7:4
    Lubomír SILVESTR
    ()

FBC Štíři Č. Budějovice - FBC DOŠWICH MILEVSKO 8:4
branky: 16. Matyáš Křivský, 17. Matyáš Cajthaml, 22. Jáchym Peprný, 23. Matyáš Cajthaml, 29. Matyáš Křivský, 32. Matyáš Cajthaml, 39. Matyáš Křivský, 60. Matyáš Cajthaml - 6. Patrik Novotný, 23. Luboš Homolka, 34. Patrik Novotný, 60. Lubomír Silvestr; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 6:1; využití: 1:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Václav Postl 15 - Matěj Habart 39; po třetinách: 2:1, 5:2, 1:1
60:00 Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí): Od začátku dokonce jsme byli lepší a šli si za výhrou i přes obří množství oslabení. Snad kluci pochopili, kudy může vést cesta k výhrám. Dneska splněn první krok ze tří.
60:00 Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér): Díky klukům za statečný výkon, pro spoustu z nich to byla premiéra v této soutěži. Za mě to zvládli velmi dobře a já jim za to děkuji. Děkuji soupeři za zápas a těším  se na další víkend.
60:00 Střely ve 3. části: 14:8
59:56 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 8:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml, asistoval #26 Damián Drefko (8:4)
59:49 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #10 Lubomír Silvestr bez asistence (7:4)
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:45 Ve sportovní hale si myslíme, že Štíry už výhra nemine.
52:14 Domácí hrají v plném počtu.
50:43 Basík měl krásnou šanci, zákrok se mu nepovedl.
50:14 Vyloučen hráč #10 Khac Nhat Trinh družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
50:00 Je před námi poslední půlka třetiny.
47:41 Domácí hrají v plnéem počtu.
46:18 Milevsko hraje přesilovou hru.
45:41 Vyloučen hráč #60 Matyáš Cajthaml družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
41:12 Křivký udělal krásnou střelu.
40:56 Utkání je dost pod tlakem.
40:01 Je před námi poslední třetina.
40:00 Střely ve 2. části: 18:4
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #7 Matyáš Křivský, asistoval #60 Matyáš Cajthaml (7:3)
33:22 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný, asistoval #53 Luboš Homolka (6:3)
31:50 Vyloučen hráč #7 Matyáš Křivský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
31:06 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml, asistoval #23 Matyáš Cuřín (6:2)
28:33 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #7 Matyáš Křivský, asistoval #10 Khac Nhat Trinh (5:2)
25:54 Domácí tým hraje v plném počtu.
23:54 Milevsko hraje přesilovou hru.
22:54 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml, asistoval #29 Lukáš Michal (4:2)
22:54 Domácí si to od Milevska líbit nenechají a hned jim góla vrací.
22:20 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #53 Luboš Homolka, asistoval #72 Tomáš Novák (3:2)
22:20 Milevsko po gólu Štírů zabrali a snaží se je dohnat.
21:22 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #92 Jáchym Peprný, asistoval #10 Khac Nhat Trinh (3:1)
21:22 Domácí hned v prvních dvou minutách střelili gól a pojistili si tím vedení.
20:01 Je před námi druhá třetina.
20:00 Střely v 1. části: 15:7
17:50 Vyloučen hráč #58 Vojtěch Basík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
17:50 Milevsku hraje přesilovou hru, mají šanci vyrovnat.
16:02 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml bez asistence (2:1)
16:02 Domácím dodal sílu první gól a po chvíli se dostali do vedení.
15:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #7 Matyáš Křivský, asistoval #92 Jáchym Peprný (1:1)
15:23 Domácí využili přesilové hry a dorovnali.
14:46 Vyloučen hráč #4 Matyáš Hrych družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za bránění ve hře
13:36 Cuřín krásně sebral Milevsku míček. Tím zařídil šanci na gól.
10:03 Je za námi první půlka první třetiny, a zároveň je druhá půlka před námi, domácí mají dost času na to aby vyrovnali. A šli do druhé třetiny třeba i ve vedení.
08:42 Domácí hrají v plném počtu.
06:42 Vyloučen hráč #60 Matyáš Cajthaml družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:42 Nejen, že domácí prohrávají o jeden gól, ale ještě hrají v oslabení.
05:58 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #7 Patrik Novotný bez asistence (0:1)
03:12 Peprný měl krásnou střelu.
02:12 Občas nevíme jestli před námi je hřiště nebo pole, protože hráči padají jako brambory.
00:56 Domácí měli krásnou šanci. Ale přestřelili bránu.
00:01 Vítám vás na dnešním zápase.