(Procházka)
58
  • 58 57:16

FBC Draci Říčany - FBC Slavia Praha 6:7
branky: 6. Matěj Tabášek, 24. Matěj Tabášek, 31. Matyáš Pros, 43. Matyáš Pros, 49. Matěj Tabášek, 51. Jan Dušek - 15. Radek Kubala, 36. Matěj Fulín, 40. Matěj Fulín, 44. Lukáš Kubánek, 45. Matěj Fulín, 48. Vojtěch Šafář, 56. Lukáš Svačinka; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 3:1; využití: 0:3; diváků: 298; zásahy brankářů: Matyáš Novotný 8 - Lukáš Rašovský 29; po třetinách: 1:1, 2:2, 3:4
60:00 Komentář domácích Čechovič Adam (Trenér): Dnes jsme úplně v prvních dvou třetinách propadli psychicky. Pro mnohé hráče první zápas play - off a to bylo strašně znát. Vůbec nebylo poznat co chceme hrát a nechali jsme se vykolejit ze svého systému. Do toho se přidalo několik ndividuálních chyb a tím pádem i zbytečných gólů. Zkušený soupeř vše trestal. Musíme se z toho do zítra oklepat a začít hrát to co umíme a ukázat co v nás je.
60:00 Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): V první půlce jsme 3 branky soupeři darovali, ale dokázali jsme se zvednout. Řešili jsme dobře brejkové situace a skóre otočili. V závěrečné třetině si domácí přitlačili a zasloženě se šlo do dramatické koncovky. Dnes jsme to zvládli díky fantastickému brankáři a obětavosti celého týmu. Vedeme 1:0! Díky soupeři a divákům za fantastickou kulisu!
60:00 Střely ve 3. části: 16:4
59:59 Závěrečná powerplay nic nepřinesla a první zápas končí výhrou hostů
57:50 Celá hala fandí a tlačí Draky k vyrovnání
57:16 Trestné střílení družstva FBC Draci Říčany neproměnil #92 Matěj Tabášek.
57:16 Trestné střílení si vzal do rukou Matěj Tabášek, bohužel v poslední kličce mu míček sjel, takže branku nedává
56:50 Dušek trochu protáhl Rašovského, ale branku nedává
55:15 GÓL FBC Slavia Praha! 6:7
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #70 Lukáš Svačinka, asistoval #30 Jakub Procházka (6:7)
55:11 Vyloučen hráč #18 Filip Steinhaizl družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za blokování florbalky
53:38 Dušek zkoušel střelu, ale ta zkončila na mantinelu za brankou
52:21 Vyloučen hráč #37 Jiří Sedláček družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře
52:21 Hostující Sedláček chybu vyrobil a uvidíme první domácí přesilovku
52:13 Hra je teď v opatrné fázy, hráči nechtějí udělat zbytečnou chybu
50:35 GÓL FBC Draci Říčany! 6:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #23 Matyáš Pros (6:6)
50:35 Dušek si našel odražený balonek a vyrovnal utkání, divácí bouří
50:06 Fulín trochu vystoupil Tománka a domácí fanoušci mu davají hlasitě najevo, že se jim to nelíbí
48:58 GÓL FBC Draci Říčany! 5:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #93 Jakub Tabášek (5:6)
48:58 Duo Tabášek opět úředuje a tak Matěj kompletuje hattrick
47:42 Timeout FBC Draci Říčany
47:42 GÓL FBC Slavia Praha! 4:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #5 Vojtěch Šafář, asistoval #33 Ondřej Otáhal (4:6)
47:42 Z protiútoku se prosazuje Šafář a naklání vývoj utkání více hostujícím směrem
47:38 Nochta dostal naloženo před brankou, domácí fanoušci se dožadují faulu, rozhodčí je neslyší
45:57 Hosté opět v nebezpečném protiútoku, naštěstí ani jeden volný hráč hostů netrefil balonek, to už by bylo příliš kruté
45:15 Svačinkovi se rozestoupila zeď tak mu nezbylo nic jiného než dát branku
44:40 GÓL FBC Slavia Praha! 4:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #26 Martin Kadlec (4:5)
44:40 Tato část utkání se domácím nevede, než si uvědomili, že soupeř srovnal, tak dostali další branku a prohrávají
43:29 GÓL FBC Slavia Praha! 4:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #25 Lukáš Kubánek bez asistence (4:4)
43:29 Než se diváci stihli posadit po oslavách gólu tak hosté srovnávají
42:34 GÓL FBC Draci Říčany! 4:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #22 Filip Homola (4:3)
42:34 Matyáš Pros nepřemýšlel a poslal granát na bližší tyč a překlápí vedení na domácí stranu
41:28 Težkou střelu vyráží Novotný a skóre se nemění
40:35 Prosovu střelu doráží Blažek, bohužel se jeho střela nevešla mezi tři tyče
40:00 Střely ve 2. části: 11:5
39:41 GÓL FBC Slavia Praha! 3:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #30 Jakub Procházka (3:3)
39:41 Branku do šatny sřílí hostující Fulín, Draci asi neuslyší hezká slova od trenéra Čechoviče
39:17 Vojta Honzák se vytočil od mantinelu a zabrnkal na masku hostujícímu brankáři
38:07 Od přesilovkové branky hrají Slavisté lépe a častěji se objevují na domácí polovině
37:30 Slavisté zkoušeli střelu ze střední vzdálenosti, ohrozila pouze podavače míčku za brankou
35:15 GÓL FBC Slavia Praha! 3:2
35:15 Rychlí protiútok od otevřené obrany zakunčuje Fulín a snižuje na 3:2
34:48 Druhé hostující přesilovka se zatím odehrává v obranném pásmu Slávie, hala to kvituje
33:49 Vyloučen hráč #24 Ondřej Anýž družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za opakované přestupky
32:10 Hostující Šafář vytloukl domácí blok a míček končí v bezpečí v rohu hřiště
30:20 GÓL FBC Draci Říčany! 3:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #49 David Tománek (3:1)
30:20 Tománek na půlce získal balonek, počkal až se mu na křídle uvolní Matyáš Pros a pro něj nebyl problém trefit odkrytou část hostující branky
29:54 Steinhaizl našel střelou pozemi, pouze nohy hostujícího brankáře
28:21 Tabášek v tísni, nedokázal přesně zamířit a Rašovský ukrývá do nářuče
27:32 První změna v domácí sestavě na hřitě se dostavá Blažek, uvidíme co tato změna přinese
25:42 Nochta to trochu přehnal se snahou získat balonek a tak hosté si vyzkouší rozehrávku z půlky
24:50 Hostující Sedláček nenašel před brankou Štičku a hala si oddechla
23:10 GÓL FBC Draci Říčany! 2:1
23:10 Volný úder rozehrál Jakub Tabášek na Matěje Tabáška, který ze zatažení trefuje mimo dosah Rašovského a dává branku
22:09 Strieženec vybojoval míček, soupeři ho svým tlakem vytlačili z nebezpečného prostoru pouze do rohu
20:40 Druhá třetina začíná hra na balonku hostů, z úvodního tlaku zaujala pouze střela do Novotného náruče
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:22 Hosté rozehrávku nad velkým brankovištěm nevyužili a vypadá to, že do šaten půjdeme za stavu 1:1
19:03 Smetánka se snažil najít před brankou Nochtu, ale míček se k němu nedostal
15:59 Jakub Tabášek se krásně vymotal svého obránce, ale v rozhodující chvíli mi pak míček sjel z čepele, alespoň pak svedl tvrdý souboj s dalším hráčem Slavie
14:06 GÓL FBC Slavia Praha! 1:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #5 Vojtěch Šafář (1:1)
14:06 Kubala měl dost prostoru a času, tak zkusil vystřelil a z tečí obránců se mu podařilo dostat míček za Novotného záda
12:43 Vyloučen hráč #10 Ondřej Zika družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
12:43 Zika byl nedočkaví a při rozehrávce soupeře byl blíže než je zdrávo a tak uvidíme první přesilovku, ale hostující
11:11 Kubeš ze zajímavé pozice trefuje pouze žebřiny za brankou
10:02 Dušek zkoušel střelu z půlky, míček si našel hostující brankář a nedovolil žádnou dorážku
09:06 Hosté se teď usídlili na domácí půlce, zatím střilí mimo tři tyče, Novotný vše bedlivě sleduje
07:13 Opět Matěj Tabášek, rozhodl se jít do tři, ale vzal si přílš velké sousto, naštěstí rozhodčí viděli sekaní, tak míček zůstavá Drakům
05:22 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
05:22 Matěj Tabášek byl úplně volný na basketbalové trojce, kde si jej našel balonek, jeho střela přiklepem skončila u bližší tyče hostující branky a domácí se ujímají vedení
03:43 Hostující Kadlec nedokázal zakončit rychlý protiútok mezi domácí tři tyče, v hale to pouze zahučelo
01:47 Matěj Tabášek vybojoval míček za brankou, ale jeho přihrávka našla pouze nohu hostujícího Rašovského
01:10 Tománek ze vzduchu netrefuje branku
00:05 Draci nenechávají nic náhodě a od začátku napadají soupeře po celém hřišti