(Černý)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Panthers Praha 5:9
branky: 17. Jan Tomaško, 43. David Kolář, 47. Adam Černý, 54. Adam Dvořák, 60. Adam Dvořák - 6. Josef Nový, 8. David Zelinka, 19. Josef Nový, 32. Vojtěch Wojnar, 33. Vojtěch Wojnar, 44. Matěj Štrobach, 44. Josef Nový, 56. Tomáš Kačer, 59. Tomáš Kačer; rozhodčí: Michal Tichý - Lukáš Žofka; vyloučení: 4:3; využití: 0:2; diváků: 213; zásahy brankářů: Luboš Zeman 9, Miloš Kahoun 5 - Jan Buzík 12; po třetinách: 1:3, 0:2, 4:4
60:00 Komentář domácích Jiřík Marek (Trenér): Děkuji všem za celou sezonu. Byla to zase neskutečná jízda. Dnešní zápas byl jeden z našich nejlepší výkonů v sezoně, ale bohužel to nevyšlo. Pro letošní sezonu se loučím. Celkovém moje hodnocení najdete ve videu. Jenom na závěr bych chtěl ještě jednou všem poděkovat: hráčům,divákům pořadatelům, rodičům a celému klubu Došwich Milevsko!! Tak zase v září. Těšíme se na vás <33
60:00 Komentář hostů Míka Patrik (Trenér): Inverzní výkon oproti včerejšímu zápasu v Písku. Na milevské palubovce jsme hráli jako "TÝM" a zastínili jsme individuality soupeře. Smekám před Milevskem za to, co byli schopni vybudovat a jak bojovali za svoje hodnoty. Nakonec bych poděkoval věrným divákům, kteří dorazili a hnali nás za třetím, vítězným bodem. Velmi si toho vážíme a věřím, že se i s úspěchem nabalí další fanoušci a o víkendu zaplní poloprázdné ochozy rudenské haly! Viva la Panthers Praha! AIFW (na zdejší klávesnici nejde napsat hastag).
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:26 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:9
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák, asistoval #29 Adam Černý (5:9)
58:17 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení
58:07 Timeout Panthers Praha
58:07 GÓL Panthers Praha! 4:9
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #62 Tomáš Kačer, asistoval #23 Josef Nový (4:9)
57:17 Vyloučen hráč #82 Martin Dolejš družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:40 GÓL Panthers Praha! 4:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #62 Tomáš Kačer, asistoval #67 David Zelinka (4:8)
53:29 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:7
53:06 Došwich nyní hraje bez brankáře.
53:02 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
46:23 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:7
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #5 Daniel Dolejš (3:7)
43:44 GÓL Panthers Praha! 2:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #50 Daniel Riley (2:7)
43:22 GÓL Panthers Praha! 2:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #82 Matěj Štrobach, asistoval #41 Pavel Daněk (2:6)
42:25 Milevsko zahajuje drutém golem 3. třetinu. Přes přestávku chytili druhý dech a do hry teď dají všechno.
42:24 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #60 David Kolář, asistoval #47 Jan Tomaško (2:5)
40:00 Střely ve 2. části: 4:8
34:51 Domácí mají přesilovku. Dokáží ji využít?
34:50 Vyloučen hráč #50 Daniel Riley družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky
32:42 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Miloš Kahoun družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO
32:16 Hostům jejich taktika soubojů, dorážení a tvrdého přístupu vychází. Rychlými goly se od domácích vzdalují.
32:15 GÓL Panthers Praha! 1:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #46 Jan Kšír (1:5)
31:00 GÓL Panthers Praha! 1:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #23 Josef Nový (1:4)
30:11 Vyloučen hráč #23 Jakub Kotrba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
29:38 Hra je plna osobních soubojů. Hosté nedají soupeřům nic zadarmo.
26:29 Hra je na obou stranách velmi vyrovnaná. Jsou zde skvělé šance, bohužel i chyby, která napomájí protihráčům.
22:01 Opět napjatá situace před bránou, nyní před brankou Panterů. Ti tuto stresovou situaci ustáli.
20:00 Střely v 1. části: 6:8
18:36 Hostům se nelíbilo stíhání domácích a tak ke konci třetiny navyšují náskok.
18:35 GÓL Panthers Praha! 1:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #25 Petr Škoda (1:3)
16:42 JE TO TAM! Došwich tvrdě zaútočil na Pantery a snižují jim skore.
16:41 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #47 Jan Tomaško, asistoval #32 Adam Dvořák (1:2)
15:51 Útok hostů se vždy zastaví na čtvrtině hřiště před domácí brankou. Došwihácká obrana je tedy hodně pevná.
12:55 Došwich se opět sjednotil a jede na útočné vlně. Šancí na střely mají plno, tak proč je nevyužít.
10:31 Martin Dolejš běží z trestné rovnou do útoku. To je nasazení!
09:34 Z oslabení je ještě větší oslabení. Nevšední hra 3 na 4 je nyní k vidění v Milevsku.
09:33 Vyloučen hráč #97 Eduard Chalupa družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za opakované přestupky
08:15 Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
08:15 Vyloučen hráč #82 Martin Dolejš družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za hrubost
07:30 Hosté také mají silné a přesné střely. Pro neštěstí domácích, ty jejich projdou přes golmana.
07:29 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #62 Tomáš Kačer (0:2)
06:36 Došwich útočí před brankou soupeřů. Díky skvělé souhře dua Černý - Dolejš málem vyrovnali skore.
05:05 Hosté již měli několik šancí vystřelit na bránu, ale využili a proměnili již teď a otevírají dnešní skóre.
05:04 GÓL Panthers Praha! 0:1
02:56 Velmi těsná situace před domácí brankou. Všichni v jednom velkém houčku, míček skákal jak zblázněný, ale vše bylo zachráněno.
01:53 Došwich ihned nasadil to nejlepší. Míček jasně kontrolují oni a hostům nedají nic zadarmo.
00:01 Jdeme hned zostra, buly vyhrávají domácí.