59
  • 59 58:43
    Kanonýři

Kanonýři Kladno - Florbal Chomutov 6:7
branky: 8. Adam Staněk, 10. Marek Hauptmann, 11. Dominik Horák, 15. Marek Hauptmann, 24. Šimon Procházka, 37. Dominik Horák - 8. Jan Ibl, 14. Adam Fišer, 24. Adam Dedecius, 39. Matěj Dolejší, 46. Lukáš Kugel, 52. Tobiáš Fojtík, 52. Jan Ibl; rozhodčí: Jaromír Péc - Matyáš Vašňovský; vyloučení: 5:6; využití: 2:2; diváků: 32; zásahy brankářů: Lukáš Hekl 17 - Jan Leština 20; po třetinách: 4:2, 2:2, 0:3
60:00 Komentář domácích Novák Jan (Trenér): Dneska jsme se přesvědčili o tom, že proti nám nemusí soupeř zahrát vůbec nic a stejně si může odvést body. 40 minut jsem měl z nás velmi dobrý dojem. Poté přišla třetí třetina, kde jsme opět totálně vyhořeli. Stejně jak včera, za stavu, kdy těsně vedeme, jsme vylučovaní za nesportovní chování, sekání, oplácení a podobný nesmysly. Chválit za 40 minut hry rozhodně nebudu.
60:00 Komentář hostů Bejček Ondřej (Vedoucí): V dnešním zápase nás opět trápil velmi vlažný start a zbytečná vyloučení. Nevím, kdy se poučíme a začneme hrát zápasy od začátku a plnit pokyny, které si říkáme. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
59:05 Kladno zkouší v šesti hráčích.
58:43 Timeout Kanonýři Kladno
57:04 Kladno kombinuje na své polovině.
54:53 Frýba po krásné kombinaci, přestřeluje soupeřovu branku.
54:05 Chomutov na míčku na své polovině.
53:27 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #89 Karel Frýba.
53:27 Kapitán Frýba, bohužel nájezd neproměnil.
51:51 GÓL Florbal Chomutov! 6:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #24 Mikuláš Novotný (6:7)
51:51 Chomutov se dostává do vedení.
51:26 Chomutov vyrovnává, stav je nerozhodně.
51:16 GÓL Florbal Chomutov! 6:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #14 Tobiáš Fojtík, asistoval #25 Adam Fišer (6:6)
50:10 Vyloučen hráč #98 Šimon Procházka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
50:10 Chomutov má přesilovou hru.
50:09 Chomutov v plném počtu.
49:35 Hekl vychytal střelu Chomutova.
49:15 Vyloučen hráč #66 Matyáš Růžička družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
49:15 Oba týmy hrají v oslabení.
48:53 Chomutov se drží na míčku.
48:07 Vyloučen hráč #7 Martin Pretl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:07 Kladno má další přesilovou hru.
45:50 GÓL Florbal Chomutov! 6:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #54 Lukáš Kugel, asistoval #39 Vojtěch Daňo (6:5)
45:50 Chomutov snižuje po střele Kugela.
45:20 Chomutov se drží na útočné polovině.
44:31 Chomutovský golmán vychytal střelu Procházky.
42:10 Růžička obral Chomutov o míček.
41:36 Horák přestřeluje branku.
40:01 Úvodní bule pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
38:45 GÓL Florbal Chomutov! 6:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #24 Mikuláš Novotný (6:4)
38:45 Chomutov snižuje po střele Dolejšího.
37:24 Hekl vychytal střelbu Chomutova.
36:34 Kladno využívá rychle přesilovou hru po střelbě Horáka.
36:28 GÓL Kanonýři Kladno! 6:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #44 Marek Hauptmann (6:3)
36:04 Vyloučen hráč #29 Vít Sobek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
36:04 Kladno má další přesilovou hru.
32:55 Oba týmy opět v plném počtu.
32:03 Kladno stále na míčku.
30:54 Vyloučen hráč #78 Adam Staněk družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení
30:54 Vyloučen hráč #91 Matěj Dolejší družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
30:54 Oba týmy hrajou v oslabení.
30:00 Kladno v plném počtu.
29:36 Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #44 Marek Hauptmann.
29:36 Hauptmann při trestném střílení trefuje tyčku.
28:56 Chomutov v plném počtu.
28:02 Oba týmy hrají v oslabení.
27:57 Vyloučen hráč #31 Matěj Půček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za zvedání florbalky
26:51 Vyloučen hráč #58 Adam Dedecius družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
26:51 Přesilová hra pro domácí.
24:46 Chomutov v šanci, ale přestřeluje.
23:47 GÓL Kanonýři Kladno! 5:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka, asistoval #88 Lukáš Hekl (5:3)
23:47 Kladno si bere zpět dvoubrankový náskok, po střelbě Procházky.
23:11 GÓL Florbal Chomutov! 4:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #58 Adam Dedecius, asistoval #90 Kryštof Josef Kalijanko (4:3)
23:11 Chomutov snižuje.
22:07 Kladno stále na míčku.
21:20 Růžička rozjíždí akci Kladna.
20:54 Chomutov se ubránil oslabení.
20:01 Zahájení druhé třetiny, bule pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 10:8
18:51 Vyloučen hráč #91 Matěj Dolejší družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za zdržování hry
18:51 Třetí přesilová hra v utkání, tentokrát pro Kladno.
17:06 Chomutov v šanci, ale Žižka přestřelil bránu.
15:41 Chomutov kombinuje na útočné polovině.
14:36 GÓL Kanonýři Kladno! 4:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #44 Marek Hauptmann, asistoval #72 Michal Douša (4:2)
14:36 Kladno si bere zpět dvoubrankový náskok po Hauptmannově střele.
13:54 GÓL Florbal Chomutov! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #25 Adam Fišer, asistoval #24 Mikuláš Novotný (3:2)
13:54 Chomutov využívá přesilovou hru.
12:00 Vyloučen hráč #44 Marek Hauptmann družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za zdržování hry
12:00 Druhá přesilová hra v utkání, tentokrát pro Chomutov.
10:50 Kladno využívá přesilovou hru.
10:47 GÓL Kanonýři Kladno! 3:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #89 Karel Frýba (3:1)
10:06 Vyloučen hráč #34 Jan Ibl družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
09:44 GÓL Kanonýři Kladno! 2:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #44 Marek Hauptmann, asistoval #77 Jan Blažek (2:1)
09:20 Hekl likviduje další střelu Chomutova.
08:49 Tvrdý souboj mezi Doušou a Pretlem, končí pádem přes mantinel.
07:59 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #25 Adam Fišer (1:1)
07:59 Chomutov vyrovnává.
07:52 GÓL Kanonýři Kladno! 1:0
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #78 Adam Staněk, asistoval #74 Martin Pešta (1:0)
07:52 Domácí se dostávají do vedení.
06:20 První střela Kladna, golman z Chomutova vychytal.
04:42 Chomutov stále na míčku.
03:00 Chomutov znovu střílí, Hekl opět vychytal.
01:30 Šance Chomutova, Hekl vychytal.
00:00 Úvodní bule pro domácí.