(Vajc)

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

TJ Sokol 1.FBC Toužim - USK Akademik Cheb B 7:5
branky: 1. Rostislav Bárta, 2. Rostislav Bárta, 2. Daniel Cibulka, 4. Daniel Cibulka, 8. Josef Studnička, 13. Daniel Cibulka, 21. Rostislav Bárta - 7. Nikol Ciniková, 10. Žaneta Zichová, 13. Nikol Ciniková, 20. Patrik Větrovec, 22. Pavel Čáp; rozhodčí: Kryštof Ircing - Filip Černý; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Bílek ? - Matěj Karnolt ?; po třetinách: 5:2, 2:3
22:00 Střely ve 2. části: 6:12
22:00 Ukončení 2. části
21:59 GÓL USK Akademik Cheb B! 7:5
Branku družstva USK Akademik Cheb B vstřelil #20 Pavel Čáp, asistoval #10 Vítězslav Vajc (7:5)
20:17 GÓL TJ Sokol 1.FBC Toužim! 7:4
Branku družstva TJ Sokol 1.FBC Toužim vstřelil #32 Rostislav Bárta bez asistence (7:4)
19:49 GÓL USK Akademik Cheb B! 6:4
Branku družstva USK Akademik Cheb B vstřelil #41 Patrik Větrovec, asistoval #9 David Frimel (6:4)
17:20 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Koller družstva TJ Sokol 1.FBC Toužim na 2 minuty za hra rukou
12:33 GÓL TJ Sokol 1.FBC Toužim! 6:3
Branku družstva TJ Sokol 1.FBC Toužim vstřelil #11 Daniel Cibulka bez asistence (6:3)
12:31 Vyloučen hráč #32 Rostislav Bárta družstva TJ Sokol 1.FBC Toužim na 2 minuty za hra bez florbalky
12:19 GÓL USK Akademik Cheb B! 5:3
Branku družstva USK Akademik Cheb B vstřelil #28 Nikol Ciniková, asistoval #10 Vítězslav Vajc (5:3)
11:00 Zahájení 2. části
11:00 Střely v 1. části: 10:15
11:00 Ukončení 1. části
09:29 GÓL USK Akademik Cheb B! 5:2
Branku družstva USK Akademik Cheb B vstřelil #8 Žaneta Zichová, asistoval #2 Kristýna Stejskalová (5:2)
07:33 GÓL TJ Sokol 1.FBC Toužim! 5:1
Branku družstva TJ Sokol 1.FBC Toužim vstřelil #4 Josef Studnička bez asistence (5:1)
06:18 GÓL USK Akademik Cheb B! 4:1
Branku družstva USK Akademik Cheb B vstřelil #28 Nikol Ciniková, asistoval #8 Žaneta Zichová (4:1)
03:11 GÓL TJ Sokol 1.FBC Toužim! 4:0
01:59 GÓL TJ Sokol 1.FBC Toužim! 3:0
Branku družstva TJ Sokol 1.FBC Toužim vstřelil #11 Daniel Cibulka, asistoval #4 Josef Studnička (3:0)
01:25 GÓL TJ Sokol 1.FBC Toužim! 2:0
Branku družstva TJ Sokol 1.FBC Toužim vstřelil #32 Rostislav Bárta, asistoval #11 Daniel Cibulka (2:0)
00:13 GÓL TJ Sokol 1.FBC Toužim! 1:0