• 59 58:35
    Švýcarsko WU19

Video

Švýcarsko WU19 - Česko WU19 1:2
branky: 3. Dana Misteli - 6. Karolína Klubalová, 27. Linda Fuchsová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ronja Florin 5 - Karolina Bačková 10; po třetinách: 1:1, 0:1, 0:0
60:00 Střely ve 3. části: 2:1
58:35 Timeout Švýcarsko WU19
57:20 Bertiniová byla kousíček od vyrovnání! Její rána ovšem orazítkovala pouze tyčku.
57:02 Křtěnová nasměrovala míček těsně nad horní tyčku.
52:28 Klubalová dobře napadala švýcarskou rozehrávku a nedává soupeřce prostor.
49:46 Z pravé strany se otevřel prostor Břeské, k větší šanci to ovšem nevedlo.
45:57 Moserová si pokryla míček a může vyčkat na správnou chvíli k ofenzivě.
43:47 Nepřesné zpracování míčku znamená, že švýcarské juniorky získávají čas zformovat se na vlastní půlce.
41:35 Švýcarky aktuálně působí agilněji a pronikají do útočných prostor.
40:00 Střely ve 2. části: 4:1
35:49 Ztracený míček si pokrývají české reprezentantky.
30:18 Český útok se zastavil u půlici čáry, ani soupeřky se však nedostaly příliš daleko.
26:57 GÓL Česko WU19! 1:2
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #16 Linda Fuchsová, asistoval #21 Eva Křtěnová (1:2)
24:57 Češky uklidňují situaci nedaleko vlastního brankoviště. Rodí se tak potenciální šance.
23:44 Švýcarsko se dostalo dopředu, nicméně střela na vzdálenější tyčku mu úspěch nepřináší.
20:00 Střely v 1. části: 5:5
18:54 Švýcarky kryjí postup ze strany, české reprezentantky jsou tak nuceny jít do obranných pozic.
18:14 Střela českého družstva z pravé strany končí na zadním mantinelu.
17:53 Češky drží míček a připravují se na útočnou akci.
13:37 Hraje se na útočné polovině Švýcarek, Česko ale situaci zvládá s přehledem.
05:20 GÓL Česko WU19! 1:1
Branku družstva Česko WU19 vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #24 Sofie Gocová (1:1)
02:38 GÓL Švýcarsko WU19! 1:0
Branku družstva Švýcarsko WU19 vstřelil #7 Dana Misteli z trestného střílení (1:0)