4:6
    Adam DRGA
    (Škvařil)

BLACK ANGELS YONEX - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:6
branky: 15. Matěj Lubas, 18. Ondřej Kroužek, 34. Tomáš Horák, 60. Adam Štyler - 9. Marek Mitáš, 19. Marek Mitáš, 55. Aleš Fanta, 58. Jakub Drga, 59. Jeroným Škvařil, 60. Adam Drga; rozhodčí: David Hertz - Samuel Uhliarik; vyloučení: 5 + Roman Mikulášek OS + Roman Mikulášek TDKU + Ondřej Kroužek 4:5; využití: 1:2; zásahy brankářů: Matěj Němec 18 - Radim Tomšík 32; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:4
60:00 Komentář hostů Bouška Adam (Asistent trenéra): Zápas, ve kterém se nám podařila asi jen polovina. Díky tomu, že nás podržel golman a v zavčasu začli hrát, jsme rozhodli a udrželi výsledek až do konce. Děkujeme soupeřům za utkání a divákům za podporu
60:00 Komentář domácích Mikulášek Roman (Trenér): Super zápas, který v náš neprospěch rozhodovala velká spousta neproměněných šancí. Každopádně gratuluji soupeři, který dokázal využít nabídnuté sitace a zápas překlopit na svou stranu. Děkuji soupeři, divákům a skvělým rozhodčím, kteří mě dokázali obohatit o informaci, že rozhodčí není povinen chránit zdraví hráčů......
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:22 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:6
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Adam Drga, asistoval #46 Jeroným Škvařil (4:6)
59:00 Timeout BLACK ANGELS YONEX
59:00 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:5
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #88 Adam Štyler, asistoval #9 Matěj Hodač (4:5)
58:44 Vyloučen trenér Roman Mikulášek družstva BLACK ANGELS YONEX - osobní trest
58:44 Vyloučen hráč #10 Ondřej Kroužek družstva BLACK ANGELS YONEX na 2+2 minuty za nesportovní chování
58:44 Vyloučen hráč #10 Ondřej Kroužek družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za nesportovní chování
58:44 Vyloučen hráč #99 Lukáš Procházka družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za bránění ve hře
58:39 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil, asistoval #14 Adam Drga (3:5)
57:13 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #41 Jakub Drga, asistoval #24 Marek Mitáš (3:4)
56:49 Vyloučen hráč #15 Vít Kašpárek družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za bránění ve hře
55:47 Vyloučen hráč #92 Lukáš Zicha družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
54:33 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #9 Aleš Fanta, asistoval #38 Lukáš Boček (3:3)
45:58 Vyloučen hráč #14 Adam Drga družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nesportovní chování
41:19 Vyloučen hráč #29 Tomáš Horák družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 11:3
33:11 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 3:2
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #29 Tomáš Horák, asistoval #99 Lukáš Procházka (3:2)
29:03 Vyloučen hráč #20 Matyáš Ostrý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za špatné střídání
20:25 Vyloučen hráč #7 Filip Švábík družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 16:11
18:32 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Marek Mitáš, asistoval #46 Jeroným Škvařil (2:2)
17:18 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 2:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #10 Ondřej Kroužek, asistoval #88 Adam Štyler (2:1)
16:30 Vyloučen hráč #14 Adam Drga družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
14:26 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #12 Matěj Lubas, asistoval #81 Tomáš Vinkler (1:1)
08:19 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Marek Mitáš bez asistence (0:1)