2:6
    Damián DREFKO
    (Peprný)

FBC Štíři Č. Budějovice - Wizards DDM SO Praha 10 2:6
branky: 14. Dominik Burda, 56. Damián Drefko - 5. Lukáš Tichopád, 5. Filip Černý, 12. Matěj Bednář, 14. Matěj Bednář, 35. Filip Černý, 38. Filip Černý; rozhodčí: Radek Chýna - Filip Novák; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Tomáš Kaňák 20 - Eduard Vladař 25; po třetinách: 1:4, 0:2, 1:0
60:00 Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí): Dneska jsme určitě nebyli horším soupeřem, ale Wizardi nás vytrestali v efektivitě, kdy nám dávali góly z brejků a v přesilovce. Musíme lépe nakládat s šancemi, které se nám v takovém zápase nabízejí.
60:00 Komentář hostů Urbanec Roman (Vedoucí): Těžký zápas s houževnatým soupeřem. Stále více je vidět souhra jednotlivých lajn a kdyby dvě obrany nepředržovaly míček, tak  nějakou další branku by tým i dal.  Příjemný zbytek víkendu.
60:00 Střely ve 3. části: 10:13
56:38 Ballák chtěl až moc na hřiště , po cestě mu stál v cestě mantinel , takže on i celá řada mantinelů leží na zemi
55:34 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #26 Damián Drefko, asistoval #92 Jáchym Peprný (2:6)
54:22 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
47:23 Domácím se vývoj zápasu vůbec nelíbí , hosté jim ale nedávají vůbec nic zadarmo
43:51 Vyloučen hráč #87 Dominik Burda družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:42 Wizards se snaží uklidnit hru a držet si svůj náskok v klidu
40:21 Štírům se přesilovka nepovedla a tak se nám skóre nemění
40:00 Střely ve 2. části: 10:5
38:20 Vyloučen hráč #16 Pavel Linhart družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:02 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý, asistoval #88 Matěj Bednář (1:6)
36:13 Drefko zůstává ležet na zemi , po pomoci od zdravotnice se zvedá a a odchází ze hřiště
34:54 Tempo hry se stále zvyšuje a faulů přibíva faulů , uvidíme jak rozhodčí tento zápas zvládne
34:49 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:5
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #81 Filip Černý z trestného střílení (1:5)
31:16 Kratochvílovi se rozhodnutí rozhodčích nelíbí , ale rozhodčí si je svým rozhodnutím jistý , takže hra pokračuje
29:31 Štíři ostřelují branku hostí , Vladař však vládne svému území bezchbně
28:11 Šafařík se teď snažil projít sám přes 3 hráče , neprošel
27:19 Kombinace domácím nechybí , u zakončení už je to ale horší
26:12 Hra se uklidnila a přelévá se z jedné strany na druhou
23:11 Ze hřiště se stávají jatka , hráči obou týmů lítají přes mantynely , uvidíme zda se dočkáme dalšího vyloučení
20:05 Štíři berou soupeři hned po buly míček a prověřují hostujícího brankáře
20:01 První buly vyhrávají wizards
20:00 Střely v 1. části: 7:8
13:17 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #87 Dominik Burda, asistoval #83 Vojtěch Oulehla (1:4)
13:10 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #7 Marek Sedliský (0:4)
11:43 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #25 Marek Bauer (0:3)
11:25 Vyloučen hráč #55 Adam Tůma družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:49 Wizards se svým pohotovým přístupem dostávají do 2 brankového vedení a je vidět že domácí jsou jejich hrou zaskočeni
04:34 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:2
04:06 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #77 Lukáš Tichopád bez asistence (0:1)
02:06 Hra se přelévá z jedné strany na druhou
01:23 Štíři už od prvních minut aktivně napadají a tvoří si mnoho akcí
00:01 První buly vyhrávají domácí