Tadeáš RYCHETSKÝ

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal TJ Kobylisy 11:4
branky: 4. Jan Huleš, 8. Jiří Čížek, 12. Filip Konrady, 16. Šimon Dubský, 40. Michal Fuchs, 44. Matěj Švácha, 49. Jan Huleš, 50. Michal Fuchs, 52. Ondřej Kuhajda, 53. Jakub Mikolášek, 59. Filip Blažek - 14. Robert Štipka, 25. Matouš Neužil, 45. Vít Komorný, 49. Matouš Neužil; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 3:5; využití: 3:0; diváků: 156; zásahy brankářů: Daniel Dolák 15 - Marek Paleček 20, Daniel Molčan 3; po třetinách: 4:1, 1:1, 6:2
60:00 Komentář domácích: Ve druhé třetině jsme nevolili dobrá rozhodnutí, z čehož měl soupeř na můj vkus hodně příležitostí. Jinak zápas hodnotíme kladně a zvláště pak výkon třetí formace. Děkujeme všem za zápas a speciální díky našim fanouškům. Příští sobotu se vidíme v Praze!
60:00 Komentář hostů Hrdlička Jan (Trenér): Pokud chceme urvat nějaký zápas, tak nesmíme po pár minutách zápasu prohrávat. Těžko pak zápas dotahujeme. Doma musíme zabrat a nenechávát tak velké okénka v obraně. Díky všem.
60:00 Střely ve 3. části: 15:9
59:47 Hosté při rozehrávce čekali přiliš dlouho a tak zápas zakončí na míčku domácí.
59:14 Vyloučen hráč #17 Tadeáš Rychetský družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře
58:56 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 11:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #8 Jakub Mikolášek (11:4)
58:00 Kuhajda našel na druhé straně volného Huleše, ten však odkrytou branku minul.
56:17 Při oslabení Konrady na Mikoláška, ten zpátky na Konradyho, po koncovce ale skončil míček v náruči střídajícího Molčana.
54:30 Vyloučen hráč #19 Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře
52:55 Ikdyž už golman hostů skákal, Mikolášek ho přízemní střelou překonal.
52:54 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 10:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #9 Pavel Šimeček (10:4)
52:54 Střídání brankáře. Nový brankář #42 Daniel Molčan družstva Florbal TJ Kobylisy
52:12 Dobrý návrat Rappa.
51:02 Krásnou kombinací využili domácí přesilovou hru.
51:01 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 9:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #20 Filip Štědrý (9:4)
50:30 Hosté při oslabení v držení míčku.
49:56 Vyloučen hráč #89 Matyáš Metoděj Krahulec družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
49:26 Domácí si berou své čtyřbrankové vedení v zápětí zpátky.
49:25 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 8:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #98 Jiří Čížek (8:4)
48:56 Na obdržený gól odpovídají hosté také gólem.
48:55 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 7:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #92 Matouš Neužil, asistoval #3 Ondřej Kočí (7:4)
48:19 Přesilovku rychle využil Huleš přesnou trefou.
48:18 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 7:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš bez asistence (7:3)
47:52 Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost
47:48 Po zblokované střele Šváchy vydoloval míček Čížek a hledal na středu volného Fuchse, ten svým pokusem trefil připraveného Palečka.
46:09 Dolák proti Kočímu bezchybný.
44:32 Svůj únik vyřešili hosté dvěma rychlými přihrávkami a zakončením do poloodkryté branky.
44:31 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #3 Ondřej Kočí (6:3)
44:00 Zajímavý signál druhé lajny při rozehrávce z rohu, uvolněný Mikolášek ale střílel z první pouze do náruče Palečka.
43:13 V poslední vteřině přesilovky se po výhozu Doláka prosadil Švácha.
43:12 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 6:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #47 Matěj Švácha, asistoval #1 Daniel Dolák (6:2)
42:20 Domácí se neustále snaží ohrozit branku hostů, teď třeba střílel Štědrý z "mezikruží" a o kus minul horní roh branky.
41:14 Svou první početní výhodu si zahrají i domácí.
41:13 Vyloučen hráč #91 Adam Kropík družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
40:34 Huleš se od pravého mantinelu prokličkoval až před před branku hostů, tam ale Palečka nepřekonal.
40:01 Další buly pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 10:5
39:53 Fuchs si míček nadzvedl a ze vzduchu to parádně trefil od tyčky za záda Palečka.
39:52 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 5:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #37 Adam Stejskal (5:2)
39:11 Oba týmy v plném počtu a domácí se hned vydali dopředu, hosté se však zodpovědně vrátili a akci překazili.
37:12 Po přestupcích obou týmů nastane hra 4na4.
37:11 Vyloučen hráč #25 Ondřej Filip družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za držení
37:11 Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
36:50 Janeba zakončoval ze vzduchu backhandem pouze těsně vedle branky domácích.
34:19 Kuhajda nahrávkou hledal rozběhlého Štědrého, příhra na něho byla ale příliš prudká.
32:10 Domácí v plném počtu.
31:49 Při své první přesilovce zápasu se hosté snaží dorovnat, domácí ovšem brání statečně.
30:09 Vyloučen hráč #56 Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
30:07 I přes faul domácích se Krahulec dostal až před Doláka, tam byl ale brankář domácích bezchybný.
28:23 Huleš sám na Palečka, i si ho položil, golman hostů se však na poslední chvíli natáhl a drží tak svůj tým v dvougólové ztrátě.
27:51 Švácha se chytře uvolnil na středu, při svém odskoku ale branku hostů přestřelil.
24:32 Šváchovi zbývaly ke gólu centymetry, jeho pokus skončil na tyčce.
24:08 Jedna střela hostů zamířila na břevno, na dorážku Dolák o kus nedosáhl.
24:07 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #92 Matouš Neužil bez asistence (4:2)
23:18 Huleš crossem našel volného Kuhajdu, jeho střelu ale hosté přizvedli.
21:29 Rychetskýho únik skončil až za brankou domácích.
20:33 Sloupův pokus od půlky málem Palečka zaskočil.
20:01 Buly pro domácí a hned dopředu.
20:00 Střely v 1. části: 9:5
18:42 Janeba prověřil Doláka skákavou střelou od půlky, ten ovšem míček chytá.
16:07 I Dolák se teď předvedl, při přesunu vyrazil střelu hostů helmou.
15:15 Dubského raketa od levého mantinelu zamířila přímo do šibenice.
15:14 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #88 Šimon Dubský, asistoval #87 Martin Jeníček (4:1)
13:27 Hosté alespoň o gól snižují svou tříbrankovou ztrátu.
13:26 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #86 Robert Štipka, asistoval #92 Matouš Neužil (3:1)
11:59 Konrady se šikovně uvolnil s míčkem a svou střelu vyslal Palečkovi těsně nad nohu.
11:58 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady bez asistence (3:0)
10:46 Blažkův pokus z výtoče zblokovaný, dorážku si následně brankář hostů pohlídal.
10:22 Hosté se z tlaku domácích dostali výhozem míčku za mantinel.
07:22 Po přihrávce od Jeníčka zakončoval Čížek do odkryté branky a domácí odskakují na rozdíl dvou branek.
07:21 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #87 Martin Jeníček (2:0)
06:33 Konrady našel před brankou volného Šimečka, ten ránou z první trefil pouze konstrukci branky.
04:57 Komorný se pustil do střely tahem, míček mu ale na poslední chvíli sjel z čepele.
03:25 Huleš propálil Palečka mezi nohama a otevírá tak stav utkání.
03:24 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #20 Filip Štědrý (1:0)
03:07 Fuchsův pokus z pravé strany pouze do boční sítě.
02:28 Hosté zkusili z rohu poslat centr na branku domácích, míček ale nakonec skončil zpět v rohu.
01:10 Domácí uklidnují hru a začínají znovu odzadu.
00:13 Úvodní buly pro hosty, první se ale dopředu dostali domácí.