• 62 61:12
    2
    Jan MICHÁLEK

FBC Kutná Hora - Kralupy Wolves 5:4p
branky: 5. Lukáš Martin, 9. Lukáš Staňo, 29. Marek Trník, 45. Jakub Jedlička, 62. Jiří Schwarz - 8. Adam Carvan, 14. Karel Urban, 42. Adam Kozel, 57. Adam Kozel; rozhodčí: Alexander McIntosh - Filip Novák; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 253; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 39 - Jan Blaho 29; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:2, 1:0
70:00 Komentář hostů Kašpárek Ondřej (Trenér): Soupeř dnes působil aktivněji po většinu zápasu a zaslouženě vyhrál. Zítra začínáme od začátku. Dnes výborná divácká kulisa, chválím Kutnohoráky a zvu na zítřejší zápas i naše fans. .
70:00 Komentář domácích Rowe Adam (Trenér): Zápas se vším všudy. Měli jsme velké štěstí. Musíme se vyvarovat našim osobním chybám, ze kterých soupeř trestal. Děkujeme fantastickým divákům. Budeme Vás ještě zítra potřebovat.
70:00 Střely v prodloužení: 4:2
70:00 Ukončení prodloužení
61:29 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz, asistoval #27 Martin Zelený (5:4)
61:29 Utkání je u konce! Jirka Schwarz a jeho pumelice v přesilové hře posílá sérii do čtvrtého zápasu.
61:12 Vyloučen hráč #88 Jan Michálek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za blokování florbalky
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 12:12
58:50 Závěr třetí třetiny je poznamenám nepříjemným zraněním hostujícího hráče. Doufejme, že bude v pořádku a posíláme mnoho sil.
56:50 Hosté si berou oddechový čas po vyloučení Novotného. Vojtěch chtěl vyhodit míček mimo hřiště a trefil nohu Novotného který jí měl na mantinelu. Nepříjemná situace pro domácí.
56:49 Timeout Kralupy Wolves
56:49 Vyloučen hráč #21 Jan Novotný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za špatné střídání
56:11 Domácím se nepovedla rozehrávka a hosté z toho těží a je opět vyrovnáno.
56:10 GÓL Kralupy Wolves! 4:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #81 Jakub Manek (4:4)
54:18 Tvrdík vyslal homerun a běží střídat.
53:12 Domácí přesilovka je pryč. Hostující gólman se ani nějak nezapotil a hra probíhá v pěti.
52:05 Teď ale nepříjemnost na straně domácíchL Jednomu z hostů se podařilo proběhnout až na útočnou polovinu kde ho ale domácí zdvojili a míček vzali.
51:28 Domácí stále hledají nějakou skulinku v obraně hostů. Zatím to ale na využitou přesilovku nevypadá.
50:31 Domácí nám předvedou také svou přesilovou hru po tom co jeden z hostůjících hráčů tvrdě sráží Trníka mimo hřiště na zábradlí.
50:30 Vyloučen hráč #8 Václav Veverka družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:05 Spurný teď minul branku asi o kilometr.
48:38 Hosté zkouší pálit z dálky a překvapit Bochníčka. Domácí jsou ale připravení a pomáhají Bochníčkovi čistit výhled.
47:19 Tlak hostů zastavuje až Jedlička svým blokem.
46:15 Chalupa teď přispěchal na pomoc Schwarzovi ale píská se nedovolené bránění. Hosté tak rozehrávají zhruba na půlce hřiště.
45:30 Domácí opět tlačí na branku hostů ale obě šance končí blokem.
44:19 Domácí se opět dostávají do vedení a to po důrazu Jedličky před brankou.
44:18 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #51 Jakub Jedlička, asistoval #33 Ondřej Spurný (4:3)
43:35 Staňo zkoušel dorážet po střele Vojtěcha.
42:37 Situace 3 na 2 pro domácí. Zelený zkusil vystřelit ale minul branku.
41:33 Třetí třetina je v plném proudu a domácím se nepovedla rozehrávka a hosté z toho těží. Stav je vyrovnaný a my se necháme překvapit co nám poslední třetina přinese.
41:32 GÓL Kralupy Wolves! 3:3
40:00 Střely ve 2. části: 8:12
39:42 Hosté jsou v závěru druhé třetiny neuvěřitelně aktivní. Proměnit se jim ale nedaří.
39:42 Bochníček další zákrok maskou.
39:19 Listík blokuje střelu a kryje tak Bochníčka.
38:48 Blíží se poslední minuta druhé třetiny a hra až nepříjemně přitvrzuje. Oba celky chodí do velmi ostrých soubojů.
37:22 Schwarz trefuje jen boční síťku. Míček sbírají hosté a jdou do nepříjemného protiútoku. Hostujícíc útočník ale netrefuje branku.
36:22 Domácí jsou po oslabení nějak méně aktivní. Uvidíme jestli se jim podaří najet na stejné tempo jako předtím.
35:22 Bochníček 3 rychlé zákroky na konci oslabení a skvěle podržel svůj tým.
34:51 Bochníček si připisuje luxusní zákrok.
34:07 Měšťánek na hřišti a ihned přerušuje kombinaci hostů.
33:07 Lukáš Martin se podle všeho dopustil faulu a domácí nám tak předvedou druhou hru v oslabení. Podaří se jim jí využít stejně jako tu první a nebo se hosté polepší?
33:06 Vyloučen hráč #15 Lukáš Martin družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za vysoká florbalka
30:37 Domácí teď v nepříjemné situaci 2 na 3 ale Spurný vyběhl proti jednomu z útočníků a překazil jim tak situaci.
29:44 Domácí ted nějaký ten čas tlačí na hosty ale né a né vstřelit další branku.
28:55 A nejen že domácí skvěle brání ale také se jim podařilo vstřeli branku. Hosté nějaký čas hráli ve 4 také čehož domácí využili Trník Ma. dostal krásné nahození od Vávry a doklepává ze vzduchu skoro do prázdné.
28:54 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #13 Petr Vávra (3:2)
28:00 Domácím obrana zatím vychází a zatím skvěle brání.
26:56 Domácí si vyzkouší hru ve 4.
26:55 Vyloučen hráč #57 Michal Trník družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
26:17 Petráskovi se nepovedlo pořádně rozehrát a jeden hostující útočník využil situace a šel na Bochníčka sám. Ten si ale poradil a drží tak svůj tým.
25:17 Trpišovský vyslal dělovku z půlky a gólman hostů vyráží maskou.
24:02 Domácí měli standartku před brankou hostů. Spurný trefuje jen blokujícího hráče Kralup.
23:42 Staňo vyslal krásnou střelu na teš Chalupovi ale tomu se nepodařilo těčovat.
22:07 Jedlička měl tvrdý střet s jedním z hostů a vychází z něj vítězně.
21:10 Domácí v obrovské šanci ale jeden z Trníků minul branku.
20:58 Hosté zatím tlačí ale Bochníček je vklidu.
20:05 Druhá třetina před námi a úvodní buly opět pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 10:17
18:53 Trník s Vávrou ve velké akci ale míček končí v držení hostů a ti rychle přechází do útoku kde ale střela končí mimo.
17:41 Martin zkusil střelu ze středu ale minul.
17:00 Schwarz teď při střele tělem nekompromisně sroloval jednoho z hostujících hráčů který tvrdě padá na zem.
16:15 Štěstí na hostující straně. Míček si málem přeskákal až za záda hostujícího gólmana ale naštěstí pro hosty míček minul branku.
14:41 Trník Ma. teď šel úplně sám a zkoušel si gólmana trochu rozházet. Ten se ale neechal a krásně si ho vytáhl a míček chytá. Pěkná práce hostujícího gólmana.
13:23 Stav utkání je opět vyrovnaný a my tak začínáme odznovu. Hostům se tlak vyplácí a domácí těží spíše z rychlého přechodu.
13:22 GÓL Kralupy Wolves! 2:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #12 Karel Urban, asistoval #10 Kristián Malík (2:2)
13:16 Bochníček vyčapal nepříjemnou šibenici.
11:15 Bochníček vyráží maskou střelu kterou měl dost zakrytou.
10:50 Spurný schytává nepříjemnou střelu na hýždě.
08:12 Domácím ale netrvá dlouho a opět se dostávají do vedení. Opět střela ze stejného místa jako v případě první branky. O střelu se postaral chlumenádou Staňo a tímto ho chválime.
08:11 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Lukáš Staňo, asistoval #5 Jiří Schwarz (2:1)
07:48 Akce hostů končí v domácí brance. Bochníček se rozčiluje že šlo o brankovště ale rozhočí jsou si jistí a stav je tak 1:1.
07:47 GÓL Kralupy Wolves! 1:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #9 Adam Carvan, asistoval #88 Jan Michálek (1:1)
07:25 Už už to vypadalo že jeden z hostů půjde na Bochníčka sám ale Trpišovský se skvěle vrátil.
06:36 Hra je stále velice aktivní a vidíme spoustu tvrdých soubojů.
05:40 Schwarz vyslal nepříjemnou střelu a Chalupa se snažil dorážet. Oba pokusy si ale gólman hostů pohlídal.
04:06 Domácí ale rychlí protiútok a Martin nepříjemnou střelou nad pravé rameno na bližší tyč otevírá skóre dněšního dne.
04:05 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Lukáš Martin, asistoval #51 Jakub Jedlička (1:0)
03:45 Hosté ve velkém tlaku na domácí ale Bochníček drží.
03:20 Nebezpečná akce hostů od levého mantinelu ale Listík opět blokuje. Následně se míček odráží do rohu po levici Bochníčka a tam střelu blokuje Vojtěch.
02:11 Zatím sledujeme velice aktivní flórbal na obou stranách.
01:23 Špatný přechod domácích na útočnou polovinu a hosté ihned útočí. Listík ale skvěle brání a blokuje pokus o střelu.
00:40 Tvrdík odstavuje jednoho z hostujících hráčů.
00:05 Dnešní utkání je rozehráno a úvodní buly patří hostům. Ihned po získání ale nepovedená rozehrávka a míček končí za mantinelem.
00:00 Zdravíme Vás u dnešního online přenosu 3. utkání 1. kola. Série se zatím vyvíjí lépe pro hráče z Kralup. Domácí dnes musí opravdu zabrat jinak pro ně sezóna končí. Domácí atmosféra ale děla divy a Klimeška se již pomalu ale jistě plní. Do začátku zápasu zbývá něco málo přes 12 minut a oba celky už pomalu dokončují svou rozcvičku.