0:11
    Adam ŠPILAR
    ()

Florbal Ústí B - FBC DDM Kati Kadaň 0:11
branky: 3. Jakub Brejcha, 8. Aleš Zázvorka, 9. Jaroslav Dubský, 11. Filip Kožuch, 15. Jakub Brejcha, 15. Filip Kožuch, 18. Tadeáš Záleský, 21. Robert Linz, 21. Filip Kožuch, 23. Vojtěch Dvořáček, 24. Adam Špilar; rozhodčí: Tomáš Novák - Karel Hais; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Michal Černohouz ? - Jiří Alferi ?; po třetinách: 0:4, 0:7
24:00 Střely ve 2. části: 6:31
24:00 Ukončení 2. části
23:59 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Adam Špilar bez asistence (0:11)
23:48 Kadaň si už pouze z ústeckých hráčů dělá legraci.
23:04 Dokáže dát Ústí vůbec gól!?
22:07 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #59 Vojtěch Dvořáček, asistoval #41 Jakub Brejcha (0:10)
22:06 A je tu desátý gól Kadaně.
20:54 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:9
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #10 Filip Kožuch, asistoval #68 Jaroslav Dubský (0:9)
20:53 A Kadaň opět zvyšuje skóre.
20:13 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:8
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Robert Linz, asistoval #41 Jakub Brejcha (0:8)
17:47 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #37 Tadeáš Záleský bez asistence (0:7)
17:46 Gól roku? Záleský krásnou individuální akcí nasadil ústeckému golmanovi jesle a zvyšuje na 0:7.
16:11 Co si budem, Ústí je tento zápas tragické. Naopak všichni hráči Kadaně jsou v primu.
14:28 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:6
14:27 Toto už nevypadá pro Ústí dobře...
14:17 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #41 Jakub Brejcha, asistoval #81 Karel Neubauer (0:5)
13:16 Černohouz drží Ústí.
12:01 Uvidíme ve druhé části obrat Ústí?
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 5:24
12:00 Ukončení 1. části
11:37 Kadaň je tento zápas jednoznačně lepším týmem.
10:06 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:4
08:51 Vyloučen hráč #72 Simon Pták družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:50 Pták ošklivě zády odstrčil soupeře a posedí si dvě minutky na tresné lavici.
08:00 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #68 Jaroslav Dubský bez asistence (0:3)
07:05 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Aleš Zázvorka, asistoval #41 Jakub Brejcha (0:2)
02:25 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #41 Jakub Brejcha bez asistence (0:1)
02:24 Už ne.
01:57 Ústí odolává tlaku Kadaně.