7:3
    Rudolf VOJÁK
    (Kakrda)

Florbal Chomutov - FB Hurrican Karlovy Vary 7:3
branky: 3. Matěj Dolejší, 15. Jan Ibl, 21. Jan Ibl, 22. Jan Holovej, 34. Filip Žižka, 38. Adam Martin, 55. Jan Ibl - 55. Robin Rada, 56. Marek Owczarzy, 60. Rudolf Voják; rozhodčí: Erik Demi - David Scholz; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Jan Leština 22 - Marek Matějka 29; po třetinách: 2:0, 4:0, 1:3
60:00 Komentář domácích Bejček Ondřej (Trenér): Dnešní utkání velice dobře zvládnuté. Těší mě, že do poloviny zápasu byl vidět konečně propis tréninkového procesu. Děkuji soupeři za utkání a fairplay.
60:00 Komentář hostů Moravec Filip (Trenér): Bída. Dnes jsme nepředvedli vůbec nic. Přehlídka individuálních chyb a pomalé hry. Takhle se juniorská soutěž hrát nedá.
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:58 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #24 Ondřej Kakrda (7:3)
59:58 A Karlovy Vary se znovu prosazují.
57:49 Hra se nám na chvilku pozastavila poté, co byl Ibl nepříjemně zasáhnut do zad a vypadá to, že tento zápas už nedohraje.
55:24 Hosté si nejspíš schovávali góly na závěr utkání.
55:23 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #41 Marek Owczarzy, asistoval #43 Rudolf Voják (7:2)
54:49 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Robin Rada, asistoval #24 Ondřej Kakrda (7:1)
54:49 Karlovarští se dočkali, první branka je na světě.
54:08 GÓL Florbal Chomutov! 7:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #91 Matěj Dolejší (7:0)
52:45 Vyloučen hráč #90 Kryštof Josef Kalijanko družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za špatné střídání
52:34 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
51:30 Výborný obranný zákrok Šlechty, který jednoznačně zabránil gólové situaci.
48:43 Informace pro fajnšmekry: střelami se to jenom hemží, ale každá druhá míří nad branku.
46:43 Diváci v hale mohli sledovat, jak byl Dolejší láskyplně objat od Rady.
42:45 Karlovarští se snažili vstřelit svou první branku, ale štěstíčko jim dneska moc nepřeje.
40:00 Střely ve 2. části: 15:7
39:30 Páteční večer si přišlo zkrášlit do sportovní haly 69 diváků. Zbylá většina pravděpodobně zavítala na maturitní ples, který probíhá v místním divadle.
37:38 GÓL Florbal Chomutov! 6:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #34 Jan Ibl (6:0)
35:22 No, zápas neoplývá zrovna krásou.
33:38 GÓL Florbal Chomutov! 5:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #72 Filip Žižka, asistoval #34 Jan Ibl (5:0)
32:14 Martinova střela, která ale končí pouze mimo branku.
28:48 Vyloučen hráč #34 Jan Ibl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
27:59 Dedeciova střela označkovala brankovou konstrukci, kterou střeží Matějka.
25:58 Dvě střely na karlovarskou branku, ale ani jedna neskončila v brance.
24:31 Šlechtova prudká střela minula bránu.
21:31 Nepsané pravidlo "Nedáš, dostaneš" se teď potvrdilo.
21:30 GÓL Florbal Chomutov! 4:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #19 Jan Holovej, asistoval #29 Vít Sobek (4:0)
21:15 Hofman minul prázdnou branku.
20:53 GÓL Florbal Chomutov! 3:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #51 Adam Martin (3:0)
20:00 Střely v 1. části: 11:6
18:38 Sobek byl okraden o balónek dvěma hráči z Karlových Varů a ihned se řítí dopředu.
16:44 Vyloučen hráč #41 Marek Pleskač družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře
16:44 Máro, to nevypadalo pěkně.
14:45 Skvělá přihrávka Martina přes celé hřiště na Ibla, který zvyšuje na 2:0.
14:44 GÓL Florbal Chomutov! 2:0
13:37 ... a nic z toho.
13:32 Hosté hrozí svým útokem.
12:05 Skvělá kombinace Martina s Iblem, střelu s přehledem chytá Matějka.
09:47 Sobek na hranici s pravidly obral Krechňákovi o balónek a žene se okamžitě vpřed.
07:01 Karlovy Vary rychle odpovídají na nepovedenou střelu Dolejšího, ale ani tato akce neskončila pro hosty šťastně.
06:12 Dolejší zkoušel opět zahrozit, ale míček mu sjel z čepele.
02:22 GÓL Florbal Chomutov! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší bez asistence (1:0)
02:22 Krásné gesto trenéra Filipa Moravce, ze které smekají klobouk všichni chomutovští hráči. Branka zpočátku nebyla rozhodčími uznána, ale trenér Karlových Varů se k brance přiznal.
00:47 Svůj první útok založili i Chomutovští, ale i tato akce skončila bez branky.
00:16 První šance hostů, ve které se vyskytl Krechňák - jeho střela skončila ale nad.