• 22 21:45
    9:0
    (Kubíček)

Florbal Tachov - FB Hurrican Karlovy Vary WHITE 9:0
branky: 1. René Voleský, 6. Jáchym Šperl, 8. René Voleský, 10. Otto Krofta, 16. Vojtěch Kišš, 17. Daniel Kasl, 18. Otto Krofta, 19. Matěj Kubíček, 22. Vojtěch Kišš; rozhodčí: Marek Owczarzy - Rudolf Voják; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Gritz ? - Filip Lorenc ?; po třetinách: 4:0, 5:0
22:00 Ukončení 2. části
21:45 GÓL Florbal Tachov! 9:0
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #43 Vojtěch Kišš, asistoval #20 Matěj Kubíček (9:0)
19:26 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary WHITE
18:27 GÓL Florbal Tachov! 8:0
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #20 Matěj Kubíček, asistoval #88 Nikolas Roháč (8:0)
17:15 GÓL Florbal Tachov! 7:0
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #29 Otto Krofta, asistoval #43 Vojtěch Kišš (7:0)
16:15 GÓL Florbal Tachov! 6:0
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #47 Daniel Kasl, asistoval #29 Otto Krofta (6:0)
15:03 GÓL Florbal Tachov! 5:0
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #43 Vojtěch Kišš, asistoval #29 Otto Krofta (5:0)
14:50 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Filip Lorenc družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE
11:00 Zahájení 2. části
11:00 Ukončení 1. části
09:21 GÓL Florbal Tachov! 4:0
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #29 Otto Krofta, asistoval #17 Jáchym Šperl (4:0)
08:07 Vyloučen hráč #86 Dan Müller družstva FB Hurrican Karlovy Vary WHITE na 2 minuty za blokování florbalky
07:04 GÓL Florbal Tachov! 3:0
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #37 René Voleský, asistoval #43 Vojtěch Kišš (3:0)
05:29 GÓL Florbal Tachov! 2:0
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #17 Jáchym Šperl, asistoval #29 Otto Krofta (2:0)
00:03 GÓL Florbal Tachov! 1:0
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #37 René Voleský bez asistence (1:0)