Video

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBK Atlas Blansko 12:2
branky: 4. Matěj Švácha, 5. Jiří Čížek, 7. Filip Konrady, 9. Patrik Med, 11. Pavel Šimeček, 13. Filip Konrady, 27. Jan Huleš, 32. Jan Huleš, 33. Ondřej Kuhajda, 37. Pavel Šimeček, 53. Pavel Šimeček, 56. Filip Konrady - 14. Vojtěch Fedra, 17. Michal Bělaška; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:4; využití: 1:0; diváků: 108; zásahy brankářů: Daniel Dolák 18 - David Tenora 32; po třetinách: 6:2, 4:0, 2:0
60:00 Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér): Dobře odpracované utkání. Děkujeme všem našim fanouškům, kteří dnes přišli! Zítra pokračujeme!
60:00 Komentář hostů Mach Ondřej (Asistent trenéra): Dnes nám absolutně navyšel nástup do utkání a to rozhodlo o dalším vývoji zápasu. Zápas hážeme za hlavu, poučíme se z něj a zítra nastoupíme do zápasu s odhodláním předvést naši hru a sérii vyrovnat! Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům a zítra znovu tady!
60:00 Střely ve 3. části: 17:9
59:43 Vyloučen hráč #41 Jiří Sloup družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za opakované přestupky
58:36 I Dan Dolák v domácí brance předvádí skvělé zákroky a likviduje 2 šance hostů
55:41 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 12:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady bez asistence (12:2)
55:41 Přesilovku 5 na 3 využívá Konrady
55:12 Vyloučen hráč #22 Jakub Fedra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
55:12 Vyloučen hráč #17 Michal Bělaška družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za opakované přestupky
55:00 Duo Šimeček - Mikolášek si teď s hostující obranoou dělalo, co chtělo. Dvakrát snad za Tenoroou zavźvonila tyčka, pak hostující brankář vytáhl 1 skvělý zákrok
53:45 Jirka Sloup se prokličkoval k další střele, ale těsně míjí hostující branku
52:16 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 11:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #19 Patrik Med (11:2)
52:16 Vidíme první hat-trick dnešního zápasu, potřetí se trefil Pavel Šimeček
50:29 Teď opět Tenora 2x skvěle vychytal Fuchse
49:30 Tenora musel vytáhnout několik zákroků proti stále aktivně hrajícím domácím
47:06 Po téměř 4 minutách jsou domácí v plném počtu a hned se tlačí do dalších šancí
46:24 Rychlý protiútok domácích v oslabení, Fuchs ale nepřehodil Tenoru
45:18 Hosté měli 12 sekund výhody přesilovky 5 na 3, ale díky dobrým zákrokům Doláka se stav nemění
45:06 Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
43:18 Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:18 První přesilovku si zahrají hosté. I když Čížek s rozhodnutím rozhodčích moc nesouhlasí, tak si odchází sednout na trestnou lavici
40:00 Střely ve 2. části: 13:5
39:59 V závěru druhé části nejprve Konrady krásně obešel několik protihráčů, pak se ale k balonku dostali hosté a Dolák musel ještě vytáhnout těžký zákrok.
37:12 A další obrovskou šanci Šimečka tentokrát zlikvidoval fantastickým zákrokem David Tenora
36:32 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 10:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #37 Adam Stejskal (10:2)
36:32 Chvíli se sice hrálo na domácí polovině, ale poté přišel rychlý protiútok domácích, který zakončil Šimeček
35:09 Teď už to slávisté trošku překombinovali a šance tak zůstala nevyužita
32:55 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 9:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #15 Filip Blažek (9:2)
32:55 Další rychlá a přesná kombinace domácích a na Kuhajdu už jen zbývalo trefit odkrytou branku
32:06 Malkusovu střelu do odkryté branky na poslední chvíli vykopl jeden z obránců
31:45 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 8:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #56 Filip Konrady (8:2)
31:45 Domácí sice přesilovku nevyužili, ale krátce po jejím konci se prosadil Huleš a je to 8:2
31:08 Huleš hezky našel Kuhajdu, ten ale balonek do branky nedokázal usměrnit
29:48 Hosté vyhazují
29:28 Vyloučen hráč #13 Patrik Crla družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
29:11 Tenora dobrým reflexem vykopnul střelu Šváchy, celé situaci předcházel faul, a tak uvidíme další přesilovku
28:37 Dolák zneškodnil další nebezpečnou střelu
28:14 Další rychlá souhra domácích, ale střela Malkuse letěla těsnš vedle
26:33 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #15 Filip Blažek (7:2)
26:33 Blažek dlouhou přihrávkou podél mantinelu našel Huleše, který blafákem překonal Tenoru a zvyšuje na 7:2
26:07 Fuchs střílí pouze do bloku před sebou
24:16 Nádherná kombinace na jeden dotek, kterou zakončoval ze vzduchu Mikolášek. Tenora se ale stihl přemístit
21:31 Hosté v plném počtu, Slávistům se přesilovka příliš nepovedla
20:38 Hosté zahrozili i v oslebení, ale Dolák zachránil domácí od další branky
20:00 Střely v 1. části: 14:6
19:31 Vyloučen hráč #57 David Čermák družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
19:31 Švácha zblízka nepřekonal Tenoru, ale celé situaci předcházel faul, a tak budou mít slávisté výhodu přesilové hry
17:09 Hezký kros na Mikoláška, ten z první pálí těsně vedle
16:07 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #17 Michal Bělaška, asistoval #45 David Tenora (6:2)
16:07 Hosté se dostávají stále více a více do hry. Po dlouhém výhozu od Tenory se hezkou bekendoovou střelou prosadil Bělaška a snížil na 2:6
15:04 Blansko zahrávalo volný úder z velkého brankoviště, domácí ale na tom malém vystavili neprostupnou zeď a balonek zablokovali
13:03 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #15 Jan Videman (6:1)
13:03 PRvní úspěch si připisují i hosté. DLouhé nahození chtěl domácí brankář odehrát nohou, bohužel trefil hokejku dobíhajícího Fedry, pro kterého už pak nebyl problém poslat balonek do prázdné branky
12:05 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady z trestného střílení (6:0)
12:05 To s přehledem proměnil Filip Konrady a je to už 6:0
12:05 Po faulu před brankou uvidíme trestné střílení
10:33 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #8 Jakub Mikolášek (5:0)
10:33 Dolák s přehledem chytá nebezpečnou střelou hostů. Vzápětí zakládá protiútok dlouhým výhozem na Kubu Mikoláška, který zatáhl balonek do rohu a krásnou přihrávkou mezi obránci našel nabíhajícho Šimečka, který zvyšuje na 5:0
08:42 Po delší době zahrozili i hosté, střela ale domácí branku netrefila
08:09 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #19 Patrik Med, asistoval #9 Pavel Šimeček (4:0)
08:09 Skvělý úvod domácích pokračuje. Šimeček našel před brankou Meda, který zblízka překonal Tenoru a už je to 4:0
06:42 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #9 Pavel Šimeček (3:0)
06:42 Domácí dlouho drželi balonek na svých hokejkách a postupně utahovali smyčku kolem hostující branky. Nakonec se k dorážce dostal Filip Konrady a zvyšuje na 3:0
04:47 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #45 Michal Fuchs (2:0)
04:47 A už je to 2:0, Fuchs našel Čížka, který nezaváhal a z první prostřelil hostujícho brankáře
03:24 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (1:0)
03:24 Teď už se domácí dostávají do vedení. Přečíslení 2 na 1 vyřešila dvojice Kuhajda - Švácha dokonale a Švácha nedal TEnorovi šanci
03:02 PRvní zákrkok si připsal i domácí brankář Dolák proti nebezpečné střele hostů
02:54 Šváchovi při zakončení bohužel sjel balonek z hokejky
01:56 Domácí hned v úvodu zápasu zasypali hostujícího brankáře sprškou střel, ale zatím se žádná neujala
00:47 Stejný hráč měl hned velkou šanci, když byl sám před Tenorou, ale zakončil mimo jeho branku
00:18 PRvní střelu domácích si přípsal Jan Huleš