Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBŠ ATT Gorily Plzeň - TJ Sokol Dvůr Králové nL 7:5
branky: 19. Ondřej Hlinovský, 31. Ondřej Budek, 32. Ondřej Hlinovský, 32. Jonáš Janata, 37. Daniel Nicklas, 44. Matěj Surák, 51. Ondřej Hlinovský - 12. Pavel Kuneš, 16. Michael Havran, 33. Tomáš Zíbr, 44. Karel Vašák, 58. Martin Teuber; rozhodčí: Dalibor Berka - Luděk Lejba; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 103; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 20 - David Stibor 26; po třetinách: 1:2, 4:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Lehečka Kryštof (Vedoucí): I přes nervozní začátek, jsem rád, že jsme zápas zvládli a zapsali první bod do série! Okem diváka musel tento zápas opravdu bavit! Děkuji moc všem fanouškům a halvně našemu fantastickému kotli, za který by se nemusel stydět ani superligový tým!! JE-DE-ME
60:00 Komentář hostů Zíbr Tomáš (Trenér): Vyrovnaný zápas plný osobních soubojů, kterým zdejší malé hřiště nahrává. Dokázali jsme se tomu přizpůsobit a zítra zkusíme získat i první výhru v sérii. Díky všem zúčastněným za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
59:33 Vyloučen hráč #99 Martin Teuber družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost
58:26 Sokolové v náporu. Snaží se zakončit každou akci střelou.
57:06 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 7:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #99 Martin Teuber, asistoval #48 Jan Baudisch (7:5)
57:05 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
56:39 Dobře zahrály Gorily oslabení, hlavně Ondra Hlinovský je ve správném flow.
55:11 Vyloučen hráč #13 Daniel Nicklas družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:05 Další šance Ondry Budka.
51:50 Vojta Beneš to teď zkoušel ze středu, jenže ztroskoval na brankáři Stiborovi.
50:16 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #13 Daniel Nicklas (7:4)
50:16 Po nedomluvě obranců hostujícího týmu Gorily odskakují do tříbrankového vedení.
47:20 Druhou přesilovku tentokrát Gorily nevyužily.
45:17 Další možnost pro domácí odskočit do třígólového náskoku v podobě přesilovky.
45:16 Vyloučen hráč #74 Patrik Adámek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za opakované přestupky
43:27 Gorily vedly už o tři góly, ale radost domácích fanoušků překazilo rychlé snížení hostů.
43:26 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #10 Tomáš Zíbr (6:4)
43:07 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #20 Tomáš Pour (6:3)
41:44 Nebezpečně tečovaná střela hostů proletěla těsně kolem brány Vojty Šimůnka.
41:22 Třetí třetinu oproti minulým začíná aktivněji  Dvůr Králové.
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
38:50 Aktivní třetina domácích vrcholí dalším tlakem.
36:50 Gorily potvrzují čísla v přesilovkách ze základní části a vedou zase o dvě branky.
36:49 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Daniel Nicklas, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (5:3)
36:05 Další zbytečné vyloučení, ale tentokrát na straně hostů. Ty tak dávají domácím prostor znovu odskočit na rozdíl dvou gólů.
36:04 Vyloučen hráč #21 Šimon Říha družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost
34:58 Zápas se nám pomalu rozjíždí a to samozřejmě musí bavit i diváky, kteří se začínají hlasitěji ozývat.
32:31 Týmy se nám rozstřílely a po gólu hostů je to zase jenom o jednu branku.
32:21 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #10 Tomáš Zíbr, asistoval #98 Matouš Vágner (4:3)
31:32 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #39 Jonáš Janata, asistoval #48 Jiří Veselý (4:2)
31:05 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:2
31:05 Gorily se poprvé ujimají vedení. Ondra Hlinovský se do toho opřel.
30:04 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (2:2)
30:04 A máme vyrovnáno, po nacvičeném signálu domácích se prosadil tradiční střelec Ondra Budek.
29:32 Další dobrý zákrok Vojty Šimůnka.
27:15 Velká příležitost plzeňských v oslabení zůstala nevyužita.
26:17 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
26:17 A je tu první vyloučení zápasu. Sednout si šel Lukáš Fischer za úplně zbytečné postrčení.
25:09 Zatím se opakuje scénář z první třetiny po chvilkovém náporu Goril přichází pasáž bez žádných šancí ani střel.
22:32 Znovu dobrý začátek od domácích, uvidíme kdo tentokrát vstřelí první gól třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 10:9
19:38 Na závěr třetiny obrovská šance Dvoru Králové. Zpět o dva góly to není jen díky poctivému návratu Matěje Suráka.
18:53 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #34 Michal Strnad (1:2)
18:53 Tak teď už to gól být musel. Domácí snižují a uvidíme jestli jim tohle pomůže se konečně rozstřílet.
17:50 Gorily tlačí soupeře, jenže zatím jsme se od nich gólu nedočkali.
16:28 Mohlo to být pro domácí ještě horší, kdyby nevytáhl Vojta Šimůnek jeden ze svých skvělých zákroků.
15:55 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #77 Michael Havran, asistoval #48 Jan Baudisch (0:2)
15:55 A máme tu další gól hostů. Zatím skvělá úspěšnost, jelikož toto byla jejich teprve druhá šance.
14:47 Obrovská šance na vyrovnání, kterou měl Tomáš Pour. Bohužel pro plzeňské bez úspěchu.
13:47 Domácí se snaží ihned vyrovnat, ale prozatím marně.
11:43 Po dobrém začátku Goril přišel trest v podobě gólu, Dvůr kralové se tak ujímá vedení.
11:42 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #71 Pavel Kuneš bez asistence (0:1)
10:27 Další nebezpečná střela Goril.
08:34 První nebezpečná střela domácích z hole Michala Strnada.
05:20 Poklidný začátek utkání od obou týmů jen dokazuje důležitost utkání.
03:25 Poprvé se nám ukázal také Dvůr králové, ale na gól zatím čekáme.
01:00 Začátek zapasu zatím kontrolují Gorily, které se ihned tlačí do protiútoku.