• 58 57:14
    2
    Lukáš ZICHA

BLACK ANGELS YONEX - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 12:5
branky: 6. Robin Bělík, 9. Matěj Budínský, 11. Vilém Doležal, 17. Matěj Budínský, 22. Matěj Hodač, 29. Adam Štyler, 33. Lukáš Procházka, 33. Adam Štyler, 36. Matěj Lubas, 47. Matěj Lubas, 50. Vojtěch Koštialik, 51. Lukáš Procházka - 6. Mikuláš Weinstein, 11. Adam Drga, 42. Matyáš Ostrý, 48. Adam Drga, 57. Vojtěch Gut; rozhodčí: Vojtěch Kos - Marek Střída; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Kryštof Pecka 27 - Šimon Večeřák 29; po třetinách: 4:2, 5:0, 3:3
60:00 Komentář hostů Neděla Jakub (Trenér): Dneska nás soupeř jasně individuálně i týmově přehrál a sluší se pogratulovat. V první třetině jsme plnili dané pokyny a byly schopni držet tempo zápasu, ale po katastrofální druhé třetině jsme již jen dohrávali zápas. Bojujeme pořád se stejnými problémy, z kterých nás dneska kvalitní soupeř nemilosrdně trestal. Děkuji soupeři ua utkání.
60:00 Komentář domácích Mikulášek Roman (Trenér): První třetina nahoru dolů, kde jsme dokázali být maximáně efektivní. V druhé polovině zápasu, jsme dokázali převzít otěže zápasu a rozhodnout. Jsem rád, že se práce z treninků začíná promítat i do samotných výkonů v zápasech. Děkuji všem za utkání a soupeři přeji štastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 16:13
57:14 Vyloučen hráč #92 Lukáš Zicha družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:10 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 12:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #62 Vojtěch Gut, asistoval #44 Marek Habler (12:5)
50:44 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 12:4
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #99 Lukáš Procházka, asistoval #3 Vojtěch Koštialik (12:4)
49:59 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 11:4
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #3 Vojtěch Koštialik, asistoval #4 Matěj Budínský (11:4)
48:45 Vyloučen hráč #59 Matyáš Polzer družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:32 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 10:4
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Adam Drga bez asistence (10:4)
46:34 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 10:3
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #12 Matěj Lubas, asistoval #87 Jan Slosiarik (10:3)
41:52 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 9:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #20 Matyáš Ostrý, asistoval #32 Kryštof Dohnálek (9:3)
40:00 Střely ve 2. části: 16:9
35:14 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 9:2
32:13 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 8:2
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #88 Adam Štyler, asistoval #4 Matěj Budínský (8:2)
32:01 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 7:2
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #99 Lukáš Procházka, asistoval #81 Tomáš Vinkler (7:2)
28:33 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 6:2
26:37 Vyloučen hráč #60 Robin Bělík družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za hra rukou
25:10 Vyloučen hráč #10 Matěj Kiprý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za opakované přestupky
21:11 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 5:2
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #9 Matěj Hodač, asistoval #15 Vít Kašpárek (5:2)
20:00 Střely v 1. části: 9:10
16:05 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:2
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #4 Matěj Budínský, asistoval #88 Adam Štyler (4:2)
10:39 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Adam Drga, asistoval #41 Jakub Drga (3:2)
10:00 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 3:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #4 Matěj Budínský (3:1)
08:29 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 2:1
05:46 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #60 Robin Bělík, asistoval #18 Vilém Doležal (1:1)
05:15 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 0:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Mikuláš Weinstein, asistoval #91 Jakub Otradovec (0:1)