(Hron)
  • 59 58:43
    FbC Plzeň

Panthers Praha - Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA 6:5
branky: 4. Šimon Jelínek, 8. Marek Urban, 14. David Beneš, 27. Vojtěch Ježek, 57. Marek Linha, 59. Matěj Motl - 17. Matěj Kubeš, 19. Filip Huml, 32. Jan Šik, 45. Adam Löwy, 47. Michal Fuchs; rozhodčí: Dominik Hrubý - Vít Žebra; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 23; zásahy brankářů: František Stárek 25 - Petr Smazal 29; po třetinách: 3:2, 1:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Hudec Dominik (Asistent trenéra): Dnešní zápas jsme jednoznačně prohráli na střídačce. Na hřišti jsme však ke konci předvedli větší chuť a se štěstím si odnášíme 3 body do tabulky a to je to, co se počítá. Děkujeme soupeři za utkání a fanouškům za podporu.
60:00 Komentář hostů Täuber Jaromír (Trenér): Utkání bylo dvě třetiny v menším tempu z obou stran. Plno nepřesností, hodně protiútoků. V třetí třetině se z mého pohledu hrál nejlepší florbal v daleko vyšší intenzitě. Myslím si, že jsme v ní tahali za delší konec, nicméně všechny body berou domácí a je to třeba respektovat. Nás může mrzet jak nezvládnutý závěr, tak dvě třetiny nevýrazné hry. Děkuji všem aktérům utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 16:13
59:59 Už se zdálo, že na téhle zahrádce sklízet nebudeme, ale řepíkatý celer vykvetl v pravou chvíli.
59:31 Plzeň tlačí co jim síly stačí.
58:49 Plzeň to zkouší v šesti.
58:43 Timeout Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA
58:43 GÓL Panthers Praha! 6:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 Matěj Motl, asistoval #31 Samuel Hron (6:5)
58:43 A je to tady! Parádní kombinace a domácí jsou opět ve vedení.
56:50 GÓL Panthers Praha! 5:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Marek Linha, asistoval #88 Ondřej Pokorný (5:5)
56:50 A domácí využívají přesilovou hru.
56:20 Lihna pálí mimo.
56:00 Jakoby domácím došel dech, všude jsou druzí.
55:10 Vyloučen hráč #18 Matěj Sobek družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za sekání
55:10 I domácí si zahrají přesilovou hru v tomto utkání.
53:10 Teďka na druhé straně série zákroků Stárka.
47:20 Série parádních zákroků od plzeňského brankáře.
47:10 Ježek parádně vybojoval, ale jeho přihrávka nenašla příjemce.
46:33 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 4:5
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #10 Michal Fuchs, asistoval #26 Jan Šik (4:5)
46:33 Plzeň poprvé v tomto utkání ve vedení.
44:20 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 4:4
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #21 Adam Löwy, asistoval #28 Václav Konečný (4:4)
44:20 Pokorný nedokázal zpracovat skákavý balónek a Plzně rychle srovnává stav utkání.
40:40 Výborná akce domácích, jenže gól nekončí v síti, takže…
40:01 Právě nám začíná třetí třetina a domácí opět ve vedení jen o jednu branku,
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
40:00 Hosté nedokázali využít přesilovou hru.
39:23 Stárek chytá.
37:57 Vyloučen hráč #17 Matyáš Uher družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
37:57 To byla kosa jak od prvorepublikového zemědělce...
37:22 Hosté si zahrají první přesilovou hru v tomto utákání, zatím to zkoušejí v šesti.
31:03 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 4:3
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #26 Jan Šik, asistoval #17 Matěj Rapp (4:3)
29:48 Linha trefuje tyčku.
29:22 Domácí drží míček dlouho na soupeřově polovině.
26:03 GÓL Panthers Praha! 4:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #28 Vojtěch Ježek, asistoval #26 Šimon Jelínek (4:2)
26:03 Gól od půlky? Pro Ježka žádný problém. Samozřejmně díky skvělé práci před bránou.
25:27 Plzeň si tvoří šance, ale na Stárkovu branku nic neletí.
21:50 Kaas zkouší prověřit Stárka, ale pálí mimo.
20:00 Do druhé části nastupují domácí s jednobrankovým náskokem, uvidíme co nám ještě tento zápas nabídne.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
18:59 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:2
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #14 Filip Huml, asistoval #20 Patrik Hájek (3:2)
18:59 Hlaváč u mantienlu chyboval a Plzeň z protiútoku snižuje náskok pouze na jeden gól.
16:24 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:1
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš, asistoval #20 Patrik Hájek (3:1)
16:24 A máme tady odpověď hostů, v zmatku před brankou se nejlépe zorientoval Kubeš.
13:21 GÓL Panthers Praha! 3:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #94 Marek Urban (3:0)
11:50 Motl dokázal zablokovat přihrávku a domácí opět na balónku.
10:16 Domácí využívají ke kombinací celou hrací plochu, ale střely končí mimo.
08:00 Domácí dlouho na míčku, ale poté chyboval Hradecký a následuje tlak od Plzně.
07:00 GÓL Panthers Praha! 2:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #17 Matyáš Uher (2:0)
07:00 Na časomíře svítí šťastné číslo, po parádní kombinaci Urban navyšuje vedení.
06:12 Parání akce domácích, ale míček končí za mantinelem.
05:30 Obrovský tlak na svatyni plzeňských hráčů, Smazal drží.
04:44 Na druhé straně zkouší střelbu Šik, pálí mimo.
04:32 Suchánek z výběhu pálí pouze do bloku.
03:11 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #26 Šimon Jelínek, asistoval #88 Ondřej Pokorný (1:0)
03:11 A máme tady první branku! Jelínek prošel obranou Plzně a parádně zavěsil.
02:01 Baxa dostal přihrávku před bránu, ale bohužel míček promáchl.
01:22 Panteři budou rozehrávat v rohu soupeře.
00:54 Plzeň zkouší hokejově nahodit do rohu, ale tam je první pražský Pokorný.
00:01 Úvodní buly prvního kola vyhrávají domácí Panteři.
00:00 Hezký sobotní den fanoušsci juniorského florbalu. Dnes nás čeká 1. kolo CE soutěže juniorů, toto utkání je pro domácí Pantery jiné co se týče prostředí, dnes hrajeme ve sportovní hale v Hořovicích. Začínáme již za malý moment.