    10:5
    (Kadlec)

FBC Draci Říčany - FBC Slavia Praha 10:5
branky: 5. Ondřej Kubeš, 10. Matyáš Pros, 17. Vojtěch Honzák, 24. Ondřej Anýž, 27. Matyáš Pros, 29. Matyáš Pros, 45. Ondřej Zika, 54. David Tománek, 55. Vojtěch Honzák, 57. Jakub Blažek - 15. Jakub Procházka, 29. Antonín Štička, 35. David Laho, 47. David Laho, 60. Jakub Procházka; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Lukáš Tomášek; vyloučení: 6:3; využití: 2:3; diváků: 254; zásahy brankářů: František Lerch 23 - Pavel Chlup 30; po třetinách: 3:1, 3:2, 4:2
60:00 Komentář domácích Čechovič Adam (Trenér): Dnes mnohem lepší a sebevědomější výkon. Zkomplikovali jsme si to zbytečnými vyloučeními a nějakými neproměněnými šancemi zvlášť v první třetině. Dokonce někdo prolomil i nájezdovou krizi, což se jeví téměř jako zázrak. Oba dny fantastická atmosféra, spousta lidí, tak pevně věřím, že se sem k nám play off ještě vrátí. Děkujeme.
60:00 Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): Především chci poděkovat svému týmu. 5 zápasů v 8 dnech a v součtu s pozitivní bilancí. Dnes už byla unavená hlava. Cítíme, že je v našich silách být úspěšní i v této sérii. Těšíme se na zaloužené dny bez florbalu, ale v pátek budeme opět připraveni vyhrát. Děkujeme soupeři, rozhodčím i fanouškům obou táborů za super špíl.
60:00 Střely ve 3. části: 13:13
59:59 GÓL FBC Slavia Praha! 10:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #30 Jakub Procházka, asistoval #84 Martin Kadlec (10:5)
58:41 Blažek se protáhl před branku, ale hostujícího brankáře nepřehodil
58:17 Po desáté domácí brance se hra uklidila, vypadá to jako by se oba soupeři už připrvovali na další zápas
56:04 GÓL FBC Draci Říčany! 10:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #88 Jakub Blažek, asistoval #82 Filip Nochta (10:4)
56:04 Nochta vybojoval balonek, posunul na Blažka a ten neměl problém trefit se do prázdné branky
55:13 Hosté opět bez brankáře
54:21 Timeout FBC Slavia Praha
54:21 GÓL FBC Draci Říčany! 9:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #10 Ondřej Zika (9:4)
54:21 Vojta Honzák se protáhl podel hostující sřídačky a neměl problém trefit prázdnou branku Slavie
53:13 GÓL FBC Draci Říčany! 8:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #11 Ondřej Kubeš (8:4)
53:13 Tománek měl dost času na mantinelu, kde ho našel pas od Kubeš, a trefil se mimo dosah Chlupa a přidává trochu více klidu na domácí florbalky
52:04 Draci zatím ve své přeilovce nejsou moc nebezepční, alespoň neztrácejí míček a drží Slavii na jejich půlce
51:15 Vyloučen hráč #37 Jiří Sedláček družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za špatné střídání
50:47 Lerch těžký zákrok na střelu Šafáře do protipohybu
49:58 Matěj Tabášek si vzal větší sousto než měl a hosté mu sebrali míček už na půlce
48:57 Lerch skvělý zákrok při situaci 2 na 1 a drží akcie svého týmu vysoko
46:44 GÓL FBC Slavia Praha! 7:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #16 David Laho, asistoval #33 Ondřej Otáhal (7:4)
46:24 Kadlec se zkoušel dostat před branku, ale Lerch mu sebral balonek
45:44 Laho byl důrazný na brankovišti a dopravil míček společně sám sebou do domácí branky, Lerc je trochu otřesený
45:11 Hosté měli teď serii volných úderů, domácí obrana je všechny výborně zblokovala
44:07 GÓL FBC Draci Říčany! 7:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #10 Ondřej Zika z trestného střílení (7:3)
44:07 Zika to vzal na sebe a konečně proměnil trestné střílení, nic nevymýšlel prostě vystřelil a je to hotovo
43:15 Třetí třetinu začínáme přesilovou hrou pro hosty, všichni si přejí aby ji už konečně nevyužili
42:31 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost
41:48 Jakub Tabášek vybojoval míček za hostující brankou, ale při snaze se dostat před branku a zakončit, mu domácí obrana sebrala míček
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
39:53 Kubeš svou střelou orazítkoval pravou tyčku hostující branky
38:19 Konec druhé třetiny je v režii Slavie, většinu času kombinují na útečné polovině
37:15 Fulín netrefil sám před brankou skákavý balonek a domácí si oddechli
35:29 Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany neproměnil #93 Jakub Tabášek.
35:29 Další neproměněné trestné střílení, tentokrát nevyšla klička do backhandu
34:08 GÓL FBC Slavia Praha! 6:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #16 David Laho, asistoval #44 Radek Kubala (6:3)
34:08 Další využitá přesilovka hostů, nyní se prosadil Laho, takto se v play-off nevyhrává
32:02 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
31:34 Další přesilovka Slavie zatím probíhá v klidu, až do této chvíle rozhodčí zvedli ruku a bude tu další vyloučení
30:42 Vyloučen hráč #63 Marek Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
30:18 Zápas se překlápil do druhé poloviny a Draci oproti včerejšku pořád cení zuby a plivou oheň
28:54 GÓL FBC Draci Říčany! 6:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros bez asistence (6:2)
28:54 Rychlá odpověď z domácích hokejek, Pros se dostal k odraženémů balonku a uklidil ho do Chlupovi branky
28:31 GÓL FBC Slavia Praha! 5:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #44 Radek Kubala (5:2)
28:31 Štička se nejrychleji zorientoval na brankovišti a dorazil střelu Kubaly z půlky
27:35 Vidíme nestadardní přesilovku 4 na 3, slávisté v ní měly pouze dvě střely do čtvrté řady za brankou
27:21 Vyloučen hráč #18 Filip Steinhaizl družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
26:34 GÓL FBC Draci Říčany! 5:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #5 Vítězslav Špok (5:1)
26:34 Špok si potáhl míček podél mantinelu a našel na středu Prose a ten se trefil výborně a navyšuje vedení domácích
26:09 Vyloučen hráč #88 Jakub Blažek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za hrubost
26:09 Vyloučen hráč #93 Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost
25:51 Homola zkouší střelu, alá Roteiro, po zemi, Chlup se stěstím ukrývá míček mezi nohy
25:20 Pros před brankou tečuje nahození Tománka, ale Chlup vyráží nohou
23:27 GÓL FBC Draci Říčany! 4:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #24 Ondřej Anýž, asistoval #21 Kilián Smetánka (4:1)
23:27 Anýž nevěděl co s balonkem, tak se do něj opřel a ten zastavila až síť hostující branky
23:00 Hostující Kadle zkoušel střelu, ale domácí obrana ji zblokovala
20:41 První střelu druhé třetiny si připisuje Tománek, Chlup je dobře postavený a neměl s ní nejmenší problém
20:00 Střely v 1. části: 16:8
19:58 Před koncem ještě uvidíme rozehrávku Slavie, naštěstí se nepovedla a tak domácí Draci jdou do šatný za vedení 3:1
18:16 Otáhal si dokázal zpracovat vysoký dlouhý balonek a z otočky střílí, Lerch je připraven a míček ukrývá do svých rukou
16:19 GÓL FBC Draci Říčany! 3:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #4 Jan Dušek (3:1)
16:19 Dušek dobře našel Vojtu Honzáka a ten nedal Chlupovi žádnou šanci
15:55 Dvě rychlé akce od domácích nejdřív Anýž hledal přihrávku před brankou Blažka, a pak Smetánka netrefil backhandem branku
14:50 GÓL FBC Slavia Praha! 2:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #30 Jakub Procházka, asistoval #69 Michael Pitek (2:1)
14:50 Klasická situace nedáš dostaneš, po neproměněném nájezdu se hned z další útočné akce prosazuje hostující Procházka
14:20 Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany neproměnil #23 Matyáš Pros.
14:20 Trestné střílení nevyužil Matyáš Pros, dokázal si vytáhnout brankáře, ale v rozhodující chvíli nezvedl míček dostatečně vysoko a trefil Chlupa do rukou
13:40 Fulín vyplaval po delší kombinaci sám před bránou, ale těžký míček netrefil dobře a tak si domácí obranná čtveřice může vystřídat
12:57 Vyloučen hráč #88 Jakub Blažek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za bránění ve hře
12:00 Hostující Otáhal v dobré pozici netrefil zařízení a je na sebe trochu rozzlobený
10:23 Další zásah brankové konstrukce hostů si připisuje Matyáš Pros
09:56 Po volném úderu trefuje Tománek tyčku hostující branky
09:05 GÓL FBC Draci Říčany! 2:0
09:05 Po horším začátku přesilové hry, se nakonec míček dostal na hůl Prose, a ten trefuje mimo dosah Chlupa a zvyšuje na 2:0
08:50 Vyloučen hráč #24 Aleš Vorlíček družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
07:44 Blažek vyhrál sprinterský souboj, posunul míček na Tabáška a ten trefuje Chlup do hrudi
06:54 Hostující Fulín v tísní nedokázal trefit dobře míček a ten končí v rohu
04:37 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #23 Matyáš Pros (1:0)
04:37 Druhá šance už měla úspěch, když se Kubeš trefil výborně k tyči, asistence Matyáš Pros
04:19 Pros zkoušel najít před brankou Tománka, ten ale skákaví balonek netrefil
03:31 Matěj Tabášek je ze včera asi namlsaný, zkouší střelu z větší vzdálenosti, ale ohrozil pouze mantinel za hostující brankou
02:13 První zákrok si také připisuje hostující Chlup, po střele z rychle rozehraného volného úderu
01:38 První zákrok Lerch, který uklidil míček do své náruče po rychlém protiútoku Slavistů
00:21 Oproti včerejšku začíná oba týmy opatrněji