• 60 59:39
    6:3
    ()

PASKOV SAURIANS - Hippos Žďár n/S. 6:3
branky: 13. Martin Ulman, 21. Patrik Bonczek, 22. Adam Sikora, 40. Tomáš Maier, 59. Lukáš Kurečka, 60. Lukáš Kurečka - 5. Jan Lukeš, 18. Jan Lukeš, 47. Pavel Rous; rozhodčí: Adam Kiovský - Lukáš Vaněk; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 144; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 24 - Tomáš Růžička 28; po třetinách: 1:2, 3:0, 2:1
60:00 Komentář domácích Hrček Libor (Trenér): Fantastický zápas před úžasnou diváckou kulisou. Upřímně mne mrzí, že Žďár končí. Hrál výborný florbal a v této sérii nebyl horším týmem. Postoupit však mohl jen jeden tým. Rozhodly maličkosti a zkušenosti některých našich hráčů. Přeji Hrochům hodně štěstí do budoucna, v jeho řadách je celá řada perspektivních mladých hráčů, které tyto zápasy budou posouvat kupředu. Svým svěřencům děkuji za dnešní výkon, stejně tak i divákům za neskutečnou podporu a dík patří také rozhodčím. A teď vzhůru do Brna.
60:00 Komentář hostů Hrubý Tomáš (Vedoucí): Krásná vyrovnaná série, ale bohužel s hořkou pachutí pro nás. Gratuluji soupeři k postupu a přeji mu hodně štěstí. Dneska nám nevyšel vstup do druhé třetiny a také její konec. Ve třetí jsme se ještě zmohli na zdramatizování, ale na vítězství to nestačilo. Tyto zápasy nám ale dodají potřebnou zkušenost do dalších let, pořád máme prespektivní tým, který toho v dalších letech může hodně dokázat. Děkuji celému týmu za sézonu, kdo by to na začátku čekal, že si zahrajeme play up. Teď už se jen loučíme a uvidíme se v přístí sezoně.
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
59:39 GÓL PASKOV SAURIANS! 6:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #88 Lukáš Kurečka bez asistence (6:3)
58:51 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #88 Lukáš Kurečka, asistoval #82 Vojtěch Kořínek (5:3)
46:21 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #81 Pavel Rous, asistoval #34 Tomáš Zeisel (4:3)
45:20 Paskovu to teď dvakrát propadlo přess střed nastěstí na to nebyli hroši připraveni
43:20 Ulman sám na golmana...v patách dva a neprostřelil
42:50 hráči hostů se zahytila hokejka v bráně paskova a bere si ji sebou
40:20 hippos začali velmi z ostra a jdou po míčku jako pes po salámu
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:48 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #83 Tomáš Maier, asistoval #14 Viktor Bőhm (4:2)
39:01 jestě je před námí půl minuty trestu a paskov zkouší střelu
37:28 Vyloučen hráč #17 Vít Petříček družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost
36:10 hostům se podařilo vybojovat míček z5
35:36 míček přebíra paskov a drží za bránou hippos
34:59 druhá přesilovka tentokrát pro hippos
34:57 Vyloučen hráč #20 Adam Sikora družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
33:50 hippos další standartka alepaskov dobře stojí takse nepouštějí ani do střely
31:16 Domácím se nepovedla přihrávka a vyústilo to ve střelu hostů
30:44 Máme před sebou první přesilovku zápasu
30:42 Vyloučen hráč #12 Roman Kábele družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání
21:23 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #20 Adam Sikora, asistoval #14 Viktor Bőhm (3:2)
20:42 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #4 Patrik Bonczek, asistoval #87 Martin Michna (2:2)
20:34 druhá třetina začala ještě v rychlejším tempu a oba tmy už mají střelu na bránu
20:00 Střely v 1. části: 10:9
19:40 Hippos drží míček za bránou paskova
19:02 poslední minuta a oba týmy se snaží ještě vymyslet jak dát gol
17:22 Paskov má standartku
17:00 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš bez asistence (1:2)
16:20 Přihrávka Ulmana z rohu před bránu na Michnu byla ztečována a nedostala se uplně k němu
15:40 Hippos zkouší přihrávky vzduchem přes celé hřiště
14:10 Únik Ulmana s míčkem bohužel přestřelil
12:47 Míček mají hosté ale paskov je k žádné akci nepouští tak si to ťukají okolo mantinelu
12:20 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #73 Radek Šomodi (1:1)
11:22 hosté obíhají bránu domácích ale kořínek byl na zakončení zpoza brány připraven
09:50 kurečka běží sám na bránu nedaří se zakončit
08:55 Paskov má více příležitostí, ale nedaří se trefit to správné místečko v bráně
08:03 Paskovský obránce běží s míčkem okolo mantinelu a střílí, jen těsně minul
06:28 krásná kombinace paskova před bránou hippos ale nepodařilo se zakončit
05:40 hosté stří z půlky golman paskova vůbec nevidí ale míček letí mimo bránu
04:39 GÓL Hippos Žďár n/S.! 0:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš, asistoval #21 Filip Dvořák (0:1)
04:34 faul před bránou paskova rozehrávají hosté
03:30 obrana hostů pokazila přihrávku a míček má šobich
02:20 hra probíha ve vysokém tempu tak snad to všem hráčům vydrží celý zápas
00:45 žďár na nic nečeká a taky si připisuje střelu
00:08 rhu zahajuje Paskov střelou na bránu hned po buli