• 61 60:17
    2
    nesportovní chování

FBC DOŠWICH MILEVSKO - Panthers Praha 5:4p
branky: 7. Hynek Hák, 33. Daniel Dolejš, 56. Daniel Dolejš, 57. Daniel Dolejš, 61. Adam Dvořák - 26. David Beneš, 34. Vojtěch Ježek, 36. Marek Linha, 41. David Beneš; rozhodčí: Jaroslav Peterka - Šimon Vančata; vyloučení: 0:1 + Vojtěch Ježek OS; využití: 0:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Matěj Habart 20 - František Stárek 18; po třetinách: 1:0, 1:3, 2:1, 1:0
65:00 Komentář hostů Jenšík Lukáš (Trenér): Děkuji soupeři za zápas.
65:00 Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér): Dneska jsme se na goly strašně nadřeli, ve třetí třetině jsme ukázali vůli po vítězství, ale nemohli jsme dát gola. Naštěstí se to ke konci povedlo, v prodloužení bylo odměněno naše došwihácké srdíčko. Děkuji soupeři za velmi hezký zápas.
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
65:00 Ukončení prodloužení
60:17 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #32 Adam Dvořák z trestného střílení (5:4)
60:17 Vyloučen hráč #28 Vojtěch Ježek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
60:17 Vyloučen hráč #28 Vojtěch Ježek družstva Panthers Praha - osobní trest
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 11:12
56:07 Vypjatá hra nastává až do samotného konce. Nyní je skore vyrovnané a hráči mají poslední možnosti na zlepšení ve svůj prospěch.
56:06 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #11 Matěj Duba (4:4)
55:04 I Milevsko si užilo trestné střílení. A Dan Dolejš taky proměnil.
55:03 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš z trestného střílení (3:4)
52:13 Hosté do hry přidali sílu a velký press na hráče. I přes velký náskok se dále snaží nahnat si body.
49:37 Došwich měl výbornou šanci na zakončení do soupeřovy branky. Bohužel bylo slyšet jen cinknutí tyčky.
42:44 Výborný zákrok domácího golmana Habarta. Ze vše sil se snaží držet tým.
40:54 GÓL Panthers Praha! 2:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš bez asistence (2:4)
40:00 Střely ve 2. části: 5:8
35:11 Tvrdý útok hostů vyústil v jejich další gol a navýšení skore.
35:10 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Marek Linha, asistoval #31 Samuel Hron (2:3)
33:14 Ježek zamíchal florbalkou a zamíchal kartami zápasu.
33:13 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #28 Vojtěch Ježek z trestného střílení (2:2)
32:37 Domácí obsadili hrací půlku Panterů a rychlými akcemi a prorazili soupeře.
32:36 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #7 Patrik Novotný (2:1)
25:57 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #94 Marek Urban (1:1)
22:31 Hosté nasadali ve druhé třetině opět rychlé tempo. Na hřiští běhají ze strany na stranu.
20:00 Střely v 1. části: 6:4
17:33 Hosté hrají tvrdě a hodně na tělo.
12:07 Hráčské výkony obou týmu jsou na stejné úrovni. Jak dobrá obrana, tak útok.
06:10 Po dlouhé době, co měli hosté kontrolu nad míčkem, domácí avšak využili chyby a dostali se za golmana.
06:09 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:0
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #48 Hynek Hák, asistoval #95 Jindřich Král (1:0)
01:59 Hosté se rychlé pohybují po hřišti a snaží se zmát a uhnat soupeře.