4:8
    Jakub MANEK
    (Kozel)

FBC Kutná Hora - Kralupy Wolves 4:8
branky: 14. Lukáš Staňo, 14. Jiří Petrásek, 43. Jiří Schwarz, 50. Jiří Schwarz - 2. Kristián Malík, 2. Jan Michálek, 8. Luboš Brzoň, 19. Jakub Kocourek, 27. Luboš Brzoň, 39. Kristián Malík, 41. Adam Carvan, 58. Jakub Manek; rozhodčí: Alexander McIntosh - Filip Novák; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 231; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 16, Jaroslav Dlouhý 2 - Omar Hammami 24; po třetinách: 2:4, 0:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Rowe Adam (Trenér): Bohužel nás první třetina stála zápas. Emoce ke sportu patří, ale... Děkujeme skvělým pořadatelům a hlavně fantastickým fanouškům, kteří dnes do Klimešky dorazili.
60:00 Komentář hostů Svoboda Jakub (Vedoucí): Olé, dnes jsme předvedli opravdový týmový výkon! Klasická metoda přitáhnout povolit skvěle zafungovala. Díky našim fanouškům, co nám přijeli fandit. Rozhodně neděkuji Kutnohorským fanouškům, co nám po výhře nadávali a rozhodně se neukázali v dobrém světle. Naštěstí už sem letos nemusíme. Karlovi přeju brzké uzdravení. Haassss
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
59:50 Petrásek si zahrál na brankáře a chytá střelu jednoho z hostů.
59:19 Petrásek přeci jen ještě zkouší střelu ale ta je zblokována.
57:50 GÓL Kralupy Wolves! 4:8
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #5 Adam Kozel (4:8)
57:50 A pro domácí je dobojováno. Zbývají 2 minuty a na 4 góly a ještě v oslabení je to přeci jen asi trochu moc.
57:09 Domácím opět nevyšlo střídání a budou tak hrát oslabení 3 na 5.
57:08 Vyloučen hráč #6 Richard Měšťánek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za špatné střídání
56:57 Domácí to zkouší v pěti bez gólmana ale je pravda že není moc so ztratit.
56:24 Vyloučen hráč #57 Michal Trník družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za špatné střídání
56:24 Domácím nevyšlo střídání a hráli tak v šesti i s Dlouhým v brance. Teď už jsou naděje zase o kus nižší.
55:11 Domácí jsou na hřišti v šesti a na řadu přichází střídání gólmanů na straně domácích.
54:43 Domácí si berou oddechový čas a uvidíme s čím se nám vrátí na hřiště.
54:42 Timeout FBC Kutná Hora
54:42 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Jaroslav Dlouhý družstva FBC Kutná Hora
54:28 Neskutečná šance ze strany domácích kterou ale ještě lepším zákrokem pokryl gólman hostů.
53:23 Trnící teď oba bojují za brankou soupeře a úspěšně.
52:40 Hosté teď míří vysoko a přestřelují branku z metru.
52:27 Danda v obrovské šanci která ale těsně minula branku hostů.
52:07 Vávra je po nepříjemném zákroku končí za mantinelem a je v péči zdravotnice.
51:15 Domácím se čas krátí tak uvidíme kdy příjdou se hrou v šesti.
50:43 Schwarz vyslal nepříjemnou střelu pár centimetrů nad nohu gólmana hostů který si ale střelu kryje.
49:50 Domácím se povedla přesilová hra opět využít a jsou tak zase o krok blíže k vyrovnání. Zbývají ale ještě 3 branky a zápas opět nebezpečně přiostřuje.
49:25 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:7
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #48 Jiří Petrásek (4:7)
49:02 Hosté si dnes musí zahrát třetí oslabení. Domácí teď mají možnost opět zlepšit vývoj utkání.
49:01 Vyloučen hráč #9 Adam Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
48:42 Domácí hrají v plném počtu a přečkali přesilovku dost v klidu. Uvidíme kolik sil jim to ale vzalo.
47:40 Polovina přesilové hry hostů za námi a Bochniček zatím vklidu.
47:00 Hlavní pořadatel Jaroslav Bochníček musel umravňovat fanoušky.
46:41 Chalupa si jde po tvrdém střetu odpočinout na trestnou a hosté nám i dnes předvedou přesilovou hru.
46:40 Vyloučen hráč #4 Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
44:55 Na kapitána domácích teď dopadají sprostá slova. Tvrdík se ale jen pousmál a hraje spokojeně dál.
42:29 Domácím trvalo přesně 20 vteřin než využili přesilovou hru. Tvrdá střela Schwarze a hostující gólman měl zakrytý výhled.
42:28 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:7
42:09 Domácí mají možnost vylepšit si statistiky na přesilové hry. Uvidíme jestli dopadne lépe než ta předchozí.
42:08 Vyloučen hráč #88 Jan Michálek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
40:20 GÓL Kralupy Wolves! 2:7
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #9 Adam Carvan bez asistence (2:7)
40:20 První střela ve třetí třetině patří hostům. Špatná rozehrávka Spurného a rychlí protiútok 2 na 1. Petrásek se pokoušel krýt nahrávku ale střela Carvana byla na Bochníčka až příliš přesná.
40:05 Třetí třetina před námi a úvodní buly patří domácím.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
38:37 Opět nedůraz před domácí brankou a Bochníček vytahuje míček z branky.
38:36 GÓL Kralupy Wolves! 2:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #5 Adam Kozel (2:6)
37:40 Domácí sází spíše na rychlé přechody do útoku ale hostům se zatím daří blokovat.
36:59 Bochníček si připisuje další skvělý zákrok.
35:12 Nahrávka od Zeleného ale tentokrát přestřeluje Staňo.
33:53 Zelený z krásné pozice přestřeluje branku hostů.
32:54 Bochníček opět zbytečně atakován jedním z hostů.
32:13 Hosté oproti první třetině více napadají rozehrávku domácích před Bochníčkem.
30:30 Hosté se nikam moc neženou a tlačí spíše domácí. Ikdyž občas se nějaká ta šancička ze strany hostů nabídne.
29:09 Vávra vyslal dělovku ale těsně minul branku.
26:38 Opět dorážky a Bochniček už si nedokázal poradit. Domácí tak opět prohrávají o 3 góly.
26:37 GÓL Kralupy Wolves! 2:5
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #39 Luboš Brzoň, asistoval #88 Jan Michálek (2:5)
25:07 Jedlička dorážel před těsně před gólmanem hostů a byl tvrdě odstaven.
23:50 Celkově je zápas oproti včerejšmu ale vlažnější.
22:36 Domácí jsou v druhé třetině o něco živější než v té první.
21:20 Trnící ve velké akci ale střela nešla z první a hostující gólman měl čas se přesunout. Poté rychlí protiútok na domácí stranu ale Bochníček pochytal.
20:05 Druhá třetina je před námi a tentokrát výhra pro domácí. Danda se ihned vrhá po míčku a domácí zahajují útok.
20:00 Střely v 1. části: 11:9
18:39 Bochníček teď neuvěřitelným zákrokem vytáhl míček naslepo za zády. Vyrazil ho mimo tři tyče kde byl ale úplně samotný Kocourek který uklízí skoro do prázdné.
18:38 GÓL Kralupy Wolves! 2:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #91 Jakub Kocourek, asistoval #9 Adam Carvan (2:4)
16:47 Domácí jak kdyby se po vstřelených brankách dostali opět do pohody a hrají aktivně jako včera. Hosté jsou naopak lehce zataženější a nedostávají se do tolika akcí.
16:37 Schwarz teď těsně minul branku po nahrávce Vojtěcha.
15:49 Jedlička se pustil do útoku a chtěl nahrát Dandovi který byl ale o krok pozadu a míček nestihl.
13:47 A netrvá to dlouho a domácí ještě snižují náskok hostů. Mela před hostující brankou ale Petráskovi se podařilo míček nasměřovat do branky hostů ikdyž to bylo hodně těsné a míček jen tak za brankovou čáru.
13:46 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek, asistoval #27 Martin Zelený (2:3)
13:19 A domácím se přeci jen daří snížit náskok hostů. Schwarz zachytil nahrávku na polovině hřiště. Nabral rychlost a nahrál nabíhajícímu Sťaňovi. Ten opět jako včera vyslal chlumenádu a my ho tímto chválíme stejně jako včera. Možná více.
13:18 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Lukáš Staňo, asistoval #5 Jiří Schwarz (1:3)
12:25 Přesilová hra je pryč a ze strany domácích přišla tak jedna pořádná akce.
11:55 Domácím zatím přesilová hra moc nevychází.
11:00 Jediná větší šance zatím přichází ze strany hostů a Bochníček vytahuje míček na brankové čáře.
10:03 Domácí nám ukážou svou přesilovou hru. Vybojoval jí Vávra po tom co ho Carvan vrazil do zad po přebíhání na útočnou polovinu.
10:02 Vyloučen hráč #9 Adam Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:00 Opět pokulhává obrana a hosté tak střílí další branku. Nahození od mantinelu před Bochníčka kde byl skoro volný Carvan který ze vzduchu doklepává.
07:59 GÓL Kralupy Wolves! 0:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #39 Luboš Brzoň, asistoval #9 Adam Carvan (0:3)
06:16 Domácím dnes lehce pokulhává snad naprosto vše. Nepřesné nahrávky, rozehrávky i střely. Uvidíme jestli se jim podaří najet na včerejší vlnu.
05:20 Domácím se teď nějaký čas daří držet na útočné polovině.
04:15 Zelený přeběhl nahrávku od Petráska a pro Bochníčka z toho je nepříjemná situace která ale končí mimo.
03:20 Schwarz teď blokuje nepříjemnou střelu jednoho z hostů.
02:45 Zápas ze strany domácích není zápas rozhodně tak aktivní jako včera.
01:45 Domácí už prohrávají 0:2 a to po zásluze nepříjemného zákroku na Bochníčka který ležel vedle branky a nemohl chytat. Gól ale platí a domácí tak prohrávají o dvě branky.
01:44 GÓL Kralupy Wolves! 0:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek bez asistence (0:2)
01:32 První gól patří hostům. Nepovedené odstavení útočícího hráče Vojtěchem a domácí prohrávají.
01:26 GÓL Kralupy Wolves! 0:1
01:00 Situace 3 na 2 na domácí stranu ale Trpišovský zachraňuje situaci.
00:17 Dlouhé buly následováno nahozením k Bochníčkovi končí v rohu hřiště po jeho levici.
00:05 Je rozehráno a začátek dnešního utkání patří hostům.
00:00 Vítáme vás u dnešního online přenosu 4. zápasu 1. kola divizní play off. Včera se domácím po vyhráném prodloužení podařilo zlepšit vývoj kola na 1:2. Dnes domácí musí zabojovat a pokusit se vyrovnat na 2:2. Na obou stranách už se týmy připravují a nám zbývá nějaká půlhodinka do začátku zápasu.