6:4
    Petr HODL
    ()

TJ Lovochemie Lovosice LFP - Slavia VŠ Plzeň 6:4
branky: 24. Ondřej Hillmich, 28. Vladimír Cikner, 30. Vladimír Cikner, 33. Jan Jirotka, 33. Vladimír Cikner, 46. Patrik Cikner - 8. Petr Hodl, 13. Jan Schejbal, 33. Petr Hodl, 57. Petr Hodl; rozhodčí: Lukáš Kešner - Kamila Šindelářová; vyloučení: 0:0; využití: 1:2; diváků: 28; zásahy brankářů: Karel Bíbrlík 34 - Lukáš Hurda 22; po třetinách: 0:2, 5:1, 1:1
59:59 Hodnocení trenéra Plzně: Utkání bylo vedeno soupeřem velice tvrdě. Tuto hru jim umožnili i nepřesní rozhodčí. Chování diváků v hale bylo místy nesportovní. Hodnocení trenéra Lovosic: V I. třetině jsme neproměnili několik vyložených šancí. Do druhé části jsme změnili taktiku v napadání, což přineslo úspěch a 'juniorská lajna' se postarala o obrat. Děkujeme divákům za podporu a vytvoření bouřlivého prostředí.
56:35 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 6:4
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #84 Petr Hodl bez asistence (6:4)
45:54 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 6:3
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #44 Patrik Cikner bez asistence (6:3)
32:57 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 5:3
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #7 Vladimír Cikner, asistoval #10 Jakub Malý (5:3)
32:35 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 4:3
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #9 Jan Jirotka, asistoval #17 Jakub Reiser (4:3)
32:10 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 3:3
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #84 Petr Hodl, asistoval #78 David Šůs (3:3)
29:20 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 3:2
27:08 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 2:2
23:13 GÓL TJ Lovochemie Lovosice LFP! 1:2
Branku družstva TJ Lovochemie Lovosice LFP vstřelil #4 Ondřej Hillmich, asistoval #6 Miroslav Zůna (1:2)
12:48 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 0:2
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #11 Jan Schejbal bez asistence (0:2)
07:43 GÓL Slavia VŠ Plzeň! 0:1
Branku družstva Slavia VŠ Plzeň vstřelil #84 Petr Hodl, asistoval #11 Jan Schejbal (0:1)