(Maršík)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

T.K.S. TJ Turnov - FBC Spartak Kaplice 7:6p
branky: 4. Lukáš Maršík, 26. Jaroslav Šmída, 31. Emil Hejduk, 36. Filip Dědek, 44. Šimon Janoušek, 52. Jonáš Mellan, 63. Jonáš Mellan - 5. Petr Bláha, 19. Petr Lukš, 28. Michal Forst, 40. Michal Forst, 52. Petr Lukš, 56. Jan Völfl; rozhodčí: Tomáš Chleborád - Lukáš Pekárek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Petr Suchomel 23 - Dominik Štěpánek 23; po třetinách: 1:2, 3:2, 2:2, 1:0
70:00 Komentář domácích Jiránek Tomáš (Trenér): Tak jak to v play-off zápasech bývá. Můžeš mít jakoukoliv taktiku, která bude sebelepší a pak hned v první třetině tvrdě narazíš. Celkově se jednalo o velmi vyrovnané utkání, které pro nás naštěstí dopadlo lépe. Výhry si vážím o to víc, že jsme ji dokázali urvat v nepříliš oblíbeném prodloužení. Díky soupeři, rozhodčím a divákům za zápas a zítra jdeme pro další bod.
70:00 Komentář hostů Wunsch Pavel (Trenér): Blahopřeji soupeři k vítězství ve velmi vyrovnaném utkání. Mrzí zejména chyby v obraně, kdy jsme nebyli vždy důslední v bránění střílejích hráčů a zároveň nepamatuji, kdy jsme trefili v utkání takové množství tyček. Těšíme se na zítřejší utkání.
70:00 Střely v prodloužení: 3:2
70:00 Ukončení prodloužení
62:27 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 7:6
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #8 Jonáš Mellan, asistoval #9 Lukáš Maršík (7:6)
62:27 JE ROZHODNUTO! TURNOV VÍTĚZÍ!
62:00 Š. Janoušek se během 20 vteřin dostal ke třem zakončením, kdy ani jedno nesedlo dle představ, přitom všechny byly nebezpečné.
60:58 Každá chyba může rozhodnout na kterou stranu bude putovat úvodní bod v sérii.
60:23 J. Janoušek byl rád, že ustál výlet za mantinel, po vyzvednutí hole na střídačce hostí se dostal k nebezpečné střele, ale přestřeluje.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Čeká nás maximálně 10 minut prodloužení, které se hraje klasickým stylem 5 na 5.
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:42 Mellan se pokouší rozhodnout!
59:01 Minuta do konce řádné hrací doby.
58:10 Forst necelé dvě minuty do konce trefuje břevno!
57:34 Skvělá zpráva pro všechny domácí příznivce. E. Hejduk je opět na hřišti ve druhé lajně a Jiránek se stěhuje do role plnohodnotného trenéra.
56:40 Lukš promáchl.
56:25 Zakouřil na chvíli osvobozuje dlouhým výhozem svůj tým.
55:56 Štěpánek teď vůbec nezaregistroval střelu J. Šmídy, kterému stačilo trefit branku, bohužel pro domácí střela minula cíl o necelý metr.
55:21 GÓL FBC Spartak Kaplice! 6:6
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #37 Petr Lukš (6:6)
55:21 Völfl využil volného prostoru na hranici velkého brankoviště domácích a přesnou ranou na vzdálenější tyč srovnává stav utkání v době kdy nás od prodloužení dělí necelých 5 minut.
54:44 Domácí si žádají přesilovou hru za opakované sekání hostujících hráčů. Rozhodčí zachovávají klid a nechtějí do utkání moc zasahovat.
53:40 J. Šmída při snaze vyhodit z vlastního pásma míček trefuje do hlavy svého mladšího bratra Ondřeje.
53:11 Jiránek z úctihodných 18 metrů prověřil Štěpánkovu pozornost.
51:33 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 6:5
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #8 Jonáš Mellan bez asistence (6:5)
51:33 Vyrovnaný stav nevydržel dlouho. Mellan to vzal na sebe a krásnou individuální akcí se skvělým zakončením vrací domácím vedení.
51:14 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:5
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš bez asistence (5:5)
51:14 Další gól hostů po individuální chybě domácího hráče. Zaváhání J. Šmídy využil nekompromisně Lukš.
49:40 Zaváhání J. Zakouřila málem využil Kadlec, ale vysoko přestřelil.
47:37 Jiránek nastupuje namísto E. Hejduka, pro kterého zdá se utkání skončilo po zranění v dolní části těla. Doufáme, že to nebude nic vážného, protože pro domácí by se jednalo po zbytek série o velkou ztrátu.
46:23 Domácí hala vyvolává jméno domácího trenéra Tomáše Jiránka, který sundal mikinu a naskočí v druhé lajně.
44:35 Domácí první lajna roztočila kolotoč kolem pětice hráčů Kaplice, J. Šmída natřelil břevno!
43:26 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 5:4
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #29 Jakub Janoušek (5:4)
43:26 Bratři v akci. Starší Jakub přihrává a mladší Šimon přesnou taženou ranou prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
41:55 Krásná kombinace domácích dospěla až do střela Š. Janouška z velmi dobré pozice, ale trefena byla pouze dvojice před brankou Štěpánka.
40:42 Lukš našel před brankou nikým nehlídaného Dvořáka, tem však trestuhodně promáchl.
40:01 Za vyrovnaného stavu se pouštíme do poslední dvacetiminutovky.
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
39:59 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:4
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #47 Michal Forst bez asistence (4:4)
39:59 Zbývá pár vteřin do konce a na holi má balonek obrana domácích a stačilo ikdyby vyhodit přes celé hřiště. Bohužel M. Hejduk si nevybral nejšťastnější moment a doslova nalil hostujícímu Forstovi. Ten si udělal kličku a přelstil Suchomela necelou vteřinu do konce druhé třetiny.
38:19 Rychlý útok od E. Hejduka s Š. Janouškem skončil prudkou ranou prvního jmenovaného, ale Štěpánek mohl zůstat klidný. Střela mířila mimo jeho ohrožení.
37:05 Tohle promáchnutí bude Lukše hodně mrzet. Možná i on sám byl překvapen bleskovým rozehráním standardní situace.
35:52 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 4:3
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #3 Filip Dědek, asistoval #21 Jaroslav Šmída (4:3)
35:52 A po několika dalekonosných pokusech tento kamion značky Dědek dorazil do své finálové destinace v síti Kaplice. Domácí po delší době zase v utkání vedou!
33:51 A opět to byl Forst, který tentokrát využil zaváhání O. Šmídy při zpracování balonku a vydal se na Suchomela, Turnovský gólman vyrazil na břevno.
32:47 Hluchá pasáž utkání, kdy vždy jeden tým drží minutu balonek, ale nedaří se založit útočnou akci.
30:13 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 3:3
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #22 Emil Hejduk, asistoval #9 Lukáš Maršík (3:3)
30:13 Konečně se E. Hejdukovi povedlo vystřelit podle jeho představ. Maršík ho našel osamoceného na ose hřiště a máme vyrovnáno.
29:33 Š. Janoušek málem přepůlil břevno Štěpánkovy branky. Odraz dopadl na malé brankoviště, ale rozhodčí byl dostatečně blízko a rozpažil.
27:46 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:3
27:46 Opět chyba při vlastní rozehrávce za vlastní brankou, kdy Forst obral jednoho z bránících hráčů Turnova, povyjel si před branku Suchomela a přesnou ranou vrací vedení na stranu Kaplice.
25:31 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 2:2
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #21 Jaroslav Šmída, asistoval #97 Šimon Janoušek (2:2)
25:31 Nejprve dvakrát z půli hřiště zahrozil Dědek, který nejprve trefil clonícího J. Janouška a poté tečovaná rána vystrašila Štěpánka. Další akce J. Šmídy však byla úspěšná a Šmída ze strany přechytračil Štěpánka zakončením na vzdálenější tyč.
23:37 Nejprve domácí zahrozili z rychlé akce, kdy na samotném konci stál Š. Janoušek, na kterého zývala poloodkrytá branka, Šimonovi však míček odskočil a z protiútoku zahrozil Forst, ale přestřelil.
21:44 Domácí vstoupili do druhé třetiny opoznání aktivněji.
20:02 Hosté se pokusili zaútočit rovnou z buly ale obranná dvojice Šmída - Dědek se nenechalli obelstít.
20:00 V úvodní dvacetiminutovce jsme viděli vyrovnaný, rychlý florbal ze strany na stranu se spoustou šancí. Na jedné straně však stojí takřka bezchybný Štěpánek a na druhé Suchomel, jemuž zatím domácí obrana dvakrát nepomáhá. Kaplice hrozí převážně z rychlých brejků, které pramení z chyb při rozehrávce domácích. Těch chyb bylo však v první třetině až moc a tak to zřejmě bude hlavní téma v kabině domácích. Hosté mohou být o trochu spokojenější, ale čeká nás dalších 40 minut vyrovnaného bojovného utkání.
20:00 Střely v 1. části: 9:11
19:12 Další protiútok hostujících hráčů, kdy na konci celé akce stál Komárek. Suchomel si povyjel a maskou vykryl jeho projektil.
18:13 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #72 František Dvořák (1:2)
18:13 Asi by se dalo říci, že zcela zasloužený gól hostů po tlaku, který se během posledních minut stupňoval. E. Hejdukovi utekl při střele míček z čepele a protiútok nekompromisně zakončil Lukš.
17:08 E. Hejduk v důležitou chvíli čistě odzbrojil Forsta.
15:57 Rychlá přesná akce za brankou hostí vyústila v přihrávku na Š. Janouška před brankou Štěpánka, ten si připsal důležitý zákrok a poslal, obdobně jako před chvilkou Suchomel Mellana, jednoho z útočníků Kaplice vstříc domácí jedničce. Stav i po těchto akcích stále 1:1.
14:46 Suchomel si po delší sobě připisuje zákrok a rychlým výhozem aktivuje Mellana na hrotu. Ten však ztrácí při pokusu o výběh do středu.
13:35 Turnovská zeď 1 Dvořák 0
12:16 Na druhé straně zaváhal při rozehrávce J. Šmída a Sedláček se vydal vstříc Suchomelovi. Turnovský gólman drží vyrovnaný stav.
12:00 Nechybělo mnoho a Ballák si na svůj účet připsal vlastní branku!
11:41 J. Janoušek blokuje holí ránu Dvořáka.
11:14 Maršík prověřil nenápadnou ranou pozornost Štěpánka.
09:58 Štěpánek si připisuje zákrok večera!
09:34 Hosté hrozí z brejkových situací.
09:14 Škoda že si Kuba Janoušek nevšiml osamoceného Šimona na ose.
07:37 Kaplice přestála první oslabení bez úhony.
06:13 Jedovatá střela Janouška vystrašila hostujícího gólmana.
05:37 Vyloučen hráč #17 Petr Bláha družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hra rukou
05:37 Těsně před vyrovnávací brankou zahrál jeden z hráčů Kaplice rukou na zemi, avšak bylo to při pádu a rozhodčí jasně ukázali, že vylučovat nebudou. Teď však při střele E. Hejduka zahrál Bláha rukou a domácí si vyzkouší přesilovou hru.
04:47 A Kaplice mohla jít do vedení! Suchomela podržela branková kontrukce.
04:25 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #17 Petr Bláha, asistoval #37 Petr Lukš (1:1)
04:25 Bláha se dokázal vymotat z rohu až před samotného Suchomela a nedal mu sebemenší šanci.
03:22 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 1:0
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #9 Lukáš Maršík, asistoval #28 Martin Hejduk (1:0)
03:22 Prudká a hlavně přesná střela z hole Maršíka znamená úvodní gól celé série.
03:08 E. Hejduk prudkou ranou mířil těsně vedle.
01:24 E. Hejdukovi se nepodařilo zkrotit na středu přihrávku od jmenovce M. Hejduka.
00:34 Na míčku hosté a brzké střídání na obou stranách.
00:01 Úvodní zápas 1. kola PLAY-UP byl zahájen vyhraným buly pro domácího centra.
00:00 Po 4 letech jsme se dočkali, konečně nás čekají zápasy play-off, respektive PLAY-UP! Po dlouhé době tak v Turnově nebudeme sledovat "pouze" boj o záchranu, ale zápasy s týmy, které se po celou sezonu v Divizi dokázaly držet na předních příčkách.
00:00 Krásný páteční florbalový večer! Dovolujeme si vás pozvat ke sledování dnešního florbalového klání pomocí našich live komentářů. Veškeré dění na hřišti bude okamžitě přeneseno do písemné podoby, a vám tak nic neunikne. Na utkání se můžete také koukat přes live přenos Českého Florbalu. K jeho puštění si však musíte zakoupit měsíční předplatné na stránkách ČF. Přejeme příjemnou zábavu.