3:5
    Michal MĚŘIČKA
    ()

SK Florbal Benešov - FbC Písek 3:5
branky: 13. Petr Tůma, 16. Martin Šimek, 30. Miloš Vojtíšek - 12. Matěj Prčík, 14. Michal Cigánek, 33. Michael Kolínský, 42. Ondřej Šareš, 58. Michal Měřička; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Šimon Zídek 30 - Vlastimil Dvořák 34; po třetinách: 2:2, 1:1, 0:2
60:00 Komentář domácích Brož Lukáš (Trenér): První dvě třetiny se hrál vyrovnaný zápas, kdy se několika dobrými zákroky předvedli golmani. Ve třetí třetině rozhodl čtvrtý gól, kdy jsme nedostoupili hráče, který skóroval. I přes veškerou snahu se nám v druhé polovině třetí třetiny nepodařilo skórovat, a tím jsme si zápas prohráli. Děkujeme fanouškům za podporu a pokusíme se sérii vrátit sem do Bystřice.
60:00 Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): Dnešní zápas připomínal spíš bitvu než florbalový zápas, ale jsem rád, že jsme utkání zvládli a urvali bod z venkovního nepříjemného prostředí. Sportovně musíme uznat, že Benešov nás ve třetí třetině hodně zmáčkl a doslova jsme ubránili hubený výsledek. Dnes poděkování všem našim hráčům za odmakaný výkon a i klobouk dolů před mladými, který dokázali takhle zabrat ve vypjatých momentech. Díky i našim fanouškům, že nás přijeli podpořit a pomohli nám k vítězství.
60:00 Střely ve 3. části: 13:14
57:06 GÓL FbC Písek! 3:5
Branku družstva FbC Písek vstřelil #81 Michal Měřička bez asistence (3:5)
41:01 GÓL FbC Písek! 3:4
Branku družstva FbC Písek vstřelil #40 Ondřej Šareš, asistoval #55 Vít Prokopec (3:4)
40:01 Bule vyhrávají hostí
40:00 Střely ve 2. části: 10:12
36:30 skvělé střely domácích i hostů, ani jeden tým ale neproměňuje
35:10 Benešovu se během přesilové hry nedaří vstřelit branku ikdyž měli nespočet střel
33:28 Vyloučen hráč #40 Ondřej Šareš družstva FbC Písek na 2 minuty za bránění ve hře
32:20 GÓL FbC Písek! 3:3
Branku družstva FbC Písek vstřelil #5 Michael Kolínský, asistoval #81 Michal Měřička (3:3)
31:18 Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:45 GÓL SK Florbal Benešov! 3:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #14 Ladislav Vorel (3:2)
28:03 Písek se snaží útočit, avšak obrana Benešova se drží
26:20 Vojtíšek Michal vyhrává souboj o míček
23:06 Lukáš Koukol se snažil vystřelit míček těsně za půlkou, střela mu však nevyšla a golman chytá míček po zemi
22:02 krásná střela od Benešova, ale brankář Písku střelu zachytil
20:30 výborný zákrok benešovského golmana
20:00 Střely v 1. části: 12:11
17:55 Vorel Ladislav obranným zákrokem zachránil situaci 3 na 1
15:51 GÓL SK Florbal Benešov! 2:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #14 Ladislav Vorel (2:2)
15:27 Vyloučen hráč #15 Ondřej Štěpán družstva FbC Písek na 2 minuty za blokování florbalky
13:40 GÓL FbC Písek! 1:2
Branku družstva FbC Písek vstřelil #11 Michal Cigánek, asistoval #42 Vojtěch Šanda (1:2)
12:06 GÓL SK Florbal Benešov! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #14 Ladislav Vorel (1:1)
11:24 Vyloučen hráč #48 Jakub Mikeš družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:01 GÓL FbC Písek! 0:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #63 Matěj Prčík, asistoval #98 Štěpán Slunečko (0:1)
10:02 benešovský golman chytil nebezpečnou střelu
08:56 Michal Vojtíšek nyní bojoval v souboji u mantielu, ale míček nezískal
07:23 Písek se dostává do nebezpečných akcí
06:15 Benešov dnes vůbec nejde do přihrávky
05:20 míček skáče z jedné strany na druhou, ani jeden tým neproměňuje šanci
03:02 Vorel zkoušel vystřelit z půlky hřiště, jeho střelu však nedorazil Tůma
02:02 Cigánek ve výběhu na bránu, ale nevystřelil
00:01 prvotní bule ukořistil Písek