59
  • 59 58:49
    Došwich

Panthers Praha - FBC DOŠWICH MILEVSKO 6:5
branky: 12. Ondřej Pokorný, 17. Matěj Motl, 21. Matěj Motl, 34. Matyáš Uher, 41. Marek Urban, 46. Ondřej Suchánek - 2. Matěj Čajan, 11. Jakub Trojáček, 36. Petr Heřmánek, 42. Matěj Čajan, 52. Jakub Trojáček; rozhodčí: Jaromír Péc - Matyáš Vašňovský; vyloučení: 5:4; využití: 1:0; diváků: 24; zásahy brankářů: František Stárek 25 - Petr Vitoň 19; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Jenšík Lukáš (Trenér): Dnes jsme si v klidu šli zapinkat. Díky soupeři za fair play utkání.
60:00 Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér): Dneska slušně odmakaný zápas. Celých 60 minut jsme se drželi blízko bodům, ale nakonec to nevyšlo a přesto klukům děkuji za předvedený výkon. Soupeři děkuji za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
58:49 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
56:45 Vyloučen hráč #6 Filip Prokop družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:54 Vyloučen hráč #88 Ondřej Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
51:42 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #17 Jakub Trojáček bez asistence (6:5)
49:46 Vyloučen hráč #48 Hynek Hák družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:34 GÓL Panthers Praha! 6:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #54 Ondřej Suchánek z trestného střílení (6:4)
44:14 Domácí ubránili přesilovou hru a opět hrají v plném počtu.
42:14 Vyloučen hráč #94 Marek Urban družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra bez florbalky
41:29 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #96 Matěj Čajan, asistoval #53 Luboš Homolka (5:4)
41:28 Čajan si obehrál dva obránce domácích a s pomocí Homolky střílí 4. gól hostujících
40:57 GÓL Panthers Praha! 5:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #81 David Beneš (5:3)
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
39:26 Vyloučen hráč #97 Eduard Chalupa družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za blokování florbalky
38:27 Vyloučen hráč #81 David Beneš družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
36:42 Hlaváč ztrácí z posledního, ale situaci 2 na nikoho s přehledem zachraňuje.
35:08 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #38 Petr Heřmánek bez asistence (4:3)
35:07 Heřmánek si potáhl balon přes středové pásmo a prostřeluje sítě domácí branky.
33:13 GÓL Panthers Praha! 4:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #26 Šimon Jelínek (4:2)
33:12 Uher z rozehrávky strefuje pravé víko a Pantheři se dostávají do dvoubrankového vedení
29:18 Hostují nyní málem dorovnali, ale Stárek neskutečným zákrokem přenechává domácí náskok.
26:28 Uvírovi se podařilo zabránit přečíslení hostujících.
20:43 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #75 Matěj Motl, asistoval #88 Ondřej Pokorný (3:2)
20:00 Střely v 1. části: 6:11
18:06 Vyloučen hráč #54 Ondřej Suchánek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
16:55 GÓL Panthers Praha! 2:2
16:52 Vyloučen hráč #97 Eduard Chalupa družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
13:45 Bouma krásně našel Hlavače na středu, ale šance bohužel končí v rukou hostujícího golmana.
11:30 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #88 Ondřej Pokorný, asistoval #75 Matěj Motl (1:2)
10:02 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:2
10:01 Trojáček využil špatné náhrávky v domácí obraně a připisuje tím hostům druhou branku.
08:04 Hostujícímu týmu se zatím nedaří proměnit přesilovou hru.
06:26 Vyloučen hráč #31 Samuel Hron družstva Panthers Praha na 2 minuty za opakované přestupky
03:53 Bulvas střílí od poloviny, ale rána bohužel končí v zahuštěném brankovišti.
01:02 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #96 Matěj Čajan, asistoval #93 Vojtěch Kodad (0:1)
00:02 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Dámy a pánové, vítáme Vás u 15. kola CE soutěže juniorů.