6:9
    Matyáš BOREK
    (Trnka)

Předvýběr.CZ Florbal MB - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 6:9
branky: 9. Jan Michalec, 18. Matěj Miclík, 35. Ondřej Duben, 48. Václav Klepal, 49. Štěpán Hendrych, 56. Ondřej Duben - 6. Samuel Kopejtko, 8. Daniel Grézl, 12. Lukáš Rada, 15. Daniel Grézl, 25. Maxim Grega, 27. Samuel Kopejtko, 30. Maxim Grega, 37. Jakub Nový, 59. Matyáš Borek; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Matěj Veselý 28 - Miroslav Kovařík 22; po třetinách: 2:4, 1:4, 3:1
60:00 Komentář domácích Feigl Tomáš (Trenér): V prvních dvou třetinách jsme byli příliš ustrašení. Pozdě jsme dostupovali hráče na naší polovině a z toho nám napadalo pár, pro hosty snadných gólů. Báli jsme se využít šance na přečíslení, které vznikali díky agresivního presinku Bohemky. Cením si poslední třetiny kdy jsme ukázali charakter a dokázali se vrátit do zápasu. Pro náš omlazený tým dnes výborná zkušenost do budoucna. Díky soupeři za zápas, divákům za podporu a těšíme se na zítřejší zápas s Chodovem.
60:00 Komentář hostů Palatínus Antonín (Trenér): Ačkoliv jsme první třetinu odehráli bídně do obrany, tak jsme měli dvě třetiny zápas plně pod kontrolou. Ve třetí jsme opět svojí laxností a nekoncentrací nechali soupeři čuchnout a zdramotizovali si závěr třetí třetiny. Mimo to nás opět trápila koncovka a tragické rozhodnutí v přečísleních. Tři body máme, zítra pokračujeme dál. Díky soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 11:12
58:34 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 6:9
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #10 Matyáš Borek, asistoval #64 Tomáš Trnka (6:9)
58:34 Borek trefuje prázdnou branku soupeře.
57:35 Boleslav je v tlaku. První lajna domácích kombinují v útočném pásmu.
55:27 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:8
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #33 Jakub Šourek (6:8)
55:27 Nedáš dostaneš! Trnka netrefil z velkého brankoviště prázdnou bránu. Z následující protiakce se nemýlil Duben!
54:13 Bolka to zkouší v šesti.
54:12 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
52:55 Kyselka přestřeluje Veselého svatyni.
51:09 Klepal blokuje střelu Borka.
48:45 Hendrych po přihrávce od Kudrny překonává Kovaříkovu bariéru!
48:44 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:8
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #55 Štěpán Hendrych, asistoval #3 Jonáš Kudrna (5:8)
47:50 Klepal snižuje dorážkou stav na zápasu na 4:8!
47:49 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:8
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #21 Václav Klepal, asistoval #66 Jan Venera (4:8)
47:02 Veselý likviduje střelu Rady.
45:57 Standartku Boheminas v rychlosti zahazuje faulem Vosátka.
45:00 Kudrna se objevil s míčkem sám před brankou, míček ale trefit nedokázal.
44:37 Klepal mohl jít do úniku. Na poslední chvíli mu to překazil Grega.
43:33 Suchan se pokusil o přihrávku do předbrankového prostoru, kde Miclík ztratil míček.
42:07 Michalcův faul ukončuje tlak Boleslavi.
41:16 Je vidět, že Bolka chce změnit vývoj utkání. Boheminas se naopak zatáhli na svoji polovinu.
40:01 Poslední třetina začala a úvodní buly pro domácí
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
39:24 Boleslav kontoluje míček. Ke střele se nedostala.
39:00 Začala poslední minuta 2.třetiny.
36:55 Šourek těsně minul branku.
36:17 Nový posílá svůj tým do 5-ti btankového vedení.
36:16 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 3:8
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #62 Jakub Nový, asistoval #6 Vojtěch Vosátka (3:8)
35:58 Veselého výhoz zpracoval Michalec, který trefuje hruď Kovaříka.
34:41 Duben překonal Kovaříka střelou mezi nohy!
34:40 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:7
34:00 Boheminas teď převážně na balónku.
32:55 Trnka trefuje horní tyč.
30:55 Miler zachraňuje svůj tým získáním míčku před svoji brankou.
30:04 Kudrna vybojoval standartku. Po jejím rozehrání Šourek přestřeluje branku.
29:08 Bohemians těsně před polovinou zápasu utíká domácím na rozdíl čtyř branek.
29:07 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:7
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega, asistoval #64 Tomáš Trnka (2:7)
26:34 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:6
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #55 Samuel Kopejtko bez asistence (2:6)
25:18 Havelkovu střelu z půlky vyráží Kovařík maskou.
24:23 Grega napotřetí doklepl míček za Veselého.
24:22 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #88 Maxim Grega bez asistence (2:5)
24:05 Boleslav posílá do hry už jen dvě lajny.
23:03 Útočníci hostujícího celku zdvojili Hlušičku za brankou. Ten se i tak dostal z této situace a Bolka je na míčku.
22:33 Kudrna trefuje boční síťku!
20:45 Bohemians opět aktivnější v úvodu třetiny.
20:01 Začala nám druhá třetina a úvodní buly vyhrál celek hostí.
20:00 Střely v 1. části: 7:13
19:05 Bürger v samostatném úniku. Jeho cestu ukončil Miler, který se zmocnil balónku.
19:00 Probíhá poslední minuta 1.třetiny.
18:42 Rumlova střela skončila mimo hrací plochu.
17:48 Miclík po nádherné individuální akci snižuje brankový rozdíl na 2:4!
17:47 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #69 Matěj Miclík, asistoval #21 Václav Klepal (2:4)
16:02 Havelka to zkusil z poloviny hřiště a jeho střela dolétla až k Kvaříkovi, který zlikvidoval tento pokus.
14:44 Grézl v samostatném úniku prostřeluje Veselého.
14:43 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #96 Daniel Grézl, asistoval #74 Filip Brynda (1:4)
13:51 Rychlejší pasáž Boheminas uklidňuje Michalec a Boleslav posílá na hřiště svou první lajnu.
12:47 Trnkovu střelu likviduje levou nohou Veselý.
11:48 Rada z poloviny hřiště Veselého a zvyšuje stav utkání na 1:3
11:47 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #61 Lukáš Rada, asistoval #11 Adam Václav Kyselka (1:3)
10:40 Rumlův nához blokuje Miler.
09:52 Mladá Boleslav má k dispozici standartní situaci. Kudrna pak ale prohrál osobní souboj s Trnkou a míček mají hostí.
08:15 Havelka přesně našel Michalce a ten prostřeluje Kovaříka
08:14 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #77 Jan Michalec, asistoval #24 Daniel Havelka (1:2)
07:11 Grézl posílá svůj tým do dvoubrankového vedení z bezprostřední blízkosti.
07:10 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #96 Daniel Grézl, asistoval #61 Lukáš Rada (0:2)
05:21 Boheminas proměňují rychlý brejk a dostavají se do jednobrankového vedení.
05:20 GÓL FbŠ Bohemians DDM Praha 7! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #55 Samuel Kopejtko, asistoval #46 Lukáš Trnka (0:1)
04:54 Po boleslavském tlaku se Bohemians zmocňují míčku a zahajují protiútok.
03:54 Bohemians poprvé zaznamenávají střelu na bránu. Pozorný Veselý nechyboval.
02:53 Boleslav zatím hraje více defenzivně. Kapitán Jakub Šourek svedl osobní souboj s Mazánkem, po kterém oba skončily na zemi.
00:20 První střela zápasu letěla z florbalky hostujícího Bürgera, ale mimo hřiště.
00:00 Dobré odpoledne z Městské sportovní haly v Mladé Boleslavi! v 15 hodin začíná zápas mezi domácí Mladou Boleslaví a hostujícím týmem Bohemians.