7:3
    Adam ČERNÝ
    (Machatý)

SOKOLI Pardubice - Torpedo Havířov 7:3
branky: 26. Adam Černý, 29. Ondřej Kubeš, 47. Ondřej Machatý, 47. Jan Vosáhlo, 50. Vojtěch Král, 55. Vojtěch Král, 57. Adam Černý - 3. David Křižák, 40. Vojtěch Bombač, 51. Vojtěch Mrowiec; rozhodčí: David Richter - Jiří Vaňous; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec 13 - Kryštof Rusz 9, Max Kirschner 1; po třetinách: 0:1, 2:1, 5:1
60:00 Komentář domácích Třískala Jan (Trenér): Jsme rádi za tři body, pozitivní byla hra v oslabení a v 5 proti 6, za to je třeba tým pochválit. Neustále musíme pracovat, rozhodně jsme dnes nepředvedli to na co náš tým má.
60:00 Komentář hostů Gaura Matúš (Asistent trenéra): Zápas by som rozdelil na 2 časti kde by som 1. a 2. tretinu hodnotil pozitívnejšie kde sme mali o niečo viac šancí a nedopusti sme sa chýb ktore rozhodli zápas. Osobne najviac ma asi mrzí důraz pred bránkoviskom súpera nevyužité šance. Poučíme sa a půjdeme ďalej. Ďakujeme súperom za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
59:58 Děkujeme Vám za dnešní utkání, poslední vteřiny Sokoli drželi balónek pod kontrolou a připisují si další výhru.
58:27 Domácí mají šanci 2x bodovat do prázdné, ale hosté skvělě blokují svým  tělem.
56:20 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #57 Ondřej Machatý (7:3)
55:36 Timeout Torpedo Havířov
54:36 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #37 Vojtěch Král, asistoval #7 Michal Puchner (6:3)
52:36 Hra se začíná přiostřovat.
50:51 GÓL Torpedo Havířov! 5:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #55 Vojtěch Mrowiec, asistoval #36 Tomáš Poruba (5:3)
50:51 Střídání brankáře. Nový brankář #77 Max Kirschner družstva Torpedo Havířov
49:49 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #37 Vojtěch Král, asistoval #25 Petr Kvasil (5:2)
48:06 Ujec ukazuje fotbalové zkušenosti.
46:35 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #39 Jan Vosáhlo bez asistence (4:2)
46:10 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #88 Matyáš Vašíček (3:2)
44:02 Vyloučen hráč #6 Ondřej Kubeš družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky
41:33 První střelu 3. třetiny si bere Vašíček.
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
39:37 GÓL Torpedo Havířov! 2:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #47 Vojtěch Bombač, asistoval #43 Dominik Ryška (2:2)
37:12 Král opět neproměňuje několikátou šanci.
32:51 Domácí brankář chytá nebezpečnou střelu Černého.
31:47 Domácí neproměnili šanci 3 na 1.
30:25 Král trefuje rozhodčího do lýtka.
29:31 Domácí ovládájí tuto třetinu za pomocí pardubických fanoušků, kteří bubnují jak to jen jde.
28:14 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #6 Ondřej Kubeš, asistoval #37 Vojtěch Král (2:1)
25:17 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #11 Ota Černohorský (1:1)
25:17 Černohorský nahrává volnému Černému před bránou a ten střelou tahem zakončuje. a tím snižuje stav utkání na 1:1.
23:13 Sokoli zatím aktivnější na balónku.
20:00 Střely v 1. části: 2:6
16:41 Machatý i Černohorský v šanci na velkém brankovišti hostů, ale oba trefují pouze obránce.
14:36 Matyáš Oliva svojí hlavou blokuje střelu hostů.
11:35 Vyloučen hráč #39 Jan Vosáhlo družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
11:16 Pezda zastavuje Machatého na středu hřiště, i on poté ztrácí balón.
10:15 Chimel trefuje boční síť domácího brankáře.
09:33 Černý nahrává Machatému před bránu, ale balónek se mu odráží od nohy a tak ztrácí šanci na vyrovnání.
06:40 Král trefuje obránce hostů, který okamžite vede protiútok.
05:12 Domácí po obdrženém gólu aktivnější.
02:31 GÓL Torpedo Havířov! 0:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #13 David Křižák, asistoval #4 Jan Warcholek (0:1)
02:31 O první gól dnešního utkání se postaral Křižák, který střílí z první sám před bránou.
01:03 Vhazování vyhrává strana hostů.