Adam KAŠPAR
    ()

Video

Torpedo Havířov - Florbal Primátor Náchod 8:4
branky: 13. Petr Juřica, 17. Jan Kocurek, 26. Antonín Krčmař, 30. Patrik Tichý, 33. Patrik Tichý, 44. Jan Chmiel, 54. Matyáš Zbránek, 56. Jakub Bitter - 14. Filip Matějů, 28. Antonín Donaj, 33. Adam Jakubský, 60. Adam Kašpar; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Vojtěch Vilím 13 - David Fröde 12; po třetinách: 2:1, 3:2, 3:1
60:00 Komentář domácích Kohút Rostislav (Trenér): Skvělý vstup do soutěže. Konečně jsme hráli v nějakém optimálnějším složení, tak jsme si mohli dovolit na soupeře vyvíjet tlak. První polovina utkání, kdy měl soupeř ještě energii byla vyrovnaná, ale druhou půlku jsme herně ovládli. I přes vítězství bylo v naší hře spoustu nepřesností a faulů. Na tom ale zapracujeme. Děkuji svým hráčům a soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Čečetka Jan (Trenér): nPrvní dvě třetiny z naší strany byly dobré. Rozdíl byl v tom, že soupeř narozdíl od nás dokázal hrubé chyby potrestat. Ve třetí třetině nám postupně docházely síly, a proto jsme nebyli schopni konkurovat soupeřově aktivní hře. Děkuji klukům za nasazení v tomto zápase a děkuji soupeři, rozhodčím a divákům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:40 GÓL Florbal Primátor Náchod! 8:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #88 Adam Kašpar bez asistence (8:4)
58:08 Hosté jsou již smířeni s výsledkem a nezkouší ani hru v šesti.
56:40 Domácí kombinují s míčkem a nepřipouštějí žádné komplikace.
55:19 Timeout Florbal Primátor Náchod
55:19 GÓL Torpedo Havířov! 8:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #44 Jakub Bitter, asistoval #54 Petr Juřica (8:3)
55:07 Domácí vybojovali úder v rohu útočné polovině, což jim při aktuálním skóre stačí.
53:27 GÓL Torpedo Havířov! 7:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #65 Matyáš Zbránek bez asistence (7:3)
53:27 Zbránek se štěstím procedil míček za záda hostujícího gólmana.
52:30 Další jedovka Chmiela od modré.
51:17 Trestné střílení družstva Florbal Primátor Náchod neproměnil #61 Martin Hanuš.
51:17 Vilím si na Hanuše skvěle počkal a zneškoďnuje trestné střílení.
50:20 Bitter zleva vyzkoušel Frödeho.
47:02 Ryška po rychlém přensení hry do útoku minul levou tyč.
46:25 Bitter po úspěšné kličce mířil nad.
45:01 Vilím vykopl levým betonem.
44:18 Jakubský zkoušel v samostatném úniku zakončit backhandovým přehozem, ale přehodil až moc.
43:16 GÓL Torpedo Havířov! 6:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #58 Jan Chmiel, asistoval #43 Dominik Ryška (6:3)
43:16 Chmiel propálil z rozehrávky vše, co mu stálo v cestě.
42:24 Největší šanci si v přesilovce hostí opět vytvořili domácí, Fröde kryje.
40:39 Vyloučen hráč #36 Tomáš Poruba družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
38:25 Domácí jsou kompletní.
37:40 Hanuš po sérii přihrávek střílí mimo.
36:24 Vyloučen hráč #55 Vojtěch Mrowiec družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za bránění ve hře
36:10 Jakubský opět nebezpečně zakončoval.
32:53 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #6 Jakub Vysoký (5:3)
32:53 Jakubský stihnul využít zbývající přesilovou hru a hosté jsou znovu na dostřel.
32:12 GÓL Torpedo Havířov! 5:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Patrik Tichý, asistoval #4 Jan Warcholek (5:2)
32:12 V oslabení unikli do situace 2v1 Warcholek s Tichým a druhý jmenovaný proměňuje.
31:14 Vyloučen hráč #65 Matyáš Zbránek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
29:42 GÓL Torpedo Havířov! 4:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #25 Patrik Tichý, asistoval #19 Matěj Pezda (4:2)
29:42 Tichý byl na pravém místě a doklepl Pezdovo nahození před branku.
29:14 Warcholek vyzkoušel pozornost Frödeho.
27:36 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #89 Antonín Donaj bez asistence (3:2)
27:36 Chyba v rozehrávce také na straně domácích, Donaj střelou pod horní tyč dostává hosty na dostřel.
26:47 Kuntoš se dostal od mantinelu a jen těsně míjí levou tyč.
25:39 GÓL Torpedo Havířov! 3:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #93 Antonín Krčmař bez asistence (3:1)
25:39 Krčmář využil zaváhaní v rozehrávce Náchoda a domácí odskakují na dvě branky.
23:10 Vilím skvěle proti dravému průniku Jakubského.
21:55 Bombač místo střely volil přihrávku, která byla tím horším řešením.
20:33 Warcholek se po nepřesné přihrávce musel rychle vracet.
20:00 Střely v 1. části: 4:6
19:22 Vilím kryje samostatný únik Hencla.
18:35 Torpedo se bez větších problémů ubránilo a je v pěti.
16:33 Vyloučen hráč #43 Dominik Ryška družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
16:24 GÓL Torpedo Havířov! 2:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #15 Jan Kocurek, asistoval #25 Patrik Tichý (2:1)
16:24 Na konci úspěšné kombinace domácích v útočném pásmu stál Kocurek, který vrací domácím vedení.
14:20 Hra se nám s pvními góly trochu otevírá, sledujeme šance na obou stranách.
13:12 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Filip Matějů, asistoval #21 Petr Hencl (1:1)
13:12 Hosté přicházejí s rychlou odpovědí. Matějů šťastnou trefou vyrovnává.
12:44 GÓL Torpedo Havířov! 1:0
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #54 Petr Juřica, asistoval #58 Jan Chmiel (1:0)
12:44 Juřica ze středu pohotově vystřelil a propálil Frödeho.
12:15 Chmiel nastřeluje tyč.
11:47 Vysoký zleva na domácího gólmana nevyzrál.
08:55 Další nebezpečná situace před brankou domácích, Vilím na místě.
06:15 Vilím chytá zajímavě rozehranou standartku hostí.
04:21 Na první střelu mezi tyče stále čekáme.
02:47 Střelu Pezdy zblokoval obránce.
01:50 Úvod utkání ve znamení nepřesností z obou stran.
00:01 Zahajovací buly utkání pro tým Náchoda.