5:9
    Tobiáš UHŘÍK
    ()

T.B.C. Králův Dvůr - Spartak Pelhřimov 5:9
branky: 27. Jakub Šíma, 36. Jakub Šíma, 53. Jakub Šíma, 55. Tomáš Hájek, 57. Tobiáš Uhřík - 2. Jan Knězů, 6. Tomáš Kocián, 15. Kryštof Smejkal, 16. Viktor Vlach, 27. Viktor Vlach, 37. Viktor Vlach, 52. Viktor Vlach, 53. Tomáš Kuchyňa, 56. Viktor Vlach; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Vít Lukáč 5, Jiří Procházka 16 - Libor Domkář 21; po třetinách: 0:4, 2:2, 3:3
60:00 Komentář hostů Koten Jan (Trenér): Dnes každý hráč věděl, proč sem jede a na hřišti to bylo znát. Výborná produktivita a aktivní obrana byly dnes rozhodujícími faktory úspěchu. Power play soupeři vyšla, její bránění musíme zlepšit, stejhně tal i přesilovku. Zůstat nohami na zemi a s odhodláním, ale pokorou se celý týden připravit na další utkání. Bude to nejtěžší utkání série. Díky soupeři za utkání a našim i domácím fanouškům za atmosféru.
60:00 Komentář domácích Kubert Michal (Trenér): Soupeř byl dneska mnohem lepší a zaslouženě vyhrál. Závěr byl vabank v šesti. No nic, pokusíme se o zázrak a budeme se snažit ještě vrátit sérii zpět. Omlouváme se za svůj výkon v první třetině. Potom se hra zlepšila, ale i tak měl soupeř náskok a to si pohlídal. Individální chyby jednotlivců, neplnění pokynů. Nejvíc mě mrzí, že hosté se zde cítili jako doma a to jim přijelo 5 fanoušků. Ale není se čemu divit za to co jsme převedli, že nám nikdo moc nefandil. Zmobilizujeme se a pojedeme se porvat do Pejru příští týden na ty úžasný parkety. Děkujeme soupeři ještě jednou, fanouškům a hlavně pořadatelům našeho zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:7
58:30 Královák se po kratší ztrátě dostal opět na balón.
57:25 Královák stále hraje bez golmana a pokouší se vstřelit další gól.
56:11 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:9
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #27 Tobiáš Uhřík bez asistence (5:9)
56:11 Střela Tobiáše Uhříka od půlky končí v soupeřově bráně. Domácí tým tak snižuje na 5:9
55:24 GÓL Spartak Pelhřimov! 4:9
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach bez asistence (4:9)
55:24 Výhoz hostů bohužel skončil v domácí bráně
54:33 Timeout Spartak Pelhřimov
54:33 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 4:8
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #2 Tomáš Hájek, asistoval #10 Tomáš Fodor (4:8)
54:33 Oba týmy již využily oddechové časy. T.B.C. vstupuje do hry opět bez golmana
53:46 Královák opět hraje bez brankáře.
52:41 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 3:8
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma, asistoval #2 Tomáš Hájek (3:8)
52:21 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:8
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #23 Tomáš Kuchyňa, asistoval #10 Martin Blažek (2:8)
52:10 Domácí zkouší hru bez brankáře.
51:55 Timeout T.B.C. Králův Dvůr
51:55 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:7
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #8 Tomáš Kocián (2:7)
51:30 Šťastná rána hostů od půlky došla až do domácí branky
48:42 Oba týmy hrají v obrovském tempu a nasazení. Z toho vzniklo několik šancí pro oba týmy i několik nebezpečných situací. Naštěstí je dnešní zápas stále bez zranění.
44:50 T.B.C. se během minulé minuty dostalo do několika šancí, bohužel se jim nepovedlo vstřelit branku
43:10 T.B.C. úspěšně ubránilo oslabení a pokouší se srovnat skóre.
42:05 Královák usilovně brání a nepouští soupeře do žádné šance
41:02 Vyloučen hráč #71 Michal Nový družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za hrubost
41:02 Domácí půjdou do 2. oslabení
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
39:45 I v poslední minutě třetiny tlačí Pelhřimov na domácí tým. Domácí tak museli velmi dlouho bránit.
36:51 Pelhřimov opět utekl Králováku o 4 góly. Hráč hostů s čislem 22 Viktor Vlach si dnes vstřelil 3. gól a zkompletoval tak hattrick.
36:41 GÓL Spartak Pelhřimov! 2:6
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach bez asistence (2:6)
35:11 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 2:5
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma, asistoval #10 Tomáš Fodor (2:5)
34:44 Několik dorážek hostů teď výborně vychytal golman domácích Jirka Procházka.
33:30 Hra se otáčí a balónek nyní drží Pelhřimov. Nedaří se jim však přejít do útočného pásma.
30:45 Domácímu týmu se daří držet balónek na soupeřově polovině.
29:35 Hra je oproti 1. třetině vyrovnaná a oba týmy se dostávají do šancí vstřelit gól.
26:37 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:5
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #97 Matěj Kutílek (1:5)
26:37 Hosté ihned odpovídají a utíkají domácím opět do čtyřbrankového náskoku.
26:08 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #70 Jakub Šíma, asistoval #27 Tobiáš Uhřík (1:4)
26:08 T.B.C. po několika neúspěšných stělách konečně trefilo bránu a snižuje náskok soupeře.
24:50 Vyloučen hráč #17 Jan Knězů družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání
24:50 Domáci si zahrají svoji první přesilovku
24:00 domací Kuba Uhřík se dostal ke střele od mantinelu. Rána byla bohužel sražena domácím hráčem
20:00 Střely v 1. části: 5:13
19:59 Domácí odchází do šatny se ztrátou 4 branek. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina.
17:30 hosté se během pár sekund dostali do čtyřbrankového vedení a stále neúprosně drží domácí tým v obranném pásmu
15:04 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #22 Viktor Vlach, asistoval #12 Vít Papež (0:4)
15:04 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jiří Procházka družstva T.B.C. Králův Dvůr
14:58 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #37 Kryštof Smejkal bez asistence (0:3)
12:09 Týmy nyní hrají způsobem "nahoru dolu". Oba týmy se, ale do žádné velké šance nedostaly
09:30 Domácí tým ubránil oslabení a nyní drží balónek v obranném pásmu hostů.
08:25 T.B.C. zatím brání své oslabení bezchybně
06:55 Vyloučen hráč #70 Jakub Šíma družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:55 hosté si po faulu Šímy zahrají 1. přesilovku dnešního zápasu
05:49 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #8 Tomáš Kocián, asistoval #12 Vít Papež (0:2)
05:30 Hosté drží balónek po většinu hry na svých čepelích. T.B.C. je ale nepouští do žádné šance
02:20 hra je hned od začátku dynamická a agresivní.
01:04 GÓL Spartak Pelhřimov! 0:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #17 Jan Knězů, asistoval #19 Lukáš Zrzavý (0:1)
01:04 hosté se hned ze začátku utkání ujímají vedení.
00:01 Úvodní buly vyhrál tým domácích
00:00 Vážení diváci,  od pořadatelského stolku Vás vítáme u sledování 4. zápasu série play-down mezi domácím týmem T.B.C. Králův dvůr a týmem hostů Spartak Pelhřimov. V současné době Pelhřimov po 3 zápasech vede 2:1, a tak doufáme, že se podaří domácímu T.B.C. stáv série vyrovnat. Oběma týmům přejemě hodně štěstí!