Kosťantyn ŠLOSAR

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

ACEMA Sparta Praha UNYP - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:6
branky: 8. Jakub Kárník, 39. Vojtěch Andrášek, 41. Jakub Mühlfait, 50. Jakub Mühlfait - 1. Ondřej Balner, 6. Ondřej Balner, 12. Ondřej Balner, 13. Jan Drozd, 41. Jakub Vít, 51. Jakub Vít; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 89; zásahy brankářů: Vítek Šimáček 21 - Matěj Prašivka 24; po třetinách: 1:4, 1:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Thompson Oliver-James (Vedoucí): Zvláštní utkání, kdy jsme určitě neodevzdali maximum. Vidět to bylo halvně v důrazu v osobních soubojích, kdy chtěl soupeř víc. Mrzet nás může množství neproměněných šancí a některé trochu nešťastně vyhodnocené situace, ale zpětná vazba je jasná, musíme přidat. Díky za utkání.
60:00 Komentář hostů Egersdorf Martina (Vedoucí): Na to, že se jednalo o zápas o první místo, tak dnes jsem zahráli totálně bez disciplíny a nezodpovědně, laxně. Občas jsme měli pár solidních pasáží a to nám stačilo k výhře. Za výhru i přes špatný výkon jsme rádi, ale hra byla pod naše možnosti a schopnosti.
60:00 Střely ve 3. části: 13:12
59:25 Sparta hraje v plném počtu.
59:00 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:25 Vyloučen hráč #2 Kosťantyn Šlosar družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře
55:57 Sparta odvolává brankáře a zkusí hru šest na pět.
55:56 Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
55:45 Jankovský trefuje tyč.
53:05 Prašivka chytá Bláhovu nebezpečnou střelu.
52:13 Vítkovice hrají v klidu na balónku.
50:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Jakub Vít, asistoval #17 Matěj Šmerda (4:6)
49:35 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #53 Josef Sedláček (4:5)
49:35 Mühlfait využívá přesilovky a snižuje tak stav na 4:5.
48:38 Vyloučen hráč #7 Erik Tomaško družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání
47:54 Sparta jde do šesti, bude se vylučovat na straně Vítkovic.
47:51 Sparta hraje v plném počtu.
46:43 Vítkovice hrají v plném počtu.
45:51 Vyloučen hráč #9 Štěpán Indra družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání
45:49 Sparta hraje v plném počtu.
44:43 Vyloučen hráč #66 David Slončík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou
44:12 Bláha trefuje boční síť.
43:49 Vyloučen hráč #9 Štěpán Indra družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře
43:37 Babík netrefuje v situaci jeden na nikoho.
41:55 Vítkovice na balónku.
40:59 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #2 Kosťantyn Šlosar (3:5)
40:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Jakub Vít, asistoval #23 Filip Szemla (2:5)
40:00 Úvodní vhazování třetí třetiny vyhrávají Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:16 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #85 Vojtěch Andrášek, asistoval #53 Josef Sedláček (2:4)
38:16 Andrášek využívá přesilovku a snižuje na 2:4.
36:20 Vyloučen hráč #27 Jan Sitora družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za vysoká florbalka
34:15 Vít chytá samostatný únik Vítkovic.
32:31 Novákova střela letí těsně vedle tyčky.
31:19 Šváb zastavuje přečíslení Vítkovic.
28:40 Vítkovice budou rozehrávat z rohu na útočné polovině.
28:11 Šváb blokuje střelu Sitory.
26:24 Vítkovice hrají v plném počtu.
25:33 Sparta zatím nevyužívá svojí přesilovku.
24:24 Vyloučen hráč #81 Ondřej Balner družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře
24:06 Bláha blokuje střelu Vítkovic.
22:33 Vítkovice se snaží rozehrát ze své poloviny.
20:52 Vítkovice střídají na balónku.
20:00 Úvodní vhazování druhé třetiny vyhrává Sparta, která se ihned dostala do střely, tu Vítkovice blokují.
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:14 Sparta na balónku.
19:00 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
16:55 Vít blokuje Šlosarovu střelu od mantinelu.
15:30 Sedláček blokuje střelu Babíka.
13:44 Šlosarovi odskočil míček z čepele a ten letí za mantinel.
12:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Jan Drozd, asistoval #97 Václav Babík (1:4)
12:15 Šlosar blokuje Gabrielovu střelu.
11:32 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner bez asistence (1:3)
11:14 Bláha nevyužívá rychlého přečíslení.
10:22 Drozdovi nesedla střela, tu chytá Vítek.
07:37 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #10 Jakub Kárník, asistoval #11 Matyáš Bláha (1:2)
07:37 Nahrávka Bláhy z rohu do hotspotu na Kárníka končí gólem.
06:52 Sparta střídá na míčku.
05:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner, asistoval #23 Filip Szemla (0:2)
05:10 Balner doráží a zvyšuje na 0:2.
04:55 Malkus blokuje nebezpečnou střelu.
03:29 Balner neproměňuje šanci do prázdné branky.
02:24 Vítkovice drží míček na útočné polovině.
00:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner, asistoval #66 David Slončík (0:1)
00:55 Po kontroverzní vysoké holi vstřeluje Balner do prázdné.
00:00 Úvodní vhazování vyhrává Sparta.