59
  • 59 58:40
    Orka

BLACK ANGELS YONEX - Horní Počernice Orka 8:1
branky: 20. Lukáš Procházka, 25. Adam Štyler, 30. Matěj Budínský, 32. Robin Bělík, 40. Lukáš Procházka, 40. Matěj Lubas, 51. Matěj Budínský, 58. Matěj Budínský - 26. Slavomír Trepera; rozhodčí: Daniel Fišer - Marek Střída; vyloučení: 6:2; využití: 2:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Maxmilián Munduch 30 - Petr Šotola 37; po třetinách: 1:0, 5:1, 2:0
60:00 Komentář hostů Žáček Vojtěch (Vedoucí): Zápas se rozhodnul v druhé třetině, kde jsme se přestali soustředit na náš výkon. Neproměňování šancí nás pak stálo body. Děkujeme soupeři za skvělý zápas.
60:00 Komentář domácích Mikulášek Roman (Trenér): Prospaný začátek, naštěstí jsme v této pasáži přes super výkon našeho brankáře zvládli neinkasovat.Opět spousta naprosto zbytečných vyloučení na naši straně. Naštěstí se postupem času tým zvedl a máme plný počet bodů. Zítra musíme být koncentrovanější a namotivovanější na celé utkání. Díky všem za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 17:12
58:40 Timeout Horní Počernice Orka
57:35 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 8:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #4 Matěj Budínský, asistoval #88 Adam Štyler (8:1)
56:20 Vyloučen hráč #81 Šimon Mestek družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za špatné střídání
53:51 Vyloučen hráč #4 Matěj Budínský družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání
50:05 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 7:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #4 Matěj Budínský, asistoval #29 Tomáš Horák (7:1)
43:35 Vyloučen hráč #12 Matěj Lubas družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 15:13
39:42 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 6:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #12 Matěj Lubas, asistoval #3 Vojtěch Koštialik (6:1)
39:20 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 5:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #99 Lukáš Procházka, asistoval #10 Ondřej Kroužek (5:1)
31:25 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #60 Robin Bělík, asistoval #15 Vít Kašpárek (4:1)
29:44 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 3:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #4 Matěj Budínský z trestného střílení (3:1)
25:28 GÓL Horní Počernice Orka! 2:1
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #65 Slavomír Trepera, asistoval #10 Matyáš Míka (2:1)
25:05 Vyloučen hráč #81 Tomáš Vinkler družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání
24:05 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #88 Adam Štyler, asistoval #4 Matěj Budínský (2:0)
22:23 Vyloučen hráč #12 Oliver Voldřich družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za špatné střídání
21:14 Budinský v oslabení trefuje tyč
20:30 Vyloučen hráč #89 Adam Neuman družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 13:6
19:53 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #99 Lukáš Procházka, asistoval #89 Adam Neuman (1:0)
13:39 Bělík střílí do náruče brankaře
09:58 Vyloučen hráč #15 Vít Kašpárek družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání
07:29 Hraje se nahoru dolů
03:20 První vážná akce Štyler trefuje břevno