(Kroupa)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBK Atlas Blansko - TJ Sokol Jaroměř 5:8
branky: 15. Vojtěch Fedra, 23. Jakub Fedra, 31. Lukáš Svoboda, 38. Dominik Janík, 47. Jiří Suchomel - 11. Tomáš Hejzlar, 18. Michal Nožička, 22. Max Kuštan, 28. Filip Krigovský, 35. Daniel Kroupa, 49. Michal Nožička, 59. Filip Krigovský, 60. Jan Kubec; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 7:3; využití: 2:2; diváků: 165; zásahy brankářů: David Tenora 24 - Dušan Völgyi 26; po třetinách: 1:2, 3:3, 1:3
60:00 Komentář domácích Pivoda Martin (Vedoucí): Děkujeme všem aktérům a hlavně našim super fanouškům. Vyrovnaný zápaas se spoustou osobních soubojů, vyhráli šťastnější hosté.
60:00 Střely ve 3. části: 6:11
59:59 K posledním dvěma minutám se nebudeme vyjadřovat.
59:46 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:8
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Jan Kubec, asistoval #71 Daniel Kroupa (5:8)
59:11 Vyloučen hráč #83 Kryštof Indruch družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:56 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #71 Daniel Kroupa (5:7)
58:14 Timeout FBK Atlas Blansko
58:14 Vyloučen hráč #23 Tadeáš Rataj družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za špatné střídání
58:14 Vyloučen hráč #91 Jiří Suchomel družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování
56:41 Mazáč skoro dosáhl vyrovnání! Střela bohužel nevyšla dle jeho představ.
56:10 Na hráčích je vidět, že tempo zápasu je vyčerpává a už zdaleka se neběhá tolik, co na začátku.
55:22 Hosté se dlouho drželi na míčku, výsledná střela skončila nad.
53:49 Suchomelovi střela z blízky bohužel nevyšla.
52:51 Volgyi teď zachránil svůj tým před Fedrou, který úplně sám střílel z velkého brankoviště.
51:38 Crla výborně ubránil hostující protiútok zastavením přihrávky.
49:18 Celý zápas halou duní hlasy domácích ultras a pobízejí svůj tým k vítězství! Děkujeme! #atlas.ultras
48:14 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #88 Jiří Hofman (5:6)
48:14 Nožička po výběhu po mantinelu mířeně zakončil pod ruku Tenory.
46:42 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #91 Jiří Suchomel, asistoval #83 Kryštof Indruch (5:5)
46:42 Neskutečné! Indruch výborně ubránil akci hostí, prošel středem a Suchomel po přihrávce nekompromisně zakončil.
45:19 Po dlouhé době další střela, tentokrát se jí ujal Kopecký, skončila nad.
44:08 Hosté se dlouho drželi na míčku, obešlo se to bez velkých šancí.
42:50 Velmi opatrný vstup do třetiny od obou týmů, nikdo zde nechce udělat chybu.
41:20 Hosté dokázali dotlačit míček do branky, bylo to ale se sekerkou na brankovišti, gól tedy neplatí.
40:51 Hosté hrají podobnou přesilovku jako předtím domácí, ale jejich první střela skončila nad.
40:00 Střely ve 2. části: 16:13
39:53 Vyloučen hráč #45 David Tenora družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování
39:17 Výborný trefuje spojnici nebezpečným zápěstím.
38:35 Mazáč ze středu hřiště, kousek vedle.
37:20 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #17 Michal Bělaška (4:5)
37:20 První střela na bránu v přesilovce a výstavná dělovka Janíka! Vymetl pavučinky Volgyiho svatyně.
36:55 Přesilovka domácích zatím bez zakončení.
36:04 Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře
34:56 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #11 Michal Janeček (3:5)
34:56 Neskutečná akce hostí s nahrávkami přes celé hřiště skončila gólově.
34:20 Janík dvakrát po sobě neúspěšný, obě střely zblokované.
33:17 Kuštan zkusil střelu od mantinelu, do branky domácích nezaplula.
32:21 Domácí již dlouho na míčku, nedaří se jim ale vymyslet šanci.
30:50 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #73 Lukáš Svoboda, asistoval #17 Michal Bělaška (3:4)
30:50 Obrovský tlak domácích skončil nejúspěšnější variantou.
29:35 Hosté vysoko nad.
29:17 Rataj měl neskutečnou možnost snížit skóre, střela mu bohužel nesedla tak, jak by si to nejspíš přál.
28:49 Hra se přiostřuje! I Kuba Fedra se těžko zvedá ze souboje a tvrdých soubojů přibývá.
27:52 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (2:4)
27:52 Krigovský neskutečně vyvěšil ze středu hřiště.
27:00 Polách se těžko zvedal ze země po souboji s Kubecem.
26:18 Kuba Fedra si našel pěknou pozici, střílí ale do Volgyiho.
25:35 Standardku hostí z rohu zakončoval Janeček, Tenora chytá,
24:31 Hosté úspěšně odvrátili hrozící nebezpečí, a vyrazili do protiútoku.
22:48 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (2:3)
22:48 Kuba Fedra vstřelil skákající balonek na brankovišti do odkryté sítě.
22:32 Videman dvakrát slibně zakončoval z blízkosti, Volgyi řekl ne oběma střelám.
21:44 Oba dva týmy opět začaly třetinu aktivně, viděli jsme už pár střel, lépe ale zatím těží hosté.
21:12 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #86 Max Kuštan, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (1:3)
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:55 Mazáč si krásně našel cestu do středu hřiště a vypustil střelu zápěstím, Volgyi kryje.
18:44 Hra se uklidnila a oba dva týmy se snaží v klidu rozehrát, kdykoli se dostanou na míček.
17:09 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:2
17:09 Nožička dostal krásný balónek od Hofmana a při akci sám na Tenoru se nemýlil.
15:43 Rozehrávka hostí vyústila v nebezpečný nához před kasu domácích, obrana si s ním ale poradila.
14:42 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #51 Dominik Janík (1:1)
14:42 Krásná akce domácích při přesilovce přinesla své ovoce. Fedrova střela z mezikruží byla laserově přesná.
13:30 Domácí mají slibnou standardku na velkém brankovišti, bez využití.
12:53 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
12:53 A zase tu máme 4 na 4. Zatím je skoro více trestných minut než je uplynulý hrací čas.
12:48 5 na 3 zůstalo nevyužito, ale hosté stále hrají v početní výhodě.
12:04 Vyloučen hráč #34 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za špatné střídání
12:04 Domácí měli zmatek v obraně natolik, že se na hřišti ocitl jeden hráč navíc a vidíme přesilovku 5 na 3.
11:46 Hosté v přesilovce zamkli domácí, bránu ale stále kryje Tenora.
10:47 Vyloučen hráč #22 Jakub Fedra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
10:19 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar bez asistence (0:1)
09:04 Vyloučen hráč #34 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
09:04 Vyloučen hráč #69 Jan Kubec družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
08:15 Mazáč míjí odkrytou bránu a Kuba Fedra vzápětí trefuje břevno!
07:36 Domácí tlačí, ale Volgyi všechny střely kryje.
06:32 Hejzlar v dobré pozici, ale střela mu sjela.
05:51 Nebezpečná Janíkova střela od mantinelu pokryta Volgyim.
04:57 Mullerův nához na branku hostí nikdo nepřijal.
01:48 Hned na začátku zápasu jsou oba týmy aktivní a už jsme mohli vidět několik akcí.